Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט תלת שבועי 2- שטיפה שגרתית ויישום ראשון של גלייז ואוטם צבע

שימו לב! השרשור הזה בן 3868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבודה מטריפה, כל הכבוד לך.

כמה נקודות שרוצה לציין : תפסיק להשתמש בwheel brightner של מג'ס, הוא אגרסיבי ביותר כי הוא על בסיס חומצה.

או שתעבור להשתמש בחומר שהוא acid free או שתעבוד קצת יותר קשה אך ורק עם מים ושמפו.

לג'אנטים מהסוג שלך המג'ס פשוט אלים מידי.

לגבי החומר שיישמת על הגלגלים, זה חומר עתיק, שומן נטו, הייתי ממליץ לך בהזדמנות הקרובה לרדת ולהסיר אותו מהגלגלים עם apc מדולל, ולמרוח משהו ייעודי או לא למרוח כלום, כבר עדיף.

לגבי האופטיסיל- על רכבי ועל הרכב של אבא שלי הוא מחזיק כבר שלושה חודשים בכבוד רב.

הכל תלוי באופן היישום.

אכן ניתן למרוח אותו על פלסטיקה ועל הגומיות, עמידות דיי מדהימה חייב לציין על הגריל הקדמי שלי ועל פסי ההגנה בצידי הדלתות.

ציינת שלאחר מריחת האופטי ניגבת אותו עם מיקרופייבר, זהו שלב מיותר, החומר מתאדה לבד מהפח ופה הכיף הגדול.

wipe on - walk away.

בכל מקרה עשית לי חשק לרכב אדום. :)

שבת שלום.

אתה יכול להמליץ לי על מוצרים לג'אנטים שהם לא על בסיס חומצה? אני יודע שבקרוב IRON X צפוי להגיע לאוטוסטור ביחד עם עוד כמה מוצרי CAR PRO, זה פורסם בפייסבוק.

מעבר לזה יש עוד משהו שנגיש כבר עכשיו? יש לציין שאני לא רוצה ספריי, אני רוצה שפריצר.

עריכה: מגווירס HOT RIMS? על בסיס חומצה?

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר השתמשתי לראשונה בhot rims של מג'ס.

מבחינתי מצאתי תחליף לסונאקס הקלאסי.

לטעמי הוא מנקה את הג'אנט מאבק רפידות פשוט הרבה יותר טוב.

לא ניקיתי את הג'אנט קרוב לחודש (חוץ מעם מים וסבון בשטיפה שבועית,ללא תרסיסים למינהם), ציפיתי את כל הג'אנט בתרסיס, חיכיתי קצת פחות מחצי דקה ושטפתי עם צינור גינה שאליו מחובר אקדח, הג'אנט נוצץ ולא היה שום צורך במעבר עם מברשת. ממש התפעלתי.

קניתי אותו אך ורק כי כבר תקופה ארוכה אין למצוא את הסונאקס במלאי, אז חיפשתי תחליף שלא יהיה יקר עד שיגיע הסונקס.

המוצר עולה 45 שקלים באוטוסטור, לעומת 49 לסונאקס, בנוסף נפח המוצר הוא 700 מ"ל, לעומת 500 מ"ל לסונקס.

לשאלתך, הhot rims מבוסס חומצה, אבל מקריאה ברשת והשוואה ל wheel brightner , החומצה קיימת ביחס מאוד קטן ככה שהוא מעולה לג'אנטים מקוריים מהמפעל.

בקיצור אחלה אחלה אחלה של מוצר.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה מאוד, הרכב נראה מדהים. לפי הבנתי אין צורך לשים מסקנטייפ על הגומיות בעת ביצוע אופטי-סיל, השאלה שלי אם יש אוטם\ווקס נוסף שאין צורך לבצע מסקנטייפ כשאני מורח את החומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שיש.

תבחר לך כמה אוטמים שאתה מעוניין בהם, תעשה השוואה בינהם, ותבדוק מה נאמר לגבי מריחה שלהם על פלסטיקה.

כל מוצר והשטנץ שלו.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור בבוקר לא רציתי לצלם בידינג של מים על האוטם כי היה צריך לנגב אחרי זה אבל מה אתם יודעים, ירד גשם :) אז הנה לפניכם התמונה שצילמתי זה עתה:

image.jpg"]image.jpg[/url]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבהרה: גם HOT RIMS של מגווירס מכיל חומצה! אז שלא יהיה אי הבנות בנושא.

בנוסף יש עוד הרבה חומרים טובים שלא מכילים חומצה כמו:Autoglym Custom Wheel Cleaner, CarPro Iron X, R222 Regular Wheel Cleaner ועוד.

עריכה: ואיך שכחתי אחלה בידינג!

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי יופי של עבודה, אהבתי את התוצאה. בהחלט מרשימה.

לגביי הצמיגים , אכן האופטי בונד עושה עבודה הרבה יותר טובה

hu: eclipse cd5030

spk: hertz hi-enrgy hsk165

amp: audison lrx 4.1k

sub: hertz es200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בנסיעה שהיה גשם (מזל כי החניה שלי בבית מקורה), הדבר שחשבתי עליו במשך כל הנסיעה זה לראות את ההבדל בין האוטם לאוטם לווקס (עשיתי ניסוי, FK1000P, MPL, ווקס PEATS אני חושב שלא פירסמתי) האמת אין ממש הבדל.

התמונות לפניכם, אם אני זוכר נכון שליש מכסה שמאלי זה הווקס, השאר העליון זה MPL והתחתון זה FK (או ההפך).

התמונה של כל המכסה מנוע לא עולה לי.

התמונות לא הכי טובות גם כי המנוע היה חם וגם בגלל שהאיכות של האייפון לא משהו.

IMG_0006.jpg

IMG_0007.jpg

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבהרה: גם HOT RIMS של מגווירס מכיל חומצה! אז שלא יהיה אי הבנות בנושא.

בנוסף יש עוד הרבה חומרים טובים שלא מכילים חומצה כמו:Autoglym Custom Wheel Cleaner, CarPro Iron X, R222 Regular Wheel Cleaner ועוד.

עריכה: ואיך שכחתי אחלה בידינג!

iron x הוא מנקה ג׳אנטים לכל דבר? או שהוא רק מנטרל מתכות?

שאלה נוספת היא האם המנקה ג׳אנטים 3m wheel cleaner הוא מוצר טוב? כתוב שהוא על בסיס מים ונטול חומצה אז אני חושב אולי להזמין אותו מ cyc.

ושאלה אחרונה, האם יש שימושים אלטרנטיביים נוספים למגווירס wheel brightener? למשל בתור tar remover או סוג של קלינר חזק לצבע כהכנה לאוטם צבע או משהו בסגנון אחרת אצטרך למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, משהו בשירשור הזה עשה לי חשק מטורף להכין את הרכב שלי לחורף הקרב ובא.

אז אחרי חמש שעות וחצי של עבודה, אפשר להגיד שאני מוכן.

למזלי הפעם לא שכחתי לצלם תמונות מהתהליך, מחר אעלה את הכל.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...