Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וקס לצבע קצת פגום -נוזלי & מישחה ,מה כדאי?

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 7057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי ,ערב טוב .

כבר פתחתי פה לפני מספר ימים ת'רד בנוגע לבעיות צבע[בגג בעיקר] שצצו לאחר שבוע שעבר [בעיקבות מזג האוויר הסוער והגשמים המטורפים] להזכירכם תמונה:

P1221018.JPG

P1221017.JPG

עכשיו ,אני לא יודע באיזה ווקס להשתמש במצב הפח[צבע ] הספציפי של הרכב שלי,

ראשית רציתי לרכוש את הווקס של טרטל ווקס [הבקבוק הירוק כהה -"ציפוי טפלון"] אך בחנות נאמר לי שממצב הספציפי שלי הווקס יכול להיות מסוכן כיוון שבווקס זה פעולת המריחה היא פעולה של שיפשוף מעגלי שלדיברי הבחור -יכול לפגוע עוד בצבע כמו כן התוצאה הסופית המוגמרת בשמש ובאור כשמסתכלים על פח תהיה השתקפות מעגלית ומכוערת .. בכל אופן הוצע לי ווקס של חברה שאני לא מכיר אך ווקס זה הוא ווקס נוזלי [שקוף ] שאופן שימושו שונה מדרך השימוש של "טרטל ווקס" ובווקס הזה פשוט מורחים [כשהאוטו כמובן נקי]בעזרת מטלית ללא חשיבות לגבי אופן וצורת המריחה ..וזהו אין צורך לחכות ליבוש חלקי ואז שוב לנגב בדומה ל"טרטל ווקס" כמו כן נאמר לי שהתוצאה הסופית בהשתקפות מול השמש בשונה מ"טרטל ווקס"לא תהיה השתקפות מעגלית ומעצבנת..ושוב נאמר לי שווקס זה לא יפגע בצבע עוד יותר במהלך השימוש כיוון שפה אין צורך לשפשף ...מה לעשות ? מה לקנות?

בכל אופן לפי התמונות אתם יכולים להסיק שהרכב אדום [עם קצת ירידת צבע ] מדובר בפגו 205 .

אשמח לקבל כל סוג של עיצה ,מידע וכו'...

תודה מראש ,

אסף

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ווקס לצבע אדום של "טרטל" , הוא עדיף לצבעים ישנים כי הוא נותן חיזוק לגוון הנוכחי

כמו כן מי שאמר שישארו כתמים מעגליים זה בגלל שלא ביצע לפי ההוראות ומרח שטח גדול

שהספיק להתיבש על הרכב , כתמים אלו הם זמניים בלבד ויורדים אחרי שטיפה שניים...

לך לפי ההוראות ואל תמרח שטח שלא תוכל להשתלט עליו...

בהצלחה .

:screwy:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר ישי ווקס של טרטל[הצב] מיוחד לצבע אדום כמו ששלי והוא נותן מענה טוב + לבעיות הספציפיות שלי..איך ניראה הבקבוק[הצבע שלו ..?] מאיפה לכרוש אחד ספציפי כזה[כיוון שכאשר ביקרתי באוטו דיפו בגן שמואל היה להם טרטל ווקס אבל לא ראיתי שום בקבוק ספציפי שתיארתה -אשר בא לתת מענה בדיוק לצבע האדום שלי...]

אשמח לקבל עוד מידע,

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה הבקבוקון הוא אדום צר(שטוח) וגבוה . יש לו מן חלל ששם נמצא השפתון(ליפסטיק)

לתיקונים שאולי תמצא אותו יעיל אצלך , קניתי אותו בחנות לאביזרי רכב ביבנה...

אני בטוח שתמצא כזה באיזורך הוא דיי נפוץ.

ד"א ראיתי אותו גם ב-אוטו -דיפו ( אבל בביל"ו...).

:mm_wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בעצם אתה אומר שאני מקבל את הבקבוק ווקס הראשי לצבע שלי ..[של הצב] +בערכה ליפסטיק לתיקון צבע?..

כמה עולה כל הסיפור ? [עלה לך..בכל אופן ] והאם הצבע שלך ברכב הוא גם אדום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בעצם אתה אומר שאני מקבל את הבקבוק ווקס הראשי לצבע שלי ..[של הצב] +בערכה ליפסטיק לתיקון צבע?..

כמה עולה כל הסיפור ? [עלה לך..בכל אופן ] והאם הצבע שלך ברכב הוא גם אדום?

יש לי את המוצר, תמונה מצורפת.

מחירו 60 ש"ח באוטו דיפו ושמו המלא הוא Turtle Wax COLOR MAGIC

ה"שפתון" הזה נועד על מנת להסתיר מכות בפח, לא מוצלח במיוחד אבל לא רע כשרואים את הרכב מרחוק.

המלצה שלי, אל תקנה.

המחיר גבוה ללא תמורה שווה את ההשקעה הצבע הזה הוא בולשיט, יורד ביחד עם הווקס ולא משאיר שכבה מלבד השכבה שאמרה להישאר של הווקס.

Picture 001.jpg

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DaMN תודה לך, אז מה בכל אופן אתה ממליץ [איזה ווקס..כל זאת ווקס אני חייב לעשות ..חייב להיות ווקס שיעשה את העבודה ,כמו כן הווקס שציינת לא תואם ועונה לפרטים הספציפים שתיאר סבא גפטו..ובכלל מה צבע הרכב שלך?.]

תודה ,

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעד מה.

אני כרגע בשלב של ניסיון וטעיה לגבי ווקסים.

ניסיתי את טרטל ווקס המשחה, קשה להוריד והתוצאה שווה לווקס הנוזלי.

ניסיתי את הווקס הנוכחי, כפי שציינתי, לא שווה את ההשקעה.

היו כאן דיבורים על ווקס של CARPLAN לא ניסיתי אך זהו המוצר הבא שאנסה, אני מאמין שאחרים יוכלו לספק לך תשובה לגבי זה.

צבע הרכב שלי לבן, תוכל לראות בסימלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך..לגבי המשחה שמרחת -יכול להיות שהיה לך קשה להוריד ,כיוון שהיתפרשת על שטחים גדולים מדי לפרק זמן ספציפי של עבודה לכן המשחה יותר התייבשה מן הרגיל עוד לפני שהספקת להוריד אותה ע"י שיפשוף במטלית [בכל אופן מניסיוני בעבר עם טרטל ווקס לצבע מטאלי שמרחתי על באלנו 99 ועבדתי על משטחים קטנים יותר לתוצאה מושלמת ,באמת לא הייתה כל בעיה ]

לגבי הווקס העתידי לשימוש [שלך] אם יצא לך לרכוש אותו בימים הקרובים ולהשתמש בו ,אשמח אם תשלח לי את חוות דעתך בנוגע אליו [כמובן דרך ה"פ].

יום טוב ושוב תודה...

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף .

אצלך פחות חשובה איכות הברק .הקפד לעשות ווקס לעיתים מזומנות , כדי להשאיר שכבת הגנה על מה שנשאר מהצבע.

ווקס נוזלי יכול להיות רעיון לא רע ,כי אתה חוסך את פעולת השפשוף של הצבע (גם ווקס יגרד שכבה עדינה מאוד של צבע - הרבה פחות מפוליש ,אבל יגרד).

כאמור - כל אלה הן דחיית הקץ - את הצבע תצטרך לעשות מתישהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר,

לפי תשובתך אני יכול להסיק מכך שלמקרה הספציפי שלי מומלץ ואשתמש בווקס נוזלי [ללא פעולת השיפשוף שתיפגע עוד בצבע המקורי ברכב] ..יש לך המלצה לווקס מסויים [נוזלי ] שכזה..?

כמו כן לאבי יש סוג של שמפו מהול גם בווקס [ככה ניקנה ] שבזמן השטיפה אתה גם עושה תוך כדי ווקס לרכב..השאלה מהי דעתך בנושא ?

ואם אתה לא תומך ברעיון ,אשמח אם תכוון אותי אל מוצר [ווקס] שמותאם למצב הצבע ברכב שלי.

תודה מראש,

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף, כאשר השתמשתי במשחה הורדתי אותה בעזרת מכונה יעודית לפוליש ווקס, וגם כאן היה מאוד קשה להוריד את הווקס.

עוד סיבה שהפסקתי להשתמש במשחה היא כמו ששמר אמר, הורדת שכבה יותר גדולה של הצבע מהרכב, ואין צורך בזאת אצלי ברכב כרגע.

לגבי השמפו, זה טוב אולי להברקת הרכב כמו ששמר אמר, לך זה לא יעזור, זה לא תחלופה לווקס פעם בחודש חודשיים. (לפדנטים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף אם אתה רוצה ווקס שרק יתן ברק לך על SHNELLE גרמני...ובקשר ל"טרטל האדום" ולליפסטיק-

יותר תלוי גם באיך אתה מבצע את הווקס , יש אנשים שיקחו חומר טוב וייצא תוצר ח** ,

כמו בבישול - קח מוצרים טובים ואם לא תדע לבשל תכין מהם אוכל מגעיל .

כמו ששמר ציין ונכון, זה דחייה של הקץ והצבע זקוק להרבה הגנה -כי הוא גם יותר חשוף מבעבר.

ד"א הווקס האדום לא עולה הרבה...המחיר 30 (בסביבות) כמו כל ווקס אחר .

ה"צבע" של הווקס לא אמור לתת כיסוי על הצבע המקורי... הוא נותן מילוי לכל השריטות שנראות

על הצבע (שריטות מזעריות -כמו לאחר שטיפות ב-מכונה) ונותן מראה של פסנתר כנף חלק ....כמו שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי שוב תודה לכולכם על העזרה הפרטנית ף

ככה מסקנות אישיות שלי מדיבריכם:

1.לא לקנות ווקס בתצורת מישחה אשר דורשת שיפשוף [הדבר מוריד באופן בילתי מורגש אמנם אך קיים את שיכבת הצבע ברכב כתוצאה מהשיפשוף לצורך מריחתו].

2.השמפו אשר ציינתי[ מהול בווקס ] יעשה עבודה טובה אך לא מספיקה ולכן רצוי בכל מצב לרכוש ווקס נוזלי אשר יהיה מצויין יותר לרכב שלי [וקס שאין צורך לקרצף ולשפשף בחוזקה..אלה רק למרוח ולנגב בעדינות ]

אני צודק ?

יש הערות ?[במידה וכן אשמח לשמוע..].

שוב תודה ,

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...