Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אפשר למצוא תעודת זהות וכתובת של בנאדם?

Goldilox
שימו לב! השרשור הזה בן 1431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם, לפני 6 חודשים בערך התחלתי לעבוד עם בנאדם שהראה לי את העבר שלו בחברות ותפקידי מפתח ורצה שנקים משהו ביחד. הוא היה מביא את הידע ואני הייתי מביא את הכסף. ישבנו והכל הלך בסדר אבל ככל שהתקדם הזמן ככה פחות נראה לי שהוא באמת מתכוון לעשות משהו וכאילו הוא סתם מנסה לנשל ממני כסף, הוא גם קילל אותי המון כל הזמן אבל הנחתי שזה כי הוא סתם חמום מוח. עדיין ראיתי עדויות שהוא אדם אמיתי שיודע מה הוא עושה, מה גם שפעם אחת בדיוק הגענו למפעל ביחד עם אוטו שאני קניתי (כן אני יודע שזה לא בסדר) ואחרי זה הכל היה בצד שלו ואני רק קיבלתי דיווחים (כן אני יודע שזה לא בסדר).

כל פעם הוא היה מבקש כסף לשכר דירה או לאוכל או לדלק ואז נעלם לחודש ובקושי עושה משהו רק מדווח לי שדברים לא מתקדמים ומתעצבן עלי

בסוף, אחרי כמה עשרות שקלים מהצד שלי. הוא דפק לנו עסקה של כמה מאות אלפי ש"ח שכל מה שהוא היה צריך לעשות זה להביא לי מסמך אחד (מסמך אחד! שזה כל מה שהייתי צריך כדי לפתוח את העסק ואז היינו מקבלים מקדמות ויכולים לעבוד כמו בני אדם, לפחות לפי הדיווחים שלו. אני לא יודע אם הוא אי פעם כתב את המסמך או אפילו אם העסקה הייתה אמיתית) נעלם לי לגמרי, חסם אותי בווטצאפ, לא עונה לי בטלפון (זה הוא כבר ממילא) ומי יודע מה הוא עושה. בכל מקרה אבא שלי ואני מתכוונים לתבוע אותו ואני רוצה גם לדווח עליו למס הכנסה (כי חלק מהכסף שם היה שלו, כן אני יודע שזה לא בסדר) וצריך בשביל זה פרטים כמו תעודת זהות וכתובת. ראיתי שרשור של מישהו אחר שהייתה לו בעיה דומה ואנשים השתמשו באיזו תוכנה שאוגרת מידע. יכול להיות שמישהו יוכל לעזור לי עם משהו דומה? בבקשה, אני לא יודע כבר מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרד הפנים יכול לספק לך את כתובת המגורים של אותו אדם במידה ויש לך פרטים בסיסים.

פנה אל משרד הפנים הקרוב לביתך עם תעודת הזהות שלך+כרטיס אשראי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר פשוט לפנות לחברות שבהן הוא עבד? אם גם שם הוא עזב בכזו רוח טובה אולי הם יוכלו/ירצו לעזור לך.

אני בספק אם משרד הפנים יתן לך מספר תעודת זהות של מישהו אחר, אבל כדי לאתר אדם רק על סמך שם בלבד (אם הבנתי נכון ממך) צריך שיהיה לו חתיכת שם ייחודי! אם למשל קוראים לו אבי כהן או בני לוי, זה עלול להיות קצת קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עוד קצת פרטים עליו. מספר טלפון שלו, מאיפה הוא במקור, באיזו עיר הוא בערך גר עכשיו, דברים כאלו. 
בכל מקרה אני אבדוק, חקרתי קצת ומצאתי שפיטרו אותו על שטויות שהוא עשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב שעשית כל טעות אפשרית (אתה כבר יודע את זה) אבל דבר ראשון שעושים כשמקימים עסק כלשהו יחד חותמים איזה נייר ומצלמים תעודות זהות.

נסה ב 441 לנסות למצוא כתובת לפי הטלפון ושם חטט בתיבת הדואר ותמצא עוד פרטים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ArikB כתב:

אבל כדי לאתר אדם רק על סמך שם בלבד (אם הבנתי נכון ממך) צריך שיהיה לו חתיכת שם ייחודי! אם למשל קוראים לו אבי כהן או בני לוי, זה עלול להיות קצת קשה.

נכון שזה קשה לכן אם נפלת על פקידה מקצועית ויש לה זמן פנוי היא יכולה לעשות חיפוש לפי פרמטרים נוספים כגון:

טווח גילאים.

רווק/נשוי.

ארץ לידה.

טלפון (לא תמיד זמין).

מספר ילדים.

ועוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.5.2020 בשעה 21:55, מרק10 כתב:

נכון שזה קשה לכן אם נפלת על פקידה מקצועית ויש לה זמן פנוי היא יכולה לעשות חיפוש לפי פרמטרים נוספים כגון:

טווח גילאים.

רווק/נשוי.

ארץ לידה.

טלפון (לא תמיד זמין).

מספר ילדים.

ועוד...

הפקידה זה משהו שאפשר לבקש? או שאני צריך להבין איכשהו איזו פקידה טובה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול פקידה במודיעין/שירות מהיר תוכל לבצע את הבדיקה הזו. אתה לא צריך וגם לא יכול לקבל פקידה מסויימת אלא אם אתה מכיר אותה אישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, מרק10 כתב:

כול פקידה במודיעין/שירות מהיר תוכל לבצע את הבדיקה הזו. אתה לא צריך וגם לא יכול לקבל פקידה מסויימת אלא אם אתה מכיר אותה אישית.

התכוונתי ל, כמו שאמרת, פקידה מקצועית שיש לה זמן פנוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לשריין לעצמך יותר זמן עם פקידה תזמין תור באפליקציה MYVISIT לתיעוד ביומטרי בלשכה הקרובה לביתך וכאשר תגיע לפקידה תבקש את מה שאתה צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מסוף של המשטרה ש"זלג" לציבור הרחב איפושהו ב2008 אבל כרגע הוא ממילא לא מעודכן.
אני חשוב שקודם כול ראוי שתתייעץ עם עורך דין טוב לעניינים עסקיים אבל תבדוק טוב טוב למי אתה פונה עניינים עסקיים כאלו הם לרוב יכולים להיות כאב ראש לא קטן עבור העורך דין ומניסיון יש עורכי דין שרואים רק כסף בעיניים ומצידם הם יכולים לדחוף אותך לעסקת פשרה שתהיה לא משתלמת בכלל עבורך אבל משתלמת עבור העו"ד ובסוף יצא שתשלם פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור:

תשמע היו לי בעבר מספר פעמים שנעזרתי בחוקר פרטי לצורך איתור פרטים הכרחיים לתביעה משפטית שהיו חסרים לי. תכתוב פה בצורה מסודרת איזה פרטים יש לך עליו ונראה אם אפשר לעזור לך. יכול להיות שיש צורך בחוקר פרטי ויכול להיות שלא. תכתוב פה מה יש לך עליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...