Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול לקוי של חברת אוויס ברכב ליסינג [סוף חם: המנוע עלה באש]

ariel-ro
שימו לב! השרשור הזה בן 3240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדרך היחידה שעוד אפשר לחשוב על קנייה מליסינג היא אם אתה מכיר אישית את הרכב ואת הנהג.

וגם אז רק אם הוא מבין קצת במכוניות והתעקש שיתקנו לו כל דבר קטן במוסך טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בסוף איכשהו בטוויסט מפתיע עלול להתעורר הרושם שזו לא בהכרח רק אשמת הליסינג

אלא אולי סיטרואן הוא לא הרכב הכי אמין שיש [?],

או כמו שנאמר

הרכבים היו תקינים לחלוטין, עד הפעם הראשונה שהם נכנסו למוסך בעקבות תקלה כלשהי, ומאז הם לא הפסיקו להיכנס ולצאת ממוסכים.

:rolleyes:

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות עניין אמינות ויותר רגישות לאחזקה הלקוייה שנתברכה בה ארץ הקודש.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון:

כל החלפת בלמים היה סיוט, היו מחליפים להכי זולים שיש ואז הייתה מתחילה סאגה שם חודשים שאני אומר להם שאחרי שבוע הבלמים רועדים...

גם אני נתקלתי בבעיה הזו.

אוונסיס מצויינת נכנסה להחלפת ברקסים , חזרו ברקסים חורקים פעם ראשונה, פעם שניה לקח שבוע וחזרו חורקים, פעם שלישית חזרו חורקים רק במהירויות נמוכות - אז התרגלתי.

פעם אחת, אחרי שרכב ליסינג חזר מהחלפת רפידות (הישנות היו מהיצרן) עם רעשים וחריקות, החלטתי שאני לא מוותר. מתעקש לגרום להם לתקן. אחרי 5 ביקורים במוסך, ואין ספור שיחות טלפון ממושכות, שבהן שמעתי הסברים יצירתיים וסותרים, התייאשתי.

ועוד מנפלאות טיפולי הליסינג:

מכסה נוזל בלמים שלא הוחזר למקומו, היה מונח בצד תא המנוע.

פיאט בראבו, מרווח טיפולים 30000. לקראת 60000 שאלתי מתי יחליפו שמן, אמרו לי שבדקו לפני 20000 ולכן לא צריך.

היו עוד הברקות אבל אני כבר לא זוכר.

גם המסקנה שלי היתה שהם מטפלים בצורה לא מספקת.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

'לא מספקת' זה עדין לעומת התיאור שלך.

זה נראה כמו שלב אחד לפני ונדאליזם,

אולי זה כמו נהגים בצבא שהכרתי שהיו נוקמים ביחידה ע"י השבתת מנועים.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרושם שלי הוא שהם משקיעים כמה שפחות בטיפולים, בהחלט לא לפי הוראות היצרן, ומסתמכים על כך שבשלוש השנים הראשונות הסיכוי לתקלה קטן, למרות ההזנחה.

וכל זה, לדעתי, בסדר גמור. באמת. זו החלטה שלהם, ואם הם מספקים רכב חלופי ומתקנים את מה שצריך, אני בתור לקוח לא רואה פה בעיה גדולה מדי, למעט רפידות בלם וצמיגים מאיכות גרועה. אבל מאחר שגם אלה וגם אלה אושרו ע"י משרד התחבורה, וגם במוסכים שונים מרכיבים אותם, קשה לבוא בטענות לחברת הליסינג בנושא זה.

אם הם אחר כך מוכרים את הרכב ומתארים אותו כמטופל היטב - זה כבר דבר אחר.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עבדתי בעבר בחברת השכרת רכב והן בחברת ליסינג.

הרכבים לא תמיד עושים טיפול 10K, אם אתה מתעקש, יבצעו לך טיפול.

לרוב, לחברות הגדולות, יש מוסכים שהם הקימו בעצמם לטיפול ברכבים שלהם, לא תמיד יש התמחות ספציפית בסוג רכב, אלא מה שנקרא, "מכונאות כללית".

טיפולים ברכבים, מבוצעים בדברים קטנים, לצורך הדוגמא, במידה ורכב מגיע ל-90K וצריך לבצע טיימינג, מעדיפים לא לבצע את הטיימינג ולהעביר את זה ללקוח שקונה את הרכב ליסינג.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שום עוול. מותר לבעל רכב להזניח את הרכב שלו.

כמו שאמרתי, הבעיה היחידה היא אם כאשר הם מוכרים את הרכב, הם מתארים את הטיפולים לא כמו שהם במציאות. זה הכל.

דוגמה: כשהייתי ילד היה לשכן שלי וולבו 145. מתי שהוא הוא החליט שלא לטפל ברכב כלל, לא טיפול 10000 ולא כלום - רק לשים דלק ולנסוע. ושיסע כמה שיסע, ואז ילך לפח. ואכן הרכב נסע כמה שנים טובות (לא זוכר מה היה הסוף). האם אותו שכן רמאי? פושע? נוכל? שקרן? עשה עוול למישהו?

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הליסינג היא אחראית שהרכב שבבעלותה יהיה תקין.

אם האבא של הבחור לטענתו לא הצליח לבלום את הרכב בעת נסיעה אחרי טיפול ברכב של חברת הליסינג.

אם זה לא פשע ?

האם בכלל בוצע טיפול ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחזיר רכב במצב בטיחותי לא תקין אחרי טיפול זו רשלנות פושעת.

לא להחליף את השמן או את נוזל הקירור זו הזנחת הרכב, אבל לא פשע ולא עוול.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחזיר רכב במצב בטיחותי לא תקין אחרי טיפול זו רשלנות פושעת.

לא להחליף את השמן או את נוזל הקירור זו הזנחת הרכב, אבל לא פשע ולא עוול.

דני

ממש לא, זה כמו שתגיד שאם אתה שוכר רכב ואתה מקבל אחד בלי מים ושמן זה בסדר כי אתה לא הבעלים.

מי שמקבל רכב בליסינג משלם על רכב תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כן סוג של עוול, כי בפועל מוכרים לך מוצר שנאמר עליו שהוא תקין, בעוד שלא טופל תחת הסטנדרטים הנדרשים לשמירת התקינות שלו, שבכלל לא נדבר על עניין הבלמים.

זה לדעתי גם יותר מעוול

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "מוכרים לך"? כלקוח של הליסינג או כמי שקונה מהם רכב משומש?

אם כלקוח של הליסינג - החוזה אומר שיספקו רכב וידאגו לתקלות. לא כתוב שלא יזניחו אותו. הם גם שמים צמיגים זולים, וגם זו לא הונאה. זו החלטה עסקית. לא מתאים לך? אל תיקח ליסינג.

אם כקונה את הרכב המשומש - אמרתי: אם מציגים את הרכב ואת עברו כמו שהוא, אני לא רואה בעיה. לא רוצה - אל תקנה. אם מספרים סיפורים - זו הונאה.

בקיצור: הם לא חייבים לטפל ברכב לפי המלצות היצרן דווקא. הרכב שייך להם. מותר להם גם לזרוק אותו לים אחר כך. זה לא עסק שלך.

אם הם משקרים זה משהו אחר.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...