Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת סיאט איביזה

Stylo
שימו לב! השרשור הזה בן 3361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מעוניין לקנות רכב חדש.

אני בן 24 ככה שאני לא רוצה רכב גדול.

חשבתי על סיאט איביזה או משהו בסגנון (למרות שדיי התלהבתי מהאיביזה).

עדכון:

הרכב בעיקר משמש אותי לנסיעה מהבית לעבודה (ראשון - ת"א) ומידי פעם לצאת ככה שזה לא ממש משנה.

מבחינת תיבת הילוכים, מעדיף אוטומט (למרות שממש אין לי בעיה עם ידני)

הממוצע שלי בשנה זה בערך 12,000 ק"מ (אני לא נוסע הרבה)

כמות נוסעים, רק אני נוסע ברכב כך שאין לי בעיה לרכב עם 2 מקומות

מעוניין ברכב חדש, מבחינת תקציב 140K אבל אני גמיש גם למעלה (מוכן גם 150)

אם צריך להוסיף עוד פרטים תגידו ואוסיף :)

אשמח לעזרה

תודה

עריכה אחרונה על ידי Stylo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה נוסעים? כמה ק"מ בשנה/יום? מה המטרה של הרכב? ידני או אוטו'? חדש או יד שניה? תקציב כמובן?

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרה עם מה?

בגדול איזה רכב מומלץ, ז"א דיי התלהבתי מהאיביזה אז מה אומרים עליה מבחינת אמינות, צריכת דלק וכו'...

אני אעדכן תקציב

אם יש עוד משהו שאני צריך להוסיף תגיד, אין לי ממש נסיון ברכישת רכב (את הרכב הקודם אבא שלי דיי עזר לי בכל נושא הקניה שלו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-140 אלף ש"ח אתה יכול למצוא רכבים הרבה יותר טובים מהאיביזה.

מבחינת אמינות - בצע חיפוש בפורום על צמד הביטויים באנגלית TSI ו-DSG. יש שפע של שרשורים בנושא בעיות האמינות מהן סבלו המנועים האלו ותיבות ההילוכים האלו בעבר. היבואן טוען שהבעיות האלו נפתרו, תחליט אתה אם אתה מאמין לו או לא.

צריכת דלק - בין 9 ל-12 קילומטרים לליטר, תלוי כמה אתה לוחץ על הדוושה. ברכבים עם מנועי טורבו צריכת הדלק מושפעת מאוד מאופי הנהיגה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

דווקא חשבתי על משהו בכיוון האיביזה קופרה, אבל לפי מה שאתם אומרים כאן זה קצת גורם לי לחשוש.

אילו עוד אופציות הייתם מציעים בתקציב הזה?

כרגע הרכב שלי זה הונדה סיוויק 2013 (רכב אמין עם צריכת דלק מדהימה) חשבתי על לקחת אחת חדשה בחלוף שלוש השנים של הליסינג, אבל דיי רציתי לגוון ולא להיות מקובע רק על רכב אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנועי ה1.4 משנת ייצור 2013 הם מנועים שתיקנו בהם את כל התקלות וזה עובדתי זה דבר ראשון דבר שני צריכת הדלק תלויה אך ורק בך אני מגיע גם ל1/15 באיביזה קופרה עם תוכנה ומעל 200 כס.

דבר שלישי דבר איתי בפרטי הרכב שלי מוצע למכירה או שאם בא לך להתייעץ בלי קשר אשמח לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכנס לכיס שלך, אבל בן 24 - תשאיר את רוב הכסף בבנק לרכישת דירה.

יש מספיק רכבים טובים בפחות מ 140K. זוהי דעתי, אבל זה שיקול שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@itamarg

תראה בגדול, התקציב שלי הוא עד 140K (שוב עם גלישה גם ל150K אם זה ממש שווה את זה).

אני אשמח לכל רעיון אחר במיוחד אם הוא יותר זול וגם משתלם.

אחרי הכל, בגלל זה באתי לפה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם גיר רגיל בא בחשבון הייתי חושב על I20 ידנית. אתה תוכל לרכוש רכב שנת 2012-2013 עם מנוע 1.2 ו- 85 כ"ס שיהיה חסכוני מאוד בדלק.

לי יש I20 אוטומטית 2009 מנוע 1.4 100 כ"ס אוטומטית שגמעה כבר מעל 144K (נוסעת כל יום מעל 120 ק"מ).

מאוד מרוצה מהרכב, לדעתי אחלה קנייה אתה מקבל תמורה יפה למחיר (מאובזרת מאוד, בטיחותית, אם מטפלים כראוי כמו כל רכב מפגינה אמינות טובה).

אם תרד בשנה/תעלה קצת את התקציב יש לך את ה I20 ידנית עם מנוע 1.6 שהיא הרבה יותר זריזה מה- 1.2 ועדיין המחיר שלה יהיה זול משמעותית מהתקציב שציינת.

בהצלחה,

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

דווקא חשבתי על משהו בכיוון האיביזה קופרה, אבל לפי מה שאתם אומרים כאן זה קצת גורם לי לחשוש.

אילו עוד אופציות הייתם מציעים בתקציב הזה?

כרגע הרכב שלי זה הונדה סיוויק 2013 (רכב אמין עם צריכת דלק מדהימה) חשבתי על לקחת אחת חדשה בחלוף שלוש השנים של הליסינג, אבל דיי רציתי לגוון ולא להיות מקובע רק על רכב אחד.

הייתי מציע לך להכנס לאחד מאולמות התצוגה שלנו ולבחון את האופל אסטרה GTC. גדולה, יפה, ונדירה יותר מהאיביזה. מנוע חזק (1.4 ליטר טורבו עם 140 כ"ס) וגיר אוטומטי אמיתי. המחיר שלה מעט גבוה יותר ממה שציינת, אבל שווה למתוח אותו מעט בשבילה.

כאן תוכל לראות אותה באתר הבית החדש של אופל.

ככה היא נראית, ממש לא האסטרה של השכנים!

Opel_Astra_GTC_Exterior_Design_Black_Roof_Edition_768x432_asgtc14_e01_518.jpg

עריכה אחרונה על ידי שלומי מקבוצת שלמה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...