Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזעקה מתקשרת לפלאפון - נשמע מצויין, נשמע כמו פריצה!!!

Vovka
שימו לב! השרשור הזה בן 7434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים.

היום חיפשתי ביפר לרכב ומצאתי רק במקום אחד. במקום אחר, אחד המתקינים אמר לי שהביפר לא שווה, כי הטווח שלו מוגבל. אז הוא הציע לי פיתרון אחר: כאשר פורצים לאוטו, האוטו מתקשר לפלאפון שלי. נשמע מוזר, אבל מעניין. ואז שמעתי שמישהו אחר עשה את זה בעצמו ( וגם שמעתי מילים כמו טיימר וממסרים).

אז השאלה היא: איפה באינטרנט אפשר למצוא פרויקט כזה? מידע? משהו?

או מישהו שעשה את זה כבר ויכול לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גבר אני היתי עושה משהו אחר.

נגיד ופרצו והביפר מודיע לך על פריצה........מה אתה עושה?

יוצא לבן אדם עם עוזי? עם סכין? .......וואלה עד שתרד אליו כבר יספיק לגנוב את כל האוטו.

:idea:

דבר ראשון תשים צופר של אזעקה משופר מהתחת(הגדלת בוכנות,שים לצופר ניטרו ושפר את הגדישה ל1.5 באר.)....... וואלה מרוב שהצופר יהיה חזק אז הגנב יתעלף. :lol:

דבר שני שים יענו מצלמה על הדש בורד......אף אחד לא יתקרב לאוטו כשיראו מצלמה.

דבר שלישי תגדל באוטו איזה פינצר חמוד למקרה שצופר ישבות חיים .

חחחחחח סתם.

סתם ביזבוז של כסף.

לפי דעתי עדין לא ראיתי משהו שיעצור את הגנב מלגנוב.

אוווווו שלא יהיה לו מה לגנוב...... וואלה זה הכי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת..

נגיד ואתה מקבל הודעה שמנסים לפרוץ לרכב שלך ברגעים אלה. הדבר הראשון שאתה עושה, או כדאי לך עלשות, זה להתקשר למשטרה. לא משנה כמה זמן ייקח לו לפרוץ לרכב, בזמן התראה כ"כ קצר יהיה מאוד פשוט לכתר את האיזור ברדיוס של שלושה ארבעה רחובות וככה, במקום לחכות חודשים שימצאו את המכונית שלך, אם היא לא פורקה עדיין, לתפוס את הגנב בפחות מרבע שעה.

זה כמובן ללא-אלימים וחמומי המוח שכאן. הרעיון של העוזי גם הוא פרקטי למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח

למשטרה באמת אין מה לעשות.(טוב אולי בנתניה קצת קשה להשיג אותם)

תסנדל (כמו שהיו עושים פעם) את הגלגלים. וואלה מי יצליח עליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת..

נגיד ואתה מקבל הודעה שמנסים לפרוץ לרכב שלך ברגעים אלה. הדבר הראשון שאתה עושה, או כדאי לך עלשות, זה להתקשר למשטרה. לא משנה כמה זמן ייקח לו לפרוץ לרכב, בזמן התראה כ"כ קצר יהיה מאוד פשוט לכתר את האיזור ברדיוס של שלושה ארבעה רחובות וככה, במקום לחכות חודשים שימצאו את המכונית שלך, אם היא לא פורקה עדיין, לתפוס את הגנב בפחות מרבע שעה.

זה כמובן ללא-אלימים וחמומי המוח שכאן. הרעיון של העוזי גם הוא פרקטי למדי.

אתה חיי בסרט...

אני לא חושב שהמשטרה תשקיע כל כך הרבה מאמץ כדי לתפוס אוטו גנוב...

להתקין מצלמה באוטו, גם אם היא באמת פועלת, הכנב פשוט יכול לבוא מהצד השני, ולחתוך לה את הכבל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ממש מתקשר למשטרה....יורד עליו אם סכין..אם כבר להתקשר אז לאיזה חבר גרוזיני..הוא לא יעצור אותו...אלא יעצור לו את החיים.

נו באמת, למה באלימות?

היתי יורד עליו עם כל הכלים של אבא שלי !!! ( פטיש 5 קילו, מקדחה, קונגו קטן ועוד.. )

:lol:

לפרק לו את הצורה, לגנב המנייק הזה!

איזה משטרה? מי זה? הם עובדים שעות נוספות?

רק לגרבץ בכביש מהיר עם ליזר הם יודעים. גם כן, שומרי חוק.

מנאייקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אזעקה בווליום ממממממש חזק תצליח להבריח את הגנב לפני שהוא יגש למלאכת פירוק הרדיו דיסק \הרמקולים \המגברים \הסאב.

יפחיד אותו גם עם ידלקו כל אורות הרכב בזמן האזעקה(כלומר לא רק הווינקרים המסכנים), זה יכניס אותו ללחץ עד כדי הלם טוטלי.

ישבור חלון ..........ויברח בגלל שלא ציפה שכל כך מהר מישהו יתעורר ויצפה בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב לחבר את הצופר של האזעקה למערכת באוטו ?!?

תראו מה יהיה לגנב המסכן שרצה לקחת מערכת ... !!

יקום הגזר ויכה בגנן !! :twisted:

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פתרון מצויין . . .

אני משיג מחבר צפצפה של בית (12V), הדבר הזה יותר חזק מהצפירה ביום הזכרון, אני בודק גם חיבור של המנורות לאזעקה (ולא רק הוינקרים המסריחים) . . .

גם לא יזיק לקנות ב-50 שקל את הספוטים האלה ששמים בחצר עם חיישן תזוזה ליד האוטו, אין לכם מושג איזה מפחיד זה . . .

חוץ מזה, אני ממליץ גם ללכת לחנות המצלמות הקרובה לביתך, אני בטוח שיש לו בצד כמה מצלמות שלא עובדות, תשים אותה ליד הספוט וזה אמצעי התראה ממש טוב . . .

אני גם מביא מארה"ב שלט עם רטט וצפצוף שהוא מראה בדיוק איזה חיישן קבל קריאה וכו' . . .

אני ממליץ גם על הוספת חיישן נפח שהטווח שלו יהיה קצת מחוץ לגבולות האוטו בשביל שהמלחמה תתחיל כמה שניות יותר מוקדם שיהיה זמן ללכת למטבח להביא סכין ולרדת לרצוח את הבן ז^%$^ . . .

עם כל הדברים האלה אני רוצה לראות שמישהו רק יחשוב על לפרוץ לי לאוטו . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור קטן על פריצה לרכב.....(או למה גם אלימות לא תעזור).....

חבר טוב שלי גר בשכונת רמות ב"צפון" באר שבע....(השכונה של היענו מפותחים של ב"ש)...קיצר..הוא יושב בסלון ושומע את האזעקה רץ החוצה ורואה 4 בדואים מגודלים ואחד קטן פורץ לו לאוטו הבן אדם נעצר (ושתבינו הוא חתיכת דלת הבחור..לא פרייאר)מרים אבן ואז אחד הבדואים אומר לו...שמע..כדאי שתוריד ת'אבן ותשב בשקט למה אנחנו עכשיו פורצים לך לאוטו ואל תפריע לנו...כי אם תפריע...חבל לך על הזמן אז הוא לא הפריע ולקחו לא ת'אוטו והכל היה בסדר...

אה והיתה אזעקה ניטרו משופרת..חחחחחח

אני כבר לא בעליה הגאים של צרפתייה ספורטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...