Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת ג'יפון חדש סביב ה-400K?

galantsport
שימו לב! השרשור הזה בן 1453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האופי של הלקסוס שונה לגמרי מאאודי ו BMW , וגם ה T8 יותר נמרץ (יש שאומרים ברוטלי בתגובה, כלאמר לא נינוח ומעודן ) מהיפנים. מעבר לזה לא הייתי משווה לנדקרוזר ללקסוס. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה זה רלוונטי. עשירים לא הפסיקו להיות עשירים בגלל הקורונה. בכל אופן עדיף לתת תשובות ענייניות לבקשות שעולות פה וזה לא משנה אם זה רכב של 5 אלף או 5 מיליון. 

רלוונטי מאוד למען האמת. בדיוק אתמול דיברתי עם חבר שנמצא רגע לפני החלפת הרכב (תקציב בסביבות החצי מליון), והחליט שזה ממש לא הזמן (זה כסף קטן בשבילו אגב), וחבר אחר ביטל הזמנה של CLA חדשה שעמד לקבל בשבועיים הקרובים.

ברור שצריך לתת עיצה לגופו של עניין ובטח לא לשפוט אף אחד, אבל ההערה לחלוטין במקום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

האופי של הלקסוס שונה לגמרי מאאודי ו BMW , וגם ה T8 יותר נמרץ (יש שאומרים ברוטלי בתגובה, כלאמר לא נינוח ומעודן ) מהיפנים. מעבר לזה לא הייתי משווה לנדקרוזר ללקסוס. 

ההיפך גוטה. הורדת הכוח בT8 (בכל הדגמים) לינרית למדי (יש אומרים מדי) ברמה כזו שאתה קצת תוהה איםה ה400 כ״ס והאם אולי חלקם ברחו מהאורבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היופי בפורוס הזה, שיש בו משהו משתוף לקהל שהוא מגוון מקצה לקצה. מחד כאלו שיש להם ואפילו הרבה וכאלו שיש להם פחות. המשותף הוא הוא האהבה למכוניות 😊

אני בעד אהבה 😊

לפני 3 דקות, robertf כתב:

רלוונטי מאוד למען האמת. בדיוק אתמול דיברתי עם חבר שנמצא רגע לפני החלפת הרכב (תקציב בסביבות החצי מליון), והחליט שזה ממש לא הזמן (זה כסף קטן בשבילו אגב), וחבר אחר ביטל הזמנה של CLA חדשה שעמד לקבל בשבועיים הקרובים.

ברור שצריך לתת עיצה לגופו של עניין ובטח לא לשפוט אף אחד, אבל ההערה לחלוטין במקום.

ההיפך גוטה. הורדת הכוח בT8 (בכל הדגמים) לינרית למדי (יש אומרים מדי) ברמה כזו שאתה קצת תוהה איםה ה400 כ״ס והאם אולי חלקם ברחו מהאורבה...

המילה ברוטלי היא לא שלי ציטטתי מישהו שכותב בקונסיומר רפורט שביצע השוואה לדרךבה מועבר הכוח. אני מניח שהגרמניות עושות את זה טוב יותר או מוחשי יותר, בכל אופן בולט יותר מאשר היפניות שבנדון.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, robertf כתב:

בנסיעה מנהלתית בוולבו יש המון כוח לאורך כל הסל"ד אבל הכוח מועבר בצורה לינארית,אבל שנותנים לחיצה והגיר מוריד 2 או 3 הילוכים אתה מקבל מכה בגב מהכוח שמופעל עליך,טוב שאין תצוגת G FORCE בלוח השעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, robertf כתב:

איך זה רלוונטי לבחור שמתייעץ איזה רכב לרכוש עבורו? כאילו מה ההערה הזו אמורה לקדם בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שבסכומים כאלה  יבואו לקראתכם  בלקסוס, תראה להם רצינות ותערב את מנהל הסוכנות, בטח יעשו קווץ' קטן

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הוולוו או הלקסוס, אני משאר שעכשיו אפשר יותר להתמקח איתם על המחירים.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Doron_Z כתב:

לא הבנתי מה זה רלוונטי. עשירים לא הפסיקו להיות עשירים בגלל הקורונה. בכל אופן עדיף לתת תשובות ענייניות לבקשות שעולות פה וזה לא משנה אם זה רכב של 5 אלף או 5 מיליון. 

אתה בטח מבין שלאור המצב הרבה מהם הפכו להיות הרבה פחות עשירים. 

אגב רוב אולמות התצוגה סגורים כרגע והזמנות נעשות רק בטלפון.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להוסיף, אין לי מושג מה קורה בשאר הסוכנויות אבל נכון לאתמול האולמות של ב-מ-וו לא רק סגורים אלא גם אין הזמנות טלפוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאגו, זה לא שאני פתחתי את האשכול כאן והוא רץ להזמין, גם אם זה יקרה אחרי המשבר, מתחילים לבדוק לפני שקונים.

אין לי מושג מה השיקולים הכלכלים שלו ואם הם השתנו בעקבות המצב, הוא ביקש עיצה ועזרה בבחירת הרכב סה"כ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים קונים, בעיקר מי שיש לו הרבה. הנה מהיום , רכב מובל למסירה .

104633010_OUNG8558_Trim_Trim(2)_Moment_Moment.jpg.9d15995838605b740aee02434baec091.jpg

OUNG8558_Trim_Trim (2)_Moment_Moment(2).jpg

GCJE6467_Trim_Trim_Moment.jpg

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...