Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלסטלינה סינית "3M" וח*א של זבובים

שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי השימוש היום איתה על חצי אוטו, היא פשוטה ועושה את העבודה,

בעבר פתחתי שרשור על איך לנקות ח*א של זבובים ושום שפשוף גם עם שמפויים בעל יכולת פירוק גבוהה לא עוזר

אגב אחרי כ3 חודשים של ח*א שהצטבר על הרכב, כחצי שעה עבודה הכל הוסר, לא נשאר זכר,

כל זה עם פלסטלינה וספריי עם מים, יד אחת משפשפת ויד שניה דואגת להתיז הרבה מים,

בכל אופן השאלה שלי היא, האם היא חד פעמית ? לא שיש לי בעיה לקנות כמה, הם ממש זולות...

ומה אופן השימוש, שטיפה> פוליש > פלסטילנה > ווקס/אוטם ?

לפני צביעת הרכב, אני מנסה לראות אולי אצליח לשחזר קצת את הצבע, אם לא יעזור, יעבור צביעה.

תודה רבה !

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמעט ידע שיש לי בנושא פוליש ופלסטלינה, הבנתי משרשורים פה בפורום שאחרי השטיפה יש קודם לבצע פלסטלינה ואז פוליש.

הרעיון הוא להוריד בפלסטלינה לכלוכים שיכולים לגרום לשריטות לצבע בתהליך הפוליש

תקנו אותי אם אני טועה :)

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפה> פלסטלינה > פוליש > ווקס/אוטם.

אתה יכול להשתמש בה שוב, תלוי במצב הרכב.

אתה גם לא צריך להשתמש בכל הגוש שאתה מקבל, תחלק אותו ל-3.

אם הפלסטלינה נופלת על הריצפה, ישר לזרוק לפח!

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור

ראשית נשאר זכר, כמעט בטוח שנותרו/נוצרו שריטות חדשות לרכב. במיוחד לאור העובדה שמדובר בזבל שהצטבר במשך שלושה חודשים. כמו כן כנראה שנוצרו מריחות על הצבע בגלל החוסר חומר סיכוך (אפילו סבון לא הוספת לדברייך).

אלו דברים שאפשר לזהות אם יש תמונה ברורה של לפני ואחרי אבל עכשיו כנראה שלא תדע מה חדש ומה היה לפני כן)

ההחלטה האם לזרוק את הפלסטלינה או לשמור תלויה במצב שלה. ברמת העקרון זה לא מוצר חד פעמי.

אבל אם מסתכלים על היחס של מחיר/תועלת אולי שווה לזרוק אחרי שימוש של רכב אחד.

לגבי שיטת עבודה נכונה מצרף לך קובץ עזר. (אפילו 2)

zhrrn0ijtdna.jpg

עריכה:

שלב נוסף שקיים שמגיע סמוך לשלב הפלסטלינה, לפניי או אחריי, תלוי את מי שואלים. הוא הסרה של חלקיקי מתכות בעזרת חומרים ייעודיים כמו iron X. אלו חלקיקים שפלסטלינה לא תמיד יודעת להוציא. יש דוגמאות יפות ביוטיוב של רכבים שבוצעה בהם פלסטלינה ולאחר מכן החומרים הללו הוציאו עוד המון מזהמים שהיו על הצבע.

שלב נוסף הוא ה IPA שמגיע אחרי הפוליש ולפני האוטם ותפקידו להוריד שומנים מיותרים.

detailingflowchat (Custom).jpg

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצית מלכות קיבלת זבובים..

GUGY

אני אשמח לשמוע את דעתך הכנה אודות פלסטלינות זולות וחסרות מיתוג.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenworth עכשיו ראיתי את ההודעה שלך, iron x אפשר ליישם גם בלי צינור (הבנתי למשל שחומר לניקוי ג'אנטים של סונקס רצוי צינור להורדת החומר אחרי).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שריטות לא נהיו, אם כי Swirls היו גם לפני, בחיים לא עבר טיפול..

מריחות צבע לא ראיתי, בכל אופן, באינטרנט לגבי הפלסטלינה של 3M מספיק גם מים לא ?

אם לא, אין לי בעיה להזמין חדשה ולקנות חומר סיכוך,

לגבי המדבקות, לא עברתי עליהם, נזהרתי לא להתקרב.

תודה על העזרה !

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenworth עכשיו ראיתי את ההודעה שלך, iron x אפשר ליישם גם בלי צינור (הבנתי למשל שחומר לניקוי ג'אנטים של סונקס רצוי צינור להורדת החומר אחרי).

אני לא יודע לתת לך תשובה מדוייקת לגבי ה-iron X.

את החומר של sonax אכן צריך להוריד היטב בשטיפת צינור. ולדעתי כל חומר שמיישמים על ה'גאנטים ראוי לשטוף היטב לאחר מכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעת ביצוע ניקוי ג'אנטים עם הסונקס אני הייתי שופך מים מהדלי ישר על הג'אנט,לא בכמות מוגזמת אבל בכמות שישטוף טוב.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום יום אני משתמש עם גרניק ודלי עם סבון, מקצפיץ מורח על האוטו, עובר עם גרניק וכפפה,

אבל בגלל שהוא נהרס, ואני צריך לשלוח לתיקון נשארתי עם צינור גינה עם סופית מתכווננת, שאגב עושה לחץ יחסית סביר,

וכמובן שיטת ה2 דליים :)

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...