Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי שיטת הגיוס לצה"ל בישראל, חובה לנוכח המציאות.

Cerebral Cortex
שימו לב! השרשור הזה בן 2411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שירתתי בבסיס פתוח ואתה לא מכיר אותי, באיזה זכות! אתה מבקר את השירות שלי? מי נתן לך את הרשות? ,

למה להכליל?? למה להגיד "כל! הג'ובניקים X" או "כל האלה שבבסיס פתוח Y" - תגיד ש"אני שמעתי שיש ג'ובניקים שעושים X" או "יש תופעה שג'ובניקים מנסים Y".

ההכללה הזאת הפכה לסוג של מגפה בחברה הישראלית, התלהמות ללא תקנה תחת חסותו של האינטרנט,כי שמעת פעם איזה מישהו שאמר לך שהוא ג'ובניק בבסיס פתוח שכל השירות שלו ושל החברים שלו היה לעקוץ - שלא יהיה לך ספק, אני לא חושב שכל הג'ובניקים רוצים לתרום - ומודע לזה שיש לא מעט שרוצים "לעקוץ".

א. התנצלתי בהודעה הקודמת.

ב. לא מכיר אותך, ולא בקרתי ספציפית אותך.

ג. אמרתי שיש כמות גדולה של ג'ובניקים שעובדים בבסיס, ואחרי הבסיס מבלים/עובדים או כל דבר לגופו. למי שיש זמן להיות מחוץ לבסיס, יכול לעבוד. לעומת לוחם/חיל עורפי בשטח או בבסיס סגור, אינו יכול לעבוד באמצע השבוע.

ד. כבר אמרתי שיש עבודות מסוימות בצבא שדורשים להישאר קצת יותר זמן. זה משהו שמקובל על שני הצדדים (בד"כ). עד כמה שהמערכת אטומה, לכל דבר יש פתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי שקמיסט - בכל היחידות בהן שירתתי השקמיסט היה בעל תפקיד אחר (בד״כ מש״ק שלישות) שבין השאר זה אחד מתפקידיו. מעולם לא נתקלתי בחייל שזה תפקידו היחיד (לא אומר שזה לא קיים, אבל אני אישית לא נתקלתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב: ללחומים. ג'ובניקים אוהבים לבזבז ולהתמרמר על החיים.

אני לא הולך להתרתח, רק להסביר שצריך להבדיל בין ה"ג'ובניק" הקלסי (עובד רס"ר, עובד לשכה וכדומה) לבין אנשים שעובדים בתחומי המבצעים, התכנון האסטרטגי והמודיעין ולאחרונה גם בתחום המחשבים והתקשוב - אלו במקרים רבים תפקידים מבצעיים, תובעניים ומאוד מאוד מלחיצים, שלא זוכים להערכה הראויה להם למרות חשיבותם שלא תסולא בפז.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ חייב לומר לך, חן, שהכרתי בשירות שלי גם עובדי רס״ר וגם עובדי לשכה שעבדו קשה מאוד בשירות שלהם וממש לא בילו אותו ב״בזבוזים והתמרמרות על החיים״ (למרות שאני מודה שלגבי עובדי הרס״ר אלו מקרים די נדירים). לא רק הג׳ובניקים במודיעין ובמחשוב עובדים קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה נכון. בלשכות של תת-אלוף ומעלה העבודה לעתים קשה מאוד, בעיקר לראש הלשכה שצריך לתאם לו"ז כאוטי שבו חצי מהפגישות הם עם אנשים שאי אפשר להגיד להם "לא" כמו שר הבטחון, מפקד החיל, ראש המטה הכללי וכיוצא באלו.

הרבה פעמים היחס של בעל הלשכה לאנשיה מחפיר, גם כן.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה פעמים היחס של בעל הלשכה לאנשיה מחפיר, גם כן.

וזאת אחת הסיבות העיקריות ללמה חייבים לשנות את שיטת הגיוס, זה אחוז גבוה של מפקדי "עבד כי ימלוך".

הכי עצוב הוא שעם הסגידה שיש במדינה הזאת לצבא, הם אחר כך מגיעים למוסדות מדינה, או לחברות עם הנהלה מספיק טיפשה בשביל לקבל עובדים על סמך "מי היה מפקד של מי בצבא", ומביאים את הטימטום, הקומבינות והמנטליות העקומה שלהם איתם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזאת אחת הסיבות העיקריות ללמה חייבים לשנות את שיטת הגיוס, זה אחוז גבוה של מפקדי "עבד כי ימלוך".

הכי עצוב הוא שעם הסגידה שיש במדינה הזאת לצבא, הם אחר כך מגיעים למוסדות מדינה, או לחברות עם הנהלה מספיק טיפשה בשביל לקבל עובדים על סמך "מי היה מפקד של מי בצבא", ומביאים את הטימטום, הקומבינות והמנטליות העקומה שלהם איתם.

יש אמת במה שאתה אומר, אבל בהכללה, תא"לים ומעלה הם לרוב טובים בתחומם.

מה שתיארת דומה יותר לרבי סרנים מזדקנים שלא קיבלו את הסא"ל.

Sent from my M3s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב סרן ״תקוע״ הוא גם לא מדד לכלום, כי הקידום תלוי לא רק ביכולות מקצועיות אלא גם בהטיות אישיותיות. כלומר, הרעיון שמישהו ״מתאים״ מבחינת טיב אישיותו, להיות סגן אלוף ביחידה.

אני מכיר כמה יחידות שהתפתח בהן דפוס מעניין שבו, למשל, אין עתודאים שהגיעו לסגן אלוף כי ״אנחנו לא רוצים אדם שכלתן כמפקד בכיר. אצלנו צריך איש של ת׳כלס.״

הצד השני של המטבע, הוא שמי שמתאים אישיותית, גם אם הוא אידיוט או חמור (ופגשתי כאלו עד דרגת אלוף משנה), כן יקודם ואז יתקיים המצב שתיאר ודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...