Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אפשר למצוא תעודת זהות וכתובת של בנאדם?

Goldilox
שימו לב! השרשור הזה בן 1430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי את השם המלא שלו, הגיל המשוער שלו, המצב המשפחתי שלו, ארץ המוצא שלו (לא ארץ הלידה בהכרח, אבל הארץ שממנה הוא בא ארצה), המצב המשפחתי שלו, מספר הילדים שלו, כתובת שאולי של הבת שלו ואולי בכלל לא והעיר שבה הוא גר לפחות כשפגשתי אותו (כי הוא זז הרבה, אבל אני בספק שהוא טרח לעדכן)

יכול להיות שאני אוכל להשיג עוד פרטים כי כן יש לי קצת כיוונים, אבל הבחור לא משאיר הרבה סימנים אחריו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Goldilox כתב:

יש לי את השם המלא שלו, הגיל המשוער שלו, המצב המשפחתי שלו, ארץ המוצא שלו (לא ארץ הלידה בהכרח, אבל הארץ שממנה הוא בא ארצה), המצב המשפחתי שלו, מספר הילדים שלו, כתובת שאולי של הבת שלו ואולי בכלל לא והעיר שבה הוא גר לפחות כשפגשתי אותו (כי הוא זז הרבה, אבל אני בספק שהוא טרח לעדכן)

יכול להיות שאני אוכל להשיג עוד פרטים כי כן יש לי קצת כיוונים, אבל הבחור לא משאיר הרבה סימנים אחריו

אז יש פה בינגו. הפרטים שציינת מספיקים ולא תהיה בכלל בעיה לאתר אותו.

המחיר הוא 600+מע"מ אבל בתביעה תצרף את החשבונית ותקבל החזר בסעיף הוצאות משפט. יש סיכוי לא קטן שאם תשתמש בתוכנות לא חוקיות תשלם ביוקר כי יחקרו אותך איך הגעת אליו והשגת פרטים אישיים של בנאדם.

אם תרצה אשלח לך את הפרטים של החוקר שנעזרתי בו (אין לי קשר עסקי או חברי איתו. פשוט הוא עזר לי במקרים כאלה). אתה תקבל ת.ז שהיא הכרחית לתביעה וגם כתובת להמצאת כתב תביעה.

אם הוא לא עבריין רציני (אבל ממש רציני) תוכל בקלות להוציא ממנו כסף, למשל ע"י עיקול מטלטלין או קרן השתלמות. בד"כ חוכמולוגים כמוהו משלמים אחרי שבאים אליהם גובים והם רואים שזה הופך לרציני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...