Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווינדוס לא עולה בלפטופ עם אחריות, איך אפשר לגשת למידע?

trekampt
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול התקנתי עדכון של ווינדוס 10 ואחריו כיביתי והדלקתי את המחשב כדי שהעדכון יהיה בתוקף. סגרתי את הלפטופ (בלי לכבות) והבוקר השתמשתי בו קצת ואז כיביתי. כשניסיתי להדליק הווינדוס לא עלה. מאז כשאני מדליק אותו אני רואה את הלוגו של דל ומתחתיו עיגול טעינה. אם אני מאפס את ההגדרות של הביוס אז אפשר להגיע למסך שבו כתוב שהיה ניסיון עלייה לא תקין של של ווינדוס עם כל מיני אפשרויות.

אני תלוי בלפטופ בגלל שאני סטודנט וכל השיעורעם מועברים אונליין והעבודות שלי נמצאות עליו. אשמח לעזרה איך לתקן את הבעיה או לגבות את הקבצים לפני שאני לוקח אותו למעבדה של דל כי הוא עדיין באחריות.

- דגם dell inspiron 5567 עם ווינדוס 10 מקורי

- safe mode לא עובד

- נקודת שיחזור לא עזרה, הייתה נקודת שיחזור לאתמול לפני התקנת העדכון, אציין שאחרי הניסיון של הנקודת שיחזור היה כתוב שלא ניתן למצוא קובץ wm... כלשהו, טעיתי שלא כתבתי מה הקובץ

- איפוס חלקי (מחיקת תוכנות והשארת קבצים אישיים) לא עזר

- איפוס הגדרות ביוס לא עזר

- פותר הבעיות של ווינדוס לא עזר

- הסרת עדכונים לא עזרה

- הביוס לא מזהה את כונן הדיסקים ולכן ניסיון להעלות את המחשב עם דיסק לינוקס לא עבד. גם לא ניתן לשנות סדר איתחול מהביוס.

אשמח לכל עזרה! המחשב מלווה אותי כבר שנה שלישית ויש בו המון מידע חשוב שלא כולו מגובה לצערי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה, תנסה את הדבר הבסיסי ביותר, cold boot כולל ניתוק מחשמל, הוצאת סוללה והמתנה חצי דקה. תתפלא... (אם ניסית דלג הלאה).

בעקרון כל עוד הדיסק תקין אין שום בעיה לשלוף אותו, לחבר לכבל SATA-USB, ולחבר למחשב אחר בתור דיסק חיצוני לכל דבר ועניין.

(למיטב זכרוני הוצאת דיסק אינה פעולה מבטלת אחריות. כדאי לוודא.)

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, yoav911gt2 כתב:

תנסה לייצר USB עם לינוקס ולהעלות משם. 

אנסה, יש טעם לפי התמונות מהביוס?

לפני 2 שעות, קורן בן אשר כתב:

בתור התחלה, תנסה את הדבר הבסיסי ביותר, cold boot כולל ניתוק מחשמל, הוצאת סוללה והמתנה חצי דקה. תתפלא... (אם ניסית דלג הלאה).

בעקרון כל עוד הדיסק תקין אין שום בעיה לשלוף אותו, לחבר לכבל SATA-USB, ולחבר למחשב אחר בתור דיסק חיצוני לכל דבר ועניין.

(למיטב זכרוני הוצאת דיסק אינה פעולה מבטלת אחריות. כדאי לוודא.)

אי אפשר להוציא את הסוללה, לגבי הדיסק אני מעדיף לא להוציא אותו בגלל שדיברתי עם נציג והוא המליץ לי לכל היותר לראות סרטונים על הבעיה בערוץ של דל ביוטיוב ולבצע את ההוראות בתקווה שהם יעזרו במקום להגיע למעבדה

לפני 1 שעה, igold כתב:

תוכל להיכנס אל הbios, תחת תפריט boot לצלם מה אתה רואה?

תמונה אחת מהמסך הראשי של הboot ועוד תמונה של התקנים להוספה לboot, מצפייה בסרטונים צריכות להיות עוד אפשרויות חוץ מהssd אבל כנראה שהוא לא מזהה את שאר ההתקנים

IMG_20200416_233902.jpg

IMG_20200416_234454.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מעדכן לטובת מי שתהיה לו אותה תקלה.

יום לאחר ההודעה הקודמת, ניסיתי להפעיל את הלפטופ בפעם האחרונה לפני המסירה למעבדה ולהפתעתי הוא עבד. המשכתי כרגיל והפעם דאגתי לגבות את המידע כל מספר ימים. אחרי חודש התקלה חזרה והפעם מסרתי אותו לתיקון שבו הוחלף SSD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...