Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500L מנוע בנזין ידנית - יש למישהו ניסיון?

titanium75469
שימו לב! השרשור הזה בן 2154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

...

הסיכוי שמישהו שמחזיק כרגע ברכב הזה יענה לך לפוסט הוא מתחת ל0.004%.

חביבי לך תמלא לוטו.

למה רק ללכת? כדאי לו לרוץ למלא לוטו.

אני בעל 500L בנזין, מודל 2014. מוכר כמעט בתקציב שלך. מוזמן לראות את כל הפרטים במודעה שפירסמתי בפורום השכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש חוות דעת על הרכב הנל ממישהו שהחזיק/מחזיק את הרכב תקופה ממושכת:

עלויות אחזקה

אמינות

שימושיות

הרכב מיועד לשמש כרכב עיקרי, בעיקר נסיעות עירוניות, נסיעות ארוכות בסופש.

צריך לאכלס 3 ילדים בספסל האחורי (2 כיסאות בטיחות ובוסטר)

מצאתי בפורום רק התייחסויות של אנשים שקיבלו את הרכב בהשכרה בחו״ל.

תודה

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני הבעלים של 500L בנזין ידנית ב-4 השנים האחרונות.

עלויות אחזקה:

צריכת דלק ממוצעת (ע״פ 4 שנים): 13 ק״מ לליטר. משולב עירוני ובין עירוני. אם תרצה, יש לי פירוט של כל תדלוק ותדלוק.

טיפולים: כל שנה או 30,000 ק״מ. אני טיפלתי רק אצל המוסך המרכזי, כך שיצא ממוצע 2,000 ₪ בשנה.

תקלות לא היו, פרט ל 2 החלפות מצבר (אחת באחריות), ומדי פעם נורה בפנסי החזית.

מבחינת מרווח/שימושיות האוטו מאוד מרווח: שלושה ילדים נכנסים במושב האחורי בלי בעיה. בתצורת כסאות/בוסטרים לא בדקתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני , אשתי נוהגת עליו

בעלים של 500L ירוק בקבוק LOUNGE בציר 2015, נתחיל מהדלק - כמו שכתב קודמי סביב ה 13,

לא החיה הכי מהירה בכביש אבל למי שלא מכור לאדרנלין קצב נסיעה מספק (95 כ"ס),

אמינות - מוחלטת אף לא תקלה אחת בכל התקופה , למעט מצבר שהחזיר נשמתו לבורא אחרי שנתיים וחצי.

רכב מפנק ובטיחותי , חלון גג פנורמי נפתח, בלימה אוטונומית, ניטור ל"א, מצב סיטי (הגה רך מאוד במהירויות איטיות מתקשח ככל שממהרים) למי שאוהב , מע' שמע מקורית איכותית מאוד, חיבוריות לנייד, משענת כסא מתנפחת לקביעת הקשיות בגב ועוד ועוד.

מרווח, נוח, אמין , חסכוני,

לגבי סקרי האמינות מארה"ב - מדובר על התיבה הרובוטית שהאמריקאים מתעבים ומנועים מוגדשים עד כמה שאני יודע שניהם לא הפגינו אמינות ירודה בארץ הקודש. לך תבין את האמריקאים.

בקיצור מומלץ.

מיותר לציין שאני שמח לכל הזדמנות שאני מתבקש להחליף רכבים עם הצודקת, הרבה יותר כייפי מהרכב עבודה ליסינג שיש לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...