Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ויטרינה לדגמים

שימו לב! השרשור הזה בן 3904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חבר'ה

לאחרונה חזרתי לתחום ואני צריך מקום לאחסן את הדגמים במצב תצוגה אשמח אם תשתפו איך אתם מאחסנים את הדגמים שלכם

בתודה איתמר.

Honda civic eg9 manual 1995

Honda civic es1 manual 2004

הונדה הציתה את הדמיון!

היוםMX5 NC1 כי יש חוויות של פעם בחיים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויטרינה זה דבר יקר במיוחד בהזמנה אישית, יש ויטרינות קטנות למכירה באיקאה באזור ה400 ש"ח 4 מדפים די קטנה אבל אם מחברים 2-3 ביחד יכול להיות תצוגה יפה, החיסרון הכי גדול בויטרינות ב400 ש"ח של איקאה שהם לא אטומות לאבק וכל פעם תתצתרך לנקות את הדגמים. אם אתה עושה בהזמנה אז כמובן אטום לאבק אבל זה עסק די יקר, אני בנתיים עם מדפי עץ ויתרתי על ויטרינה של איקאה

בדיוק מצאתי אותה

http://www.ikea.co.il/default.asp?catid=%7BFE1CFD8C-6ABC-4C33-AEF6-1B3405239CD3%7D&itemid=%7B39C2DCDE-4C1E-46F7-B4D6-D5B44FA9CDE4%7D

אם האבק לא מפריע אז אולי הנפח הקטן שלה כן יפריע לך כי אם אני זוכר נכון אפשר על כל מדף להציג רק 2 דגמים בגודל 1:18.

אם אתה אוסף קנה מידה יותר קטן אז אולי זאת אופציה טובה. בנוסף תחפש אולי ביד 2, לפעמים מוכים שם ויטרינות עם אוסף או בנפרד.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויטרינה זה דבר יקר במיוחד בהזמנה אישית, יש ויטרינות קטנות למכירה באיקאה באזור ה400 ש"ח 4 מדפים די קטנה אבל אם מחברים 2-3 ביחד יכול להיות תצוגה יפה, החיסרון הכי גדול בויטרינות ב400 ש"ח של איקאה שהם לא אטומות לאבק וכל פעם תתצתרך לנקות את הדגמים. אם אתה עושה בהזמנה אז כמובן אטום לאבק אבל זה עסק די יקר, אני בנתיים עם מדפי עץ ויתרתי על ויטרינה של איקאה

בדיוק מצאתי אותה

http://www.ikea.co.il/default.asp?catid=%7BFE1CFD8C-6ABC-4C33-AEF6-1B3405239CD3%7D&itemid=%7B39C2DCDE-4C1E-46F7-B4D6-D5B44FA9CDE4%7D

אם האבק לא מפריע אז אולי הנפח הקטן שלה כן יפריע לך כי אם אני זוכר נכון אפשר על כל מדף להציג רק 2 דגמים בגודל 1:18.

אם אתה אוסף קנה מידה יותר קטן אז אולי זאת אופציה טובה. בנוסף תחפש אולי ביד 2, לפעמים מוכים שם ויטרינות עם אוסף או בנפרד.

בהצלחה!

את הויטרינה הזו קניתי מיד2 ב-150 ש"ח.

יש לי 2 כאלו בבית וסה"כ עלו לי 300 ש"ח.

יתרון גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש משו שאפשר לתלות אותו כמו כוורת עם דלתות זכוכית יש לכם מושג איפה אפשר למצוא דבר כזה

Honda civic eg9 manual 1995

Honda civic es1 manual 2004

הונדה הציתה את הדמיון!

היוםMX5 NC1 כי יש חוויות של פעם בחיים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר חיפוש ממושך שלא העלה תוצאות משביעות רצון

לקחתי דף ועפרון ושרטטתי בדיוק את הויטרינה שאני רוצה

(יש לציין שזה לא היה משהו מסובך מדיי)

נתתי את השרטוט לנגר (ולא חסרים נגרים טובים שאינם יקרנים)

והוא בנה לי ויטרינה בדיוק כמו שרציתי

רק דבר אחד מפריע לי בה וזו האטימות- עדיין הרבה אבק נכנס בין החריצים

שלדעתי זה אחד הדברים החשובים בויטרינה....אז חשוב לשים לב

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...