Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטומט בלבד - 80-110k (נערך כמובן. כולם פה מתלבטים לגבי מכונית)

mfanter
שימו לב! השרשור הזה בן 2022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

התקציב רחב כיוון שאני מתלבט איזה סוג של רכב לקנות, אם הוא חדש או משומש וכו׳

אני נוסע בערך 100 ק״מ ביום כאשר חלק משמעותי בכביש מהיר אך גם בעיר.

חשבתי לקנות סופר מיני חדשה כיוון שאני לא צריך אוטו גדול או משפחתי, והמכוניות הקטנות לא עונות על הדרישות שלי-

בגדול, זה סדר העדיפויות שיש לי -

1. נוחות נסיעה - זה הדבר הכי חשוב לי. כלומר, אוטו שעושה כמה שפחות רעש בכביש מהיר - הן מהמנוע והן רעש רוח.

אני גם רוצה כמה שפחות רעידות באוטו - בהגה שירגישו כמה שפחות את הכביש ושלא ירגישו כל אי שלמות בכביש

האם לדעתכם כדאי לקנות אוטו משפחתי משומש בגלל שהוא יהיה יותר נוח או שהסופר מיני יתמודדו טוב?

2. חסכון בדלק ואבזור - אני מעדיף שיהיו דגמים עם מצלמת רוורס. כמובן שכמה שיותר חסכוני עדיף. מזגן טוב זה די ברור בארץ...

3. נסיעה חלקה ואמינות - אחד הדברים שהכי הפריעו לי בסקודה למשל זה שלוקח לאוטו שנייה להבין שאני לוחץ על הגז או מוריד את הברקס.אני נוסע בהרבה עליות ככה שאני מעדיף רכב שיתקשה כמה שפחות בעליות האלו.

דברים שלא אכפת לי מהם- עיצוב ומראה, מחיר בטווח שהזכרתי, דרגות בטיחות וזיהום אוויר, מהירות האצה וגודל תא מטען

חשבתי על מאזדה 2 חדשה או פולו, או אולי סוויפט אפילו. ביד שנייה חשבתי על גולף או אולי בכלל ללכת על משפחתית למרות שהגודל לא חשוב לי?

מה לדעתכם כדאי?

תודה רבה על העזרה

עריכה אחרונה על ידי mfanter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה סופר מיני טובות בתקציב שלך.

יונדאי i20 החדשה למשל, זה המבחן שלי:

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3257/יונדאי-i20-במבחן---טוויסט-בעלילה

סיטרואן c3 מציעה נוחות מצוינת, איבזור טוב מאוד וגיר פלנטרי, פחות אהבתי אותו בזחילה/פקק אבל בבין עירוני מרגיש בסדר.

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2761/סקירת-גולשים/סיטרואן-C3---מיני-מבחן-דרך

פולו לדעתי יקרה כאשר יש את האיביזה למשל בגירסת אקסלנס שעולה 92 אלף, המושבים לטעמי טובים מאוד והגיר מהיר, לכן לא ברור באיזה סקודה נסעת שהגיר הפריע לך, בתקציב שלך נכנסת רמת איבזור fr גם אשר תהיה מאוד מאובזרת.

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2990/מבחנים/סיאט-איביזה-FR---מבחן-דרך---ואלס-עם-באשיר

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בממש קצת מעל 110 אתה יכול לקנות רנו גרנד קופה דיזל יד ראשונה אפס ק"מ, חדשה לגמרי.

לדרישות של נוחות וחיסכון בדלק היא תענה מצויין. החסרונות העיקריים שלה הם מחסור בבטיחות אקטיבית והגיר הרובוטי. מעבר לזה, מדובר ברכב די גדול, תבדוק שזה לא מפריע לך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 ספיריט עם מנוע 2.0 שווה בדיקה לדעתי (יד שניה נכנסת בתקציב).

הרכב עצמו חזק למדי, אמין, שקט ומרווח יותר מסופר מיני.

ממליץ שתבצע נסיעת מבחן כי צמיגי הרכב בעלי חתך נמוך ולכן ייתכן שתרגיש מעט מהמורות.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בממש קצת מעל 110 אתה יכול לקנות רנו גרנד קופה דיזל יד ראשונה אפס ק"מ, חדשה לגמרי.

לדרישות של נוחות וחיסכון בדלק היא תענה מצויין. החסרונות העיקריים שלה הם מחסור בבטיחות אקטיבית והגיר הרובוטי. מעבר לזה, מדובר ברכב די גדול, תבדוק שזה לא מפריע לך.

היי,

מפריע לי בעיקר הגיר הרובוטי - אני מעדיף אוטומטי.

אין לי בעיה עם רכב גדול עקרונית, הבעיה העיקרית שזה שטח מבוזבז כיוון שאין לי ילדים ולא יהיו בזמן הקרוב.

מאזדה 3 ספיריט עם מנוע 2.0 שווה בדיקה לדעתי (יד שניה נכנסת בתקציב).

הרכב עצמו חזק למדי, אמין, שקט ומרווח יותר מסופר מיני.

ממליץ שתבצע נסיעת מבחן כי צמיגי הרכב בעלי חתך נמוך ולכן ייתכן שתרגיש מעט מהמורות.

הרכב לא קצת יותר מידי? לפי הבנתי הוא ספורטיבי. אני לא צריך לנסוע ולהאיץ מהר, בעיקר חשוב לי שיהיה נוח באוטו.

עריכה אחרונה על ידי mfanter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה סופר מיני טובות בתקציב שלך.

יונדאי i20 החדשה למשל, זה המבחן שלי:

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3257/יונדאי-i20-במבחן---טוויסט-בעלילה

סיטרואן c3 מציעה נוחות מצוינת, איבזור טוב מאוד וגיר פלנטרי, פחות אהבתי אותו בזחילה/פקק אבל בבין עירוני מרגיש בסדר.

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2761/סקירת-גולשים/סיטרואן-C3---מיני-מבחן-דרך

פולו לדעתי יקרה כאשר יש את האיביזה למשל בגירסת אקסלנס שעולה 92 אלף, המושבים לטעמי טובים מאוד והגיר מהיר, לכן לא ברור באיזה סקודה נסעת שהגיר הפריע לך, בתקציב שלך נכנסת רמת איבזור fr גם אשר תהיה מאוד מאובזרת.

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2990/מבחנים/סיאט-איביזה-FR---מבחן-דרך---ואלס-עם-באשיר

היי,

1. איך היו הרעידות בהגה בזמן נסיעה?

2. רשמת שהמנוע 3 צילנדרים, זה לא אומר כבר כמעט אוטומטית שמאזדה 2, סוויפט וכו' יהיו פחות רועשות? יש לסוויפט 16 שסתומים ו-4 צילנדרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה רכב אתה מתכוון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 בהחלט לא מתאימה לדרישותיך, לא מבחינת גודל ולא מבחינת נוחות. אפשר להגיד על המאזדה המון דברים טובים אבל בנוחות והעלמת פגמי כביש היא לא ממש מצטיינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק, אין לה למשל תיקון סטיה. מנתיב כמו שיש לריו וליונדאי i20.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק, אין לה למשל תיקון סטיה. מנתיב כמו שיש לריו וליונדאי i20.

נכון אבל מצד שני כן יש את כל ההתראות האפשריות + התראה על רכב בשטח מת (לדעתי לפחות לא פחות חשוב מתיקון סטייה אקטיבי).

חבל שאין בקרת שיוט אדפטיבית,אבל גם ביונדאי אין,כמו כן ב-C3 יש גיר אוטומטי פלנטרי לעומת דו מצמדי (לטוב ולרע) ולדעתי שנינו נסכים שהמושבים בצרפתיה הרבה יותר נוחים (למרות שזה גם סובייקטיבי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיטרואן לדעתי אכן מושבים עדיפים, אך ליונדאי יתרון במרווח מאחור והיא לא נעה על המתלים שלה בכביש מפותל.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-C3 די עונה על הדרישות שלו בכל הסעיפים כשלפי סדר העדיפויות שהציג, הנוחות של הסיטרואן שמה אותה בראש הרשימה לדעתי, בטח לאור המחיר והאחריות.

בכל מקרה תסנן לך כמה מועמדות ותלך לסוכנויות כדי להתרשם מהם באופן אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה. האם התיקון סטייה מנתיב הוא דיל ברייקר? מה קורה שאתה רוצה לסטות מהנציב עקב מכשול או רכב שבא ממול בפתאומיות והרכב לא מאפשר לך?.

אני חושב שזה לא דיל ברייקר.

בלימה אוטונומית למשל אני בעד.

אבל לא חושב שתיקון סטייה מנתיב כזה הכרחי במיוחד שהמדינה שלהו מאוד פקוקה ובקושי יש איפה לזוז.

בלימה אוטונומית זה דבר טוב אם כי גם לה יש מגבלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביונדאי אתה כן יכול לסטות במקרה חירום, ההגה אמנם מתנגד אך לא ברמה שאתה צריך להילחם.

תיקון סטיה יכול להציל במקרה שנהג נרדם, מתעסק עם הפאלפון למשל.

לא כול המדינה פקוקה כול הזמן, אחרי שביליתי עם הרכב שלושה ימים לדעתי זאת מערכת חשובה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...