Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

4 צמיגים של קונטיננטל אקו-קונטקט 5

RROONNII30
שימו לב! השרשור הזה בן 3482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב קיבלתי על הצמיגים 4 שנות אחריות.

נושא האחריות לצמיגים בעייתי ביותר, ולכן לא הייתי בונה עליו.

לך תוכיח עוד שנתיים שהצמיג התפרק בגלל פגם ביצור ולא בגלל נסיעה ללא לחץ אויר מספק או מכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הבוחן אמר שצריך להחליף,אמר,תעלה תמונות של הצמיגים או ציין את הפירמה שלהם.

מדובר במידה נפוצה וזולה,ולא מדובר באוטו חורך אספלט,350-400 שח לצמיג למידה כזו זה יקר ומיותר.

נמשיך משם.

אחריות לצמיגים ניהנת למימוש בפועל במקרים נדירים מאוד.

עריכה אחרונה על ידי dts2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי. אצלם את הגלגלים. אבל כבר אמרתי לפנצריה להזמין את הצמיגים. מה זה אומר? אפשר לבטל?

רק שתדעו אני לא מחפש סיני . אני מוכן לשלם קצת יותר אם גם אריכות של הצמיג הרבה יותר גבוהה.

עריכה אחרונה על ידי RROONNII30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל צמיג מחברה מוכרת, במיוחד כמו קונטי בגרסאות החדשות של אקו 5 וכו', הם מעולים. באמת שאין מה לחשוש. אין מה להשוות עם צמיגים סיניים עלומי שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד אומר משהו אחר. בכל אופן אשאר עם הקונטי. לטווח הרחוק הכסף מתגמד . עם נסיעה של 10,000- בשנה וצמיגים כמו הקונטי.. אפשר לשרוד איתם איזה 4 שנים ,לא?

כי עכשיו הרכב עבר 3 וחצי שנים עם צמיגים פחות טובים עם נסיעה של 15,000 ק"מ בשנה .

עריכה אחרונה על ידי RROONNII30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותם. מי שרוצה צמיגים שמחזיקים מעמד יפה מאוד שייקח את האקו קונטי של קונטיננטל. גם אחרי 3-4 שנים, הדגם 3 שהיה על האוטו החזיקו מעמד עם המון בשר אך התייבשו מעט. העדפתי להחליף אך הם היו עדיין בסדר ולא עברו חיים הכי קלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...