Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצולם - טיימינג לקליאו דור 3 מנוע 1.2 D4F

asafasaf
שימו לב! השרשור הזה בן 3108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם לא הבנת זה הזמן להגביר את המינון של הריטלין

האמת שגם לי נמאס מכם ומכל הגרופיס שלכם...הגרופיס שלי משלמים על התיקון או הטיפול בהם ולמרות זאת שולחים מכתבי תודה או משבחים בסקרים ... אתה יודע איזה מאמץ עילאי והשקעה נדרשת לזה?

לגבי כשלים מקצועיים? רשום בשרשור כמה מהם....

לגבי זיהום סביבתי מעידים התמונות השונות פה ושם עם כל כתמי השמן/נוזל קירור הטריים על הרחוב או השביל....

אין הנחתום מעיד על עיסתו, שמעת פעם על המשפט הזה?. לא מכיר אותך באופן אישי אך אני לא הייתי רוצה לטפל במוסך שלך עם גישה כזאת כמו שלך. לגבי ליכלוך, נו באמת אפשר לחשוב מדבריך שמוסכים הם סטריליים ברמה של חדר ניתוח.

גם עם חברי הכנופיה אין לי שום היכרות או ניסיון אך ניכר כי הם בהחלט משתדלים לעבוד על הצד הטוב ביותר בהתחשב בתנאים ובנסיבות. בעל הרכב לא מעוניין להחליף רצועה? זבש"ו, אין פה שום קשר לחוסר מקצועיות, בעל הרכב קיבל בדיוק מה שהוא ביקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי הלכלוך של העבודה זה הערה של גדי אז בבקשה לא ליחס אותה אלי ולבנות על זה תילים כאילו אני סניטר ועובד בחדר ניתוח

לגבי השאר, לא מאויים מחבורה של חובביים ואין להם שום השפעה אלי ועל קולגות שלי בחיים האמיתיים.

חבל לי רק על הטעייה של "עובדים לפי הספר, עובדים מקצועי ושומרים על איכות הסביבה"....כל זה פשוט לא קיים וצריך להודות בעובדות ולשם אותם על השולחן מול "הלקוחות" ואז לא תיהיה לי שום בעיה איתם.

כמובן חשוב שהשאר יבינו שהחבורה לא מהווה תחליף לבעלי מקצוע מוסמך שמטפל ברכב והם גם הודו בזה לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני, אתה לא מתייאש אני רואה, ברור שאנחנו לא תחליף לכל תקלה ובעל מקצוע, אין לנו ספק בזה. אבל.. אולי לא כולנו "מקצועיים" אבל עובדים במקצועיות רבה מאוד.

לא שומרים על איכות הסביבה? אתה לא יודע מה אתה מדבר.

מטפלים לפי הספר? אתה גם לא יודע על מה אתה מדבר.

אני לא מצליח לרדת עד סוף הבעיה איתך, במקום לבלבל במוח ולהכפיש אותנו על ימין ועל שמאל, אולי תבוא לקראתנו? מה? כואב לך הלב? לא מבין.. זה מעכיר את כל האווירה בפורום, וגם מה שקורה בטק טוק, שברגע שראו שאני זה שקורא ומגיב שם כולם השתתקו וחזרו בעצמם!

לא שמעניין אותי מה קורה שם.. אבל זה מאחורי הקלעים של הפורום...

דני בוא תתבגר קצת ותצא מהמחשבה המרובעת שלך.

אני חוזר ושואל, אם הייתי מתקן מכונות כביסה חינם? מה היית חושב?

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הבנת זה הזמן להגביר את המינון של הריטלין

האמת שגם לי נמאס מכם ומכל הגרופיס שלכם...הגרופיס שלי משלמים על התיקון או הטיפול בהם ולמרות זאת שולחים מכתבי תודה או משבחים בסקרים ... אתה יודע איזה מאמץ עילאי והשקעה נדרשת לזה?

לגבי כשלים מקצועיים? רשום בשרשור כמה מהם....

לגבי זיהום סביבתי מעידים התמונות השונות פה ושם עם כל כתמי השמן/נוזל קירור הטריים על הרחוב או השביל....

הייתי אצל הרופאת משפחה שלי, דווקא הורידה לי ל- 20 מ''ג ליום בבוקר, מניח שזה שיפור.

האמת, זה ההפך, אנחנו קפצנו באוקטובר שנה שעברה משום מקום, ולא ידעו מי אנחנו ולא ידעו לעכל אותנו,

אבל עובדה שעכשיו מתייחסים אלינו ברצינות, זו גם עבודה לא פשוטה, כמו מוסך חדש שצריך להוציא למקום שלו שם טוב.

נכנסתי פעם למוסך שמתמחה ברכבי יוקרה, מוסך מומלץ, מוסך טוב, אבל לא פסלתי אותו על זה שהוא נוגע בכל חלק אפשרי עם גריז על הידיים, בוא לא נחפש בקטנות, כי אתה יודע בעצמך מה הולך במוסכים.

לעניין הסביבתי, מעניין שכבר ראיתי בעבר ראיתי כמה מוסכים מנקים בסוף יום את כל המים של הספונד'ה מעיפים לרחוב,

וכמובן הרחוב מתלכלך בשמן.

אף פעם לא נשפך שמן קצת על הריצפה?, אל לא, אני חייב לעבוד אצלך, זה נשמע כמו גן עדן.

אבל זאת הבעיה....לא נשארו פה בפורום בעלי מקצוע ולציבור הגולשים נשאר לקבל תשובות לבעיות מחובבנים שמזנים את המקצוע ולא מאנשי מקצוע אמיתיים. כנל לגבי ביקורת בונה...לעמיתי למקצוע כולל אנוכי קצעה נפשם מהביזיון אך אני ואולי גם גדי נשארנו השופר היחידי שעוד לא דוממו מנוע.

לגבי הלכלוך של העבודה זה הערה של גדי אז בבקשה לא ליחס אותה אלי ולבנות על זה תילים כאילו אני סניטר ועובד בחדר ניתוח

לגבי השאר, לא מאויים מחבורה של חובביים ואין להם שום השפעה אלי ועל קולגות שלי בחיים האמיתיים.

חבל לי רק על הטעייה של "עובדים לפי הספר, עובדים מקצועי ושומרים על איכות הסביבה"....כל זה פשוט לא קיים וצריך להודות בעובדות ולשם אותם על השולחן מול "הלקוחות" ואז לא תיהיה לי שום בעיה איתם.

כמובן חשוב שהשאר יבינו שהחבורה לא מהווה תחליף לבעלי מקצוע מוסמך שמטפל ברכב והם גם הודו בזה לפני.

לרגע שכחתי שהלקוחות עומדים לידנו וחלקם אף עובדים על הרכב, אז נראה לי הם עושים את השיקולים שלהם, כי עובדה שהם חוזרים, ואף ממליצים עלינו.

אם אנחנול א מאיימים, למה אתה נטפל אלינו כמו שהמורה שלי נטפלת אלי?

אתה כל הזמן טוען שבעלי המקצוע ''עזבו בגללנו'', לא זכור לי שלפני שהקמנו את הכנופיה, היה פה שפע, כן היה לפני כמה שנים.

אתה כל הזמן מתגאה בכך שאתה וידידי גדי לא עוזבים ומתאיישים מאיתנו, נו אז תתקנו כל טעות שלנו ברוח יפה,

וכך גם אנחנו נלמד, גם חברי הפורום והקוראים ילמדו, ואז יהיה גם ביסוס לטענות שלך.

אגב, אני חייב לך תודה, בזכותך הורידו לי את המינון של הריטלין, למדתי בזכותך איך להירגע ולא להתייחס בעצבים

לכל בן אדם.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף לגבי הרצועה:

אני חושב שקצת ממעיטים ביכולתה לשרוד.

לחבר שלי פיאסטה עם רצועה מרעישה בת 9 שנים הוא מושך עם רצועה בתא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייסטה זה לא רנו...כי ברנו רצועות גם אם נראות טוב יחסית אחרי הרכבתן מחדש למנוע נוטות לעוף לתוך הטיימינג ולכן הוראות היצרן הברורות (אלא שלא כתובות באוטודטה הפרוץ) זה להחליף אותן כל פעם שמסירים...

לעניין המקצועיות...בעינכם ובעיני הלקוח המתבונן וההדיוט אולי זה נראה מקצועי אבל בעיני המקצוען לא כך הדבר.

והאמת שנכון שאפשר להעיר בצורה יותר בונה, מטודית ועניינית אבל לא בא לי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם תראה את רמת הדיון שהתנהלה עם גדי, ותראה את רמת הדיון איתך, מכבד אותך כי אתה מבוגר ומכונאי עם נסיון שהלוואי לכולנו כזה, אבל באמת שקצת נמאס.

בלשון המעטה :x

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייסטה זה לא רנו...כי ברנו רצועות גם אם נראות טוב יחסית אחרי הרכבתן מחדש למנוע נוטות לעוף לתוך הטיימינג ולכן הוראות היצרן הברורות (אלא שלא כתובות באוטודטה הפרוץ) זה להחליף אותן כל פעם שמסירים...

לעניין המקצועיות...בעינכם ובעיני הלקוח המתבונן וההדיוט אולי זה נראה מקצועי אבל בעיני המקצוען לא כך הדבר.

והאמת שנכון שאפשר להעיר בצורה יותר בונה, מטודית ועניינית אבל לא בא לי...

הדיוט זה יעני אידיוט?

אהה, אבל שכחתי שכולם חאפרים לא מבינים, מבינםי רק בשניצלים וצ'יפס, כולל גדי, ורק אתה מקצוען, סופר מן.

לעניין המשפט האחרון, מזמן רציתי שתכתוב זאת, בוא ביססת את הטענה שלנו, שלא סתם כתוב

טרולנד במיקום שלך.

ופה סיימתי את הדיון איתך לעת עתה, גילית שאין טעם להתייחס.

עריכה אחרונה על ידי רועי עוזרי

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה, אבל שכחתי שכולם חאפרים לא מבינים, מבינםי רק בשניצלים וצ'יפס, כולל גדי, ורק אתה מקצוען, סופר מן.

אני מעריך את הרצון לעזור של כל חברי הכנופייה,

אני גם בטוח שיש לכם ידע והבנה,

אבל אוטודאטה זה לא תחליף לנסיון בשטח,

ועבודה עם ידית מומנט לא הופכת אף אחד למקצוען.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טענתי שכן?, טענתי שאני יותר מומחה מדני?

סה''כ אמרתי שמעניין שהרוב אומרים שאנחנו עובדים בצורה מקצועית+כמה מבעלי המקצוע אמרו.

וגם חלקינו עבדו במוסך, אז נסיון תודה לאל הרכבים לא חסר.

אבל רק דני אומר שאנחנו חאפרים, אבל במה אנחנו חאפרים? הוא לא עונה, ואם כן, אני מחזיר לו תגובה

ומצידו עדין תוקף.

חוץ מהטרלה כלפינו, עוד לא ראיתי תגובה שמתקנת אותנו בצורה מקצועית, אם יש אני אשמח לשמוע, וציינתי את זה

בפעם ה- 1000.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול רשום בשרשור. ...תקרא שוב עם צומתלב אחרי שהכדור יתחיל להשפיע.
+ "לא בא לי".

די נו, עד לאיזו רמת פתטיות אתה שואף להגיע?

נשאר רק לפתוח לך בFXP תת פורום סופר מן מקצוען וסגרנו את הפינה.

תנוח. לפעמים צריך פשוט להתנצל ולנוח במקום להמשיך להתפתל ולהיטפש.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לכולכנו להירגע, ולשמוע את השיר הבא:

ובנימה זאת, מנהלים אמנם לא פתחתי את השרשור, אבל ללא ספק הוא איבד את הכיוון שלו, וכבר מוצא בו הויכוח.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...