Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספרים אלקטרוניים

ronka
שימו לב! השרשור הזה בן 2463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהרבה מקרים לא, ואז צריך להתחיל להתעסק עם חפירות בפרמטרים של תוכנת ההמרה וזה נגמר בביזבוז זמן נוראי.

עדיף להמנע ממחלה מאשר לנסות לרפא אותה = עדיף לקנות קורא שיודע לקרא את הכל הפורמטים.

בידיוק באתי להזמין את האמזון קינדל אבל ההודעה שלך עצרה אותי .. איזה מתחרה מומלץ? כל שאר המתחרים עולים פי 2

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל הפונקצונליות שיש בפורמט EPUB נישמרת?

ברוב המקרים לא הייתה שום בעיה בהמרה. התכונות החשובות נשמרות (מעולם לא ניסיתי עברית).

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[h=1]

What is a good alternative for the Kindle ebook reader?[/h]וכאן יש טבלה גדולה עם הרבה שמות מתחרים.

https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_e-book_readers

יש גם את המכשיר שיצא באיחוד האירופי שהוא באמת מעולה (דור שלישי כבר) לא זוכר איך קוראים לו

המכשיר שקניתי לאחרונה באמת עלה כמעט פי 2 מהקינדל אבל צריך לזכור שזו קנייה לטווח ארוך. סביר להניח שהמכשיר ימשיך לשמש אותך בעשור הקרוב. וצריך לזכור שהמכשירים של אמאזון יהיו תמיד זולים יותר בגלל שאמאזון בונה על הרווחים שלה מהספרים שתוריד בגלל כל המגבלות שהיא שמה על הקינדל.

המכשיר הראשון שלי היה הקינדל שקניתי ב 2011, אז באמת לא היו אלטרנטיבות. והאמת שדי סבלתי מהמגבלות שלו על סוגי הקבצים שהוא מאפשר לקרא.

עכשיו כשאשתי התחילה לקרא ממנו ניצלתי את ההזדמנות לקנות מכשיר של חברה אחרת (INKBOOK OBSEDIAN) ואני מאד שמח על הבחירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ.

מבולבל מאוד מהעניין הזה.

מעוניין בקורא ספרים טוב, זול, ושיהיה אפשר להעתיק לו קבצי PDF

יש לחבר את הקינדל הכי פשוט שהוא קנה ב-60 דולר מאמזון. 6 אינץ , רזולוציה של 167 PPI, ללא תאורה. במבט ראשון ניראה סבבה לגמרי.

האם ה-PAPERWHITE ב-110 דולר משמעותית יותר טוב מהרגיל? האם הם תומכים ב-PDF ללא המרות ושאר שטויות? האם יש טאבלטים אחרים שמספקים איכות טובה(ברמת ה-PAPERWHITE) והם זולים מהמחיר הנ"ל?( 60-80 דולר)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל באיכות לפייפרוויט לדעתי משמעותית מאוד.

מסך 300DPI זו קפיצה רצינית ביותר באיכות וכנ״ל התאורה של המכשיר.

העברת PDFים - הכי טוב לעשות עם הSend to kindle ולסמן Optimize PDF for kindle.

זה נותן תוצאות מעולות מניסיוני וזה דורש 0 התעסקות מעבר לזה - רק לגרור קובץ ולפתוח בקינדל.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם קינדל הרגיל (ב-60$). עדיין לא מצאתי דרך לקנות ספרים בעברית שלא מיועדים לקינדל במקור ולהמיר אותם.

יש מבחר די מצומצם לקינדל בעברית, והרוב ספרים של כותבים ישראלים. ספרות מתורגמת (ספרי מתח וכאלה) - אין הרבה בכלל..

יש פתרון לעניין הזה שאני מפספס? למשל - אני רוצה את הספרים של הרלן קובן ושל דיוויד בלדאצ'י. בכל האתרים הישראלים הם לא מופיעים בגירסה לקינדל.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ מהאוב.

ראיתי סרטונים של הקינדל פייפרווייט ועושה רושם שהוא דיי מקרטע ופועל לאט, בהשוואה נניח למהירות תגובה של סמארטפון או מחשב. עד כמה זה באמת מפריע, והאם אתם מרגישים בזה? (מדבר על דור 7.)

ומה הקטע של ההבהוב השחור הזה שקורה כשלוחצים על משהו בתפריט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמן התגובה הארוך, כמו גם ההבהוב השחור, נובעים מטכנולוגיית המסך. זה לא מסך LCD רגיל אלא E-ink.

כל זמן שהתוכן על המסך לא משתנה, המסך לא צורך סוללה. לכן קצב הרענון של המסכים האלו אפסי ובעקרון מתרענן רק כשהתצוגה משתנה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...