Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה- XBOX ONE הושק! נפילה לעולם הגיימינג? עליה לעולם הבידור?

talsela87
שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מדבר על דור נוכחי. הדור הבא עוד לא ידוע בכלל מה יהיה מבחינת פריצה.

נכון מאוד. זה יתרון שעלול להתבטל. מישהו יודע על צפי הגעה לארץ? צפי מחירים? אם זה גם יהיה באזור ה3-4K אני בכלל לא אפזול לכיוון.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד. זה יתרון שעלול להתבטל. מישהו יודע על צפי הגעה לארץ? צפי מחירים? אם זה גם יהיה באזור ה3-4K אני בכלל לא אפזול לכיוון.

לפי דעתי הPS4 לא אמור להיות מעל 400$ לפחות הגרסא הפשוטה.

מה שאומר, שגם אם היבואן יגזים מאוד, המחיר לא אמור להיות מעל 2500 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו שחלק ניכר מהשרותים שהם נותנים בכלל לא היו קיימים פה עד לא מזמן. כמובן שזה נכון גם לגבי ה-Psn.

בתור מי שעדיין מאמין בזה ש Uncharted זו סדרת המשחקים הכי טובה שיצאה אי פעם, נראה לי שאם כבר אשדרג, זה יהיה לps4.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הקוטנסולה החדשה תרחיק ממנה חלק מהמשתמשים.

הקונסולה החדשה לא תתמוך לאחור - כלומר כל מה שיש מדורות קודמים לא ירוץ עליה. וזה אומר שכל ההשקעה תלך כמתנה למי שיקבל את המכשיר הישן. עוד לא בררי מה עם אביזרים נילווים

יש דיבורים על חובת חיבור קבועה לרשת - מה שאומר שהאח הגדול יפקח ויחסם את המכשיר אם ירוצו גיבויים או יאותרו שינויי תוכנה.

אישית אני לא אוהב את הרעיון של הפיכת קונסולה למרכז בידור. שתתן אפשרויות של מכונת משחק (ויש בהן גם שימויש למידה) ותתמקד בהם. ממילא יש למי שרוצה חיבור USB ישיר למסך או DVD שעושה היטב את עבודתו.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כאילו בזמן האחרון מייקרוסופט יורים לעצמם ברגל - החל windows mobile שמת, כי המפתחים לא ראו אייפון או אנדרואיד מעולם, התחליף שלו, wp7/8, שמצטיין בחוסר תמיכה לאחור, יותר מוגבל מ-ios, וכנראה שיסחוב איתו את נוקיה שהימרו על הסוס הלא נכון לאבדון, וחלונות 8 שהחליפה את ה7 המוצלחת נמכרת פחות טוב מויסטה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כאילו בזמן האחרון מייקרוסופט יורים לעצמם ברגל - החל windows mobile שמת, כי המפתחים לא ראו אייפון או אנדרואיד מעולם, התחליף שלו, wp7/8, שמצטיין בחוסר תמיכה לאחור, יותר מוגבל מ-ios, וכנראה שיסחוב איתו את נוקיה שהימרו על הסוס הלא נכון לאבדון, וחלונות 8 שהחליפה את ה7 המוצלחת נמכרת פחות טוב מויסטה

יום יבוא והחברה תיפול ואז תבין שלקנות חברות אחרות תעזור לה, כמו שכל החברות ה"קטנות ממנה" עושות..

בעל סיאט איביזה גאה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...