Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מומחי המיסבים ומומחי האופניים של הפורום להתפקד.

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 3370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, לאחרונה החל להיווצר חופש בהד סט של אופני הכביש שלי, בפירוק ההדסט התגלה שהמיסבים גמורים.

לאחר הפירוק שמתי לב שבניגוד למיסב סטנדרטי בו שני הצדדים פתוחים, המיסב בזוג האופניים שלי הוא צד אחד פתוח וצד אחד יצוק ברזל, דוגמה:

מיסב רגיל בעל שני קצוות פתוחים

attachment.php?attachmentid=411574&d=1422191126&thumb=1

מיסב שצד אחד פתוח והצד השני יצוק ברזל

attachment.php?attachmentid=411575&d=1422191127&thumb=1

חשוב לדעת שהשלדה של האופניים שלי עשויה
מקרבון
כך שאולי יש לזה חשיבות, האם מישהו יכול להגיד לי מה ההבדלים בין המיסב הפתוח למיסב היצוק? האם יש חשיבות לאיזה מיסב לשים באופניים או ששנייהם יתאימו בהנחה שהם באותו גודל? את היצוק קשה מאוד למצוא בארץ בעוד הפתוח נפוץ.

תודה.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בצד יצוק (אם היה יצוק וסגור לגמרי - לא היה חופש תנועה וסיבוב של הכידון). מדובר בפלנג' "מכופף" של הטבעת החיצונית (בפועל כנראה מכורסם).

לדעתי, התשובה לנושא התחליפיות תלויה בצורת התושבת של המיסבים. אם השפה הפנימית של התושבת היא רחבה, כך שהיא חורגת מרוחב הטבעת החיצונית במיסב הפתוח הפשוט - לא צריכה להיות בעיה. מאידך, דווקא בגלל שזה קרבון, והמיסבים לחוצים על התושבות, יש מצב שתוכנן בכוונה משטח מגע ולחץ רחבים יותר שיהיו יותר עמידים ללחץ ממשטחים צרים יותר, שלרוב קבילים בשלדות מתכת.

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיסבים שאתה מזכיר הם היותר-איכותיים בתעשיית האופניים. אלו המיסבים שלך או תמונה מהרשת? מהתמונה נראה שאלו בכלל מיסבי-החלקה ללא כדוריות. לכן אין בכלל מה לסגור. הצלחתי בעבר להזמין מיסבים כאלו במחיר מאד נמוך ולהתאימם לאופניים יקרים. זה כי הם היו בסט חלקי, כזה שיש בו רק את המיסבים ללא שאר חלקי ההדסט, והתאימו כמעט במדויק להדסט שלי. תוספת חריטה קטנה סידרה את העניין באופן סופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ותודה על התגובות המפורטות, מצרף תמונות של המיסב שלי, מפורק ומורכב, יש לו כדוריות בפנים.

הקוטר החיצוני הוא 41.0, פנימי 31.0 ועובי 7.

20150125_202836.jpg20150125_203818.jpg20150125_203830.jpg20150125_203848.jpg20150125_203856.jpg20150125_203926.jpg

עריכה אחרונה על ידי Charge

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין למה אתה מתכוון. הראשון שענה לך נתן תשובה מלאה ומדויקת. המידה שאתה מתייחס אליה היא די נפוצה עדיין בשוק חלקי החילוף, ויכול להיות שמיסב חליפי מקיט אחר יתאים לך (למשל http://www.jensonusa.com/Cane-Creek-Headset-Cartridge-Bearings). במקרה הגרוע תצטרך לקנות הדסט מלא ולחלוץ את החלקים הקיימים בשלדה (בזהירות!).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...