Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבהוב אורות

orelar
שימו לב! השרשור הזה בן 3021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שים לב בהודעה למעלה שזה מה שעשיתי אני עוד מעט אצא לנסיעה קטנה לבדוק את זה. הדבר היחיד שלא הבנתי עד הסוף זה המתח טעינה הנורמלי לפורד פוקוס 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב הבעיה לא נפתרה.

סיכום :

מצבר 72 אמפר שנפ דנדש.

ווסת מתח אלטרנטור חדש.

פנסים ומנורות בני שבוע.

כבלים שלושת הגדולים כולל מינוס לגוף הרכב בעובי של 0גייג'

מינוסים מגברים משוייפים עם דיסק כבלים בעובי 4 גייג'

אלטרנטור נבדק אצל 4 חשמלאים ונמצא תקין.

האופציה האחרונה להחליף אלטרנטור ל1 חזק הרבה יותר.

הקטע שיש לי מערכת באוטו סבירה ולא משהו "מטורף".

יש למישהו עוד רעיון ??

אבדתי עצות בנושא.

עריכה אחרונה על ידי orelar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכל נמצא תקין והאלטרנטור מטעין תקין בעומס, עשית את שלושת הגדולים, המצבר תקין. עכשיו זה זמן נכון לנסות לשים קבל אגירה

לפני המגבר של הסאב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכל הייה תקין לא הייה לא יוצאת הבעייה.

משהו מוזר לי בכל הדבר הזה. אני מכיר מערכות הרבה יותר מעומסות על מצבר סטנדרתי בלי שום בעייה.

עם יש בעייה באורות והכל "תקין" אני עדיין לא הייתי הולך על קבל. הוא "יעלים" את הבעייה ולא יתן פטרון לכך. ויזואלית זה לא יראה, אבל בעייה תשאר.

לא רואה סיבה להתקין במערכת כזאת קבל.

IMHO

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי שאר מערכת החשמל של הרכב? הכל תקין שם? כבל מתח ראש מתיבת הפיוזים למצבר/ הארקה של מערכת התאורה לגוף הרכב?

הייתי ממליץ שתמדדו צריכת זרם של המגברים על ידי שימוש במד אמפרים צבת. תראה מה המשיכה בפיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...