Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח לנהג צעיר לחודשיים

שימו לב! השרשור הזה בן 3615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים לכולם.

אני צריך יעוץ בנושא קטן.

אני בשלבי חיפוש / רכישה של סיאט לאון 1.2 ידנית 2011/2.

(במידה ויש מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמוכר אפשר לפרטים בפרטי).

אז ככה , בתחילת חודש ספטמבר אני חוגג 24.

הבעיה שאני מחפש לה פתרון ומנסה להקדים תרופה למכה היא :

איך לעשות ביטוח לתקופה קצרה שתכסה אותי ביטוחית, מצד שני לא לעשות ביטוח לשנה שלמה לנהג צעיר.

החשיבה שלי:

אופציה ראשונה שחשבתי - האם יש אופציה לעשות נהג צעיר לחודשיים בלבד.?

אופציה שניה - לעשות ביטוח רגיל ולעשות תוספת לנהג צעיר?

עוד שאלה קטנה בעניין ביטוח.

לגבי עבר ביטוחי , בשנה האחרונה קיים רכב בבית לאחר שנה וחצי שלא היה ( עברתי לדו גלגלי) ולפניו היה רכב כמעט שנתיים. כל התקופה הזאת לא היה אף תאונה. אך יש חברות ביטוח שלא מחשיבות את הזמן הזה ל3 שנים מלאות. יש רעיון למישהו ?

בברכה

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין בעיה לעשות ביטוח לפרמטרים הנוכחיים (גיל 23) ובעוד חודשיים לעדכן את הנהגים המורשים לגיל 24 ולקבל החזר פרמיה יחסי.

2. מבחינת ביטוח חובה אין לך בעיה של רצף. כל עוד לא היו תביעות ושלילות ב3 שנים האחרונות אז אתה בקטגוריה הכי טובה, אפילו אם לא החזקת רכב ולא נהגת מטר.

2. על הדו"ג היה לך ביטוח מקיף או צד ג'? אם כן אז ייתכן שתוכל לקבל היעדר תביעות על בסיס זה. אני ממש לא בטוח - שאל את הסוכן.

אם לא - אז אין לך 3 שנים מלאות ולכן הפרמיה לא תהיה זולה, זה המצב.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...