Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות/ויברציות ברכב חדש . מאזדה cx 5 -אשמח לפתרונות

eyal k
שימו לב! השרשור הזה בן 1539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום ,

רוצה לשתף אתכם בבעיה ברכב שקיבלתי מחברתי הליסינג מסוג cx 5 חדשה .

לפני כ 3 חודשים קיבלתי במסגרת העבודה רכב מסוג מאזדה cx 5 .

מהרגע הראשון בנהיגה הבחנתי ברעידות מעל 80 קמ"ש וסוג של נוקשות בהיגוי , מיד צלצלתי לחברת הליסינג והם לקחו את הרכב לצורך איזון גלגלים .

לצערי הרעידות עדיין נשארו , ביקשתי שוב לבצע איזון ולטענתם בוצע איזון חוזר ועדיין היו רעידות לצד הנוקשות בהיגוי , הבעיה היא שלעיתים הרעידות נעלמות כך שקשה לקלוט את הבעיה . ביקשתי שוב נסיעת מבחן עם איש טכני ואכן הוא הרגיש בויברציות , הרכב נלקח למוסך המרכזי והם ביצעו החלפת 4 גלגלים חדשים . לצערי עדיין הויברציות והרעידות לצד הנוקשות עדיין לא נפתרו . ביקשתי עוד נסיעת מבחן עם איש טכני של מאזדה ולטענתו הוא לא הרגיש בתקלה כל שהיא . החלטתי לקחת את הרכב באופן יזום למוסך פרטי שיבדוק ואכן הוא חש ברעידות .

המוסך המליץ לי על כיוון פרונט , חברת הליסינג הסכמה אך לצערי גם זה לא פתר את הבעיה ועדיין ישנם רעידות מעל מהירות 100 קמ"ש , ויברציות ונוקשות לא ברורה .

אשמח לוות דעת של אנשים לגבי מהות התקלה , אומר מראש שהרכב הועלה על ליפט ולא ראו משהו בציריות או בעיה טכנית שלא דרשה פירוק .

האם יש מצב שהתפוח ברכב לא טוב ? מערכת ההיגוי ? אשמח לסיוע והכוונה בנושא

לוחץ על חברת הליסינג והחברה להחליף לי ברכב חדש ... קצת מיאוש מכל הנושא

בברכה

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה סיבוב על רכב זהה ותראה אם אתה לא מרגיש אותו דבר קודם כל

היי , עשיתי ומאז כמעט כל שבועיים מקבל רכב ליסינג אחר בו בזמן שהרכב במוסך בטיפולים

עשיתי נסיעת מבחן קודם לכן במאזדה ולא היתה תחושה שכזו ואף שוב נסעתי רכב , המצב הוא שלפעמים זה נעלם והתחושה שונה לחלוטין

תודה

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרעידות מופיעות רק בלחיצה על הגז - יתכן ומדובר בציריה. נסה לבודד את התנאים בהם הרעידות נוצרות.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקו חופשים בפרונט?.

בדקו את הבולמים והכריות מלמעלה?.

בוצעה בדיקת פרונט , לדעתי בדקו אבל אין לי יכולת לדעת . מצעו סטיה מסויימת והיא תוקנה אך זה לא פתר את הבעיה .

לגבי בדיקת הבלמים אין לי מושג וכך גם לגבי הכריות , איך זה קשור לויברציה ולרעידה בזמן הנהיגה ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התככונתי לבולמים,לא בלמים.

אם יש חופש,והברגים שמחזקים את הבולם והכרית למקום אינם סגורים כפי שצריך זה לבולם יש חופש וזה גורם ל"משחק" שלו תוך כדי נסיעה ותחושת רעידות בכל הרכב.

אתה מרגיש את הרעידות בכל הרכב {למשל גם שנוסעים מאחורה} או שבעיקר מורגש בהגה עצמו?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התככונתי לבולמים,לא בלמים.

אם יש חופש,והברגים שמחזקים את הבולם והכרית למקום אינם סגורים כפי שצריך זה לבולם יש חופש וזה גורם ל"משחק" שלו תוך כדי נסיעה ותחושת רעידות בכל הרכב.

אתה מרגיש את הרעידות בכל הרכב {למשל גם שנוסעים מאחורה} או שבעיקר מורגש בהגה עצמו?.

הרכב נלקח למוסך כבר כמה פעמים , זה ליסינג כך שלא בטוח שהדברים נבדקים כמו שצריך ...

הרעידות מורגשות בהיגוי מעל 80 קמ"ש , הגה קשה ולא בדיוק מדוייק במהירויות נמוכות ובעיקר ויברציה שמורגשת מקדימה במהירות מעל 80-90 קמ"ש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

גבר אני פתחתי גם את הנושא הזה יש לי בדיוק את אותה הבעיה שלך החליפו גם לי 4 צמיגים חדשים אבל עדין נסיעה לא כייפית וגלית ...עם הגה טיפה קשה וגם רעידות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

so 35 שלום , 

האם אצלך גם ההגה נוקשה ? מייצר ויברציות ורעידות ? מצבי ניהוג משתנים ? 

אצלי מדובר במצבי ניהוג משתנים , שבו ההגה הופך להיות נוקשה , כל עליה על באמפ או סיבוב או כביש שאינו חלק מייצר שינוי בהיגוי . 

מחר שוב מגיעים צוות טכני של חברת הליסינג על מנת לבדוק את הנסיעה בבוקר .. לדעתי מדובר בכשל במערכת ההיגוי שמייצר את אותה התחושה , נהגתי ברכב בנסיעת מבחן וגם על רכב דומה לשלי .. הנסיעה היא שונה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

liav12 שלום , 

אשמח באם תשלח אליי לינקים לנושא שציינתי , היבואן ביצע נסיעת מבחן אחת אחרי החלפת הצמיגים ושלך מסמך תקינות כולל הערכת אחריות לשנה (לא רלוונטי כליסינג ) בפועל התקלה עדיין קיימת 

המלצה שלי שלא לרכוש את הרכב הנ"ל וגם לא בליסינג , למזלי הרב מדובר בליסינג מהחברה ..

הרכב ניכנס כבר 10 פעמים למוסך וכל רכב חלופי אחר שהביאו לי היה טוב יותר מבחינת הנהיגה .. פחות איכותי אבל לפחות נוסע ישר )-: 

שוחחתי כבר עם אנשים טכניים וכנראה מדובר בתקלה שכבר מוכרת , הם מנסים לפתור זאת דרך החלפת 4 צמיגים ( פחות איכותיים מהמקור ) אבל זה לא פותר את בעיית ההיגוי , איזון , כיוןן פרונט לא פותר את בעיית ההיגוי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל פשוט של CX5 VIBRATIONS העלה מלא תוצאות

ביניהן:

https://www.mazdaforum.com/forum/mazda-cx-5-54/cx-5-touring-vibration-39336/

גם שם מתלוננים בעיקר על ויברציות במהירויות גבוהות

עריכה אחרונה על ידי liav12
  • אהבתי 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...