Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר של בולמים

asaf41
שימו לב! השרשור הזה בן 7074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל נתחיל בזה שהבולם השמאלי אחורי מת

בפיאסטה מודל 84

ובכך התחיל החיפוש אחר בולמים לרכב ולמחיר הרכבתם במוסך

בולמי kyb לא מייצרים יותר לרכב ולכן הציעו לי בולמי lip במחיר 190 שח לאחד

הלכתי לחנות חלפים אחרת ושם אמרו לי בולם monro במחיר 167 לאחד זה הגיוני ?

מכיוון שיש להם ספירת מלאי זה יהיה מחר

חניות החלפים הם בפת בבר כוכבא

תודה מראש

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני לחלוטין.קנה ותהיה מרוצה.עזוב אותך מחירטוטים של מה יותר טוב וכו וכו וכו- זה לא נושא של חיים ומוות. קנה את הזול מבינם ,סע ותהיה מרוצה.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן במחיר הזה יוכל להיות שאני אקנה 4 בולמים אבל בכל שאר

החניות ובמוסכים אמרו שבולמי monro המחיר שלהם הוא 300 שח

לאחד .

לכן המחיר נראה לי חשוד

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ברכב הרכבתי (עצמאית) 2 בולמי מונרו סנסטרק אחוריים.

אם אתה משתמש ברכב לנסיעה מנהלתית ולא ספורטיבית, הבולמים ה"משפחתיים" של מונרו יהוו פיתרון טוב, יעיל, זול ונוח למדי.

ברכבים בשנתון הזה נוחות הנסיעה היא נגזרת ישירה של תכנון הרכב... בולמי מונרו שעלו לי 380 ש"ח לזוג (אם אני זוכר נכון), סיפקו לי את הנוחות המינימלית לה ציפיתי (הבולמים הקודמים שלי היו גמורים, ולבולם המת הייתה תנועה של אולי 5 ס"מ לכל כיוון).

כרגע אני שוקל רכישת 2 בולמים קדמיים, המחיר הוא 400 ש"ח לזוג (שוב - מונרו), אבל עלות ההחלפה הופכת את העסק ליקר יותר - כיוון פרונט, החלפת גומיות פרונט (טלסקופים) על הדרך וכדומה יעלה את המחיר הכולל בעוד כ-400-500 ש"ח, כרבע מהערך של הרכב שלי ;-)

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הליפ כבר היתה פה דעה בפורום, שאמרה כי הוא בולם גרוע. עדיף שתקיח את המונרו, אע"פ שהמחיר על-פניו נראה נמוך מאוד. המחיר כולל מע"מ?

תכנס לקישור הבא:

http://www.fmsolutions.nl/tennecoauto/monroe2004/

תבחר FORD>FIESTA (לא FORD US) ותמצא את השנתון שמתאים לך (84). לפי מה שראיתי קיימים שם שני דגמים, את ה-ORIGINAL הסדטנדרטי והסנסטראק המשופר.

אם תחליט שאתה הולך על המונרו, תזמין מהחנות את מספר הדגם שמופיע בקטלוג שבקישור, כדי שלא יזמינו לך בולם, שמתאים לשנתון או לדגם משנה אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...