Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

לפני 16 שעות, מרק10 כתב:

קצת ווזלין על המשקופים והיא הייתה נכנסת כמו גדולה. 

אח שלי, אתה צריך לשמור בקובץ טקסט את הסיפור של מכונת הכביסה של בוש מלפני 5-8 שנים ולעשות COPY--PASTE כאשר מדברים על מכונות כביסה.

אני כבר זוכר בעל פה את הסיפור עם אישתך שמצא אטם לפתח העליון....

אתה טועה. כל פעם יש עוד מכונה.

דרך אגב, מכונות כביסה לא רק הולכות, יודעות גם לשיר ולרקוד. הבעיה היא שהשיר נשמע כמו מנוע סילון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ביישוב האהוב שלי, יש/היו מקלטים מפוזרים ברחובות, לא קרוב מדי לבית האמת. ככה שמזל שמכריחים לבנות ממדים. אחרת רק יוסיין בולט היה מגיע למקלט בזמן.

רק בבתי דירות יש מקלט בקומה התחתונה.

עריכה אחרונה על ידי David32
  • לא הבנתי... 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בשנות ה80 לא היתה חובה לבנות ממ"דים בבתים אבל אנשים בנו מרצונם, בעיקר בבתים צמודי קרקע. בבתים משותפים מהתקופה הזאת נדיר שיהיה ממ"ד לכל דירה ובד"כ יש מקלט בקומת כניסה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, SlowRide כתב:

בשנות ה80 לא היתה חובה לבנות ממ"דים בבתים אבל אנשים בנו מרצונם, בעיקר בבתים צמודי קרקע. בבתים משותפים מהתקופה הזאת נדיר שיהיה ממ"ד לכל דירה ובד"כ יש מקלט בקומת כניסה.

בשנות ה-80 לא היה ממ"ד (וגם לא ממ"ק ושאר ממממים) כי השיטה ומונח הומצאו רק בעקבות מלחמת המפרץ הראשונה.

מה שהיה בכל בניין היה מקלט, שבנייתו חובה מתחילת שנות ה-50, אם כי התקן השתנה בהדרגה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 2 שעות, sperial כתב:

בשנות ה-80 לא היה ממ"ד (וגם לא ממ"ק ושאר ממממים) כי השיטה ומונח הומצאו רק בעקבות מלחמת המפרץ הראשונה.

מה שהיה בכל בניין היה מקלט, שבנייתו חובה מתחילת שנות ה-50, אם כי התקן השתנה בהדרגה.

היה ממ"ד פשוט לא לפי התקן שעוד לא היה קיים.

קראו לזה מקלט. בבית הורי שנבנה ב83 יש חדר מוגן כזה עם חלון מתכת. זה לא משהו שהוסיפו אחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שנעלתם את השרשור על האסי :(

איזה כיף שנפתח שוב :)

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסגר...

נפתח...

כמו האסי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.8.2020 בשעה 00:31, SlowRide כתב:

בדיוק

עד לדירה הזו האמת תמיד גרתי בבתים משנות ה-80, גם אצל ההורים שלי, גם בבית שמש, גם בפתח תקווה.

בבית שמש בבתים הפרטיים היה מקלט ביתי, בפתח תקווה בבניין היה מקלט קצת מתחת לקומת כניסה, אח"כ בבית פרטי בפתח תקווה לא היה כלום, עכשיו כמובן יש ממ"ד

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 29.8.2020 בשעה 13:28, ניקו פ. כתב:

חבל שנעלתם את השרשור על האסי :(

איזה כיף שנפתח שוב :)

אני מרגיש מקופח מנעילת השרשור ואני פותח במאבק לפתוח אותו לכולם בשם הצדק.

• מצחיק 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שכתבתי תגובה בזמן הנעילה וזה עשה מה זה באגים, הציג לי את כול השירשור בתוך התגובה שלי ושיט.

פבל, אני דורש פיצוי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[שירשור ה S2000 והתגובות של חלק מהמגיבים הזכירו לי, ולכן..]

דקת סיפור:

היה יום שישי קיצי ונחמד, החלטתי להגיע למפגש הרכב במיאטה שנת 95 שלי, מצב חיצוני חצי קלאץ, אבל מכנית בת זונה, שיחקתי לה הרבה עם הברגים.

הלכתי לחניה, מחבר מצבר, בודק שמן, בודק מים - פיקס, שם את הכובע, 

הרכב לא מניע ישר, שזה מפתיע כי הוא נינגה, והוא מתקשה קצת אבל יאללה, יוצאים לדרך. למרות שאולי עדיף לקחת את הרכב השני? לעעעעעעע היא שועלה.

נסיעה קצרה למפגש, שם מעבירים את הזמן בנעימים, מחליטים לעבור למקום אחר.

נכנס לאוטו, מסובב מפתח - קשה קשה, אם אני זוכר נכון - לא הניעה. דוחפים וואלה נוסעת כמו שועל.

ההבנה שמשהו לא בסדר, או מצבר או אלטרנטור כבר פה, אבל מה... לחזור הביתה? זה לחלשים.

הגענו לבית הקפה, חניתי על שיפוע, יותר קל לדחוף ככה אם אצתרך. בודק בבגאז את הקטבים של המצבר - הכול בסדר. טוב לא נורא, אולי סתם פעמיים התקשתה.

בלה בלה בלה, בית קפה.

נכנס לאוטו, אין כוח לסטארטר, דחיפה קלה ויוצאים לדרך, עקשנות זה אני. הפעם הביתה. 20 דקות נסיעה, לילה, יהיה בסדר.

בחוץ קריר, באוטו רגוע, פינוק. רק חבל שהפנסים של המיאטה מאירים חצי כוח לעומת פנסי לד טובים מהמפעל, אבל לא נורא - לא רציתי פנסים בצבע לבן אז גם המנורות צהבהבות ולא לבן חזק מאיר הכול.

אמצע הדרך, מתחיל להרגיש שמשהו כבר... איך נגיד את זה... לא כמו שצריך להיות. ממשיכים, הרי לא עוצרים עכשיו.

הדקות עוברות והמצב מתדרדר, את המוזיקה כבר כיביתי, אני רוצה להגיע הביתה. זה שהאלטרנטור בקושי מטעין זה 10000% , אבל עכשיו נראה שהוא גם מתקשה לספק את הזרם הדרוש לפעולה תקינה.

בהתחלה לא היה עם מי לדבר בסלד גבוה, אחר כך האורות התחילו להיחלש. 

שני צמתים מהיישוב המצב ממש מתדרדר. חייב אבקת חשמל דחוף! לבד על הכביש, למזלי בקטע יחסית מואר.

עצרתי בשוליים, לא מכבה מנוע כי אני לא ילד - לדחוף לבד באמצע כביש מהיר זה לא פינוק בכלל, בודק שוב את הקטבים של המצבר למרות שברור שזה לא הוא אשם בעיניין - הכול פיקס.

ביסמללאה אל-רחמן אל-רחים, ממשיכיםף נשאר ממש עוד קצת למרגלות ההר, ומשם יש רק עוד שלושה קילומטרים, צריך לשרוד, זה כלום זמן.

יורד מהכביש המהיר, האוטו זועק לחשמל, אין מספיק אבקה אפילו כדי לעלות מעל סלד סביר של 3.5-4, הפנסים הראשים כמו שתי עששיות, אפילו לוח המכוונים בקושי מואר == הגזמתי איתה לגמרי.

למרגלות הישוב אני מבין שזהו, במצב הזה את העליה אין לי שום סיכוי לעלות, אפילו לא בצחוק, ובעליה אין איפה לעצור בצד, אם אני נתקע בעליה זה חתיכת זין.

2 אפשרויות:

1. גרר בשביל 3 קילומטר.

2. להתקשר להורים/חברים מהישוב שיבואו עם כבלים ונטעין קצת את המצבר.

חבל להזמין גרר, באמת. צריך רק לעלות את העליה ולנסוע מעט מאוד בתוך הישוב, היא בטוח תשרוד אם נטעין קצת.

טוב, קודם ננסה את ההורים, מזל שיש אמא שעוד לא הלכה לישון. היא מביאה את האוטו, מטעינים קצת את המצבר בצד הדרך ו..... הרכב מניע, יש אורות.

כול מה שצריך זה עוד טיפה. 

את העליה אנחנו עוברים בקלות, באחד הצמתים המצב מתדרדר שוב, עכשיו יש שתי אופציות, להחנות באיזו חניה ציבורית ומחר להגיע ולטפל בעיניין, או למשוך עוד קצת תוך כדי סיכון, העיקר להגיע לירידה שלפני הבית.

נוסעים הביתה, עוד משהו כמו קילומטר ופיסטוק. שוב אין פנסים, אין סלד, אין כלום, אבל עדיין נוסעת לאט, אם מאותתים (כן אה, מטומטם) אז יש ירידה בכוח - האלקטרונים הולכים למקום הלא נכון. משהו כמו 200 מטר לפני הרחוב, שמתחיל מירידה די ארוכה, האוטו מרים ידיים:

אין אורות, אין מנוע, אין כלום, אוטו מת. יש 3 מנורות בודדות שדולקות בלוח המכוונים.

אבל אין פחד, יש רגליים חזקות, גם ככה ביטלתי את התגבור ההידראולי (וניקזתי נוזל) אז גם היגוי יש. אני צוחק כול הירידה.

לחניה עצמה המיאטה לא נכנסה, פשוט לא אפשרי בלי מנוע, אבל לפחות חניה מול הבית ברחוב. 

נסיעה של 20 דקות הפכה לשעה וקצת.

הוחלף אלטרנטור, והאוטו חזר להיות שועל.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...