Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריטות - פונטו לבנה

שימו לב! השרשור הזה בן 4035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

לא מזמן קניתי פונטו (צבע לבן) וואלה הכל מעולה ברוך השם , לא מזמן אני חוזר מהעבודה הבייתה אני רואה שריטות על האוטו ואני שם לב לכל פרט קטן שמשתנה וכניראה יש קנאים או לא יודע איך לתאר את אותם אנשים שאוהבים לעשות רע בכל אופן אחרי שנירגעתי חח החלטתי שזה מאוד מציק בעין , השירטות הם של מפתח בברור ולא עמוקות שרואים פח , מן גוון אפור .

עכשיו לשאלתי איך מעלימים את זה ? ללכת לפחח ? טווח מחירים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, פוליש ווקס מעלים אי אילו סימנים אבל לא שריטות עם עומק.

שריטה של מפתח היא חריטה, עמוקה ככל שתהיה ואת זה ווקס לא מוריד.

פותח השרשור, נשמח לקבל תמונות של הנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שדרך תמונה נוכל לתת חו"ד הכי נכונה.

אבל לצערי לפי התיאור של "גוון אפור" הגיעו לשכבת צבע המגן, נקודת האל חזור, רק צבע חדש יוכל לעזור לך במקומות כאלו, אם קיימות שריטות שעוד ניתן לראות בהן את הצבע הלבן, יש אפשרות לטשטש עם פוליש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שדרך תמונה נוכל לתת חו"ד הכי נכונה.

אבל לצערי לפי התיאור של "גוון אפור" הגיעו לשכבת צבע המגן, נקודת האל חזור, רק צבע חדש יוכל לעזור לך במקומות כאלו, אם קיימות שריטות שעוד ניתן לראות בהן את הצבע הלבן, יש אפשרות לטשטש עם פוליש.

מה זה אומר צבע חדש , כל הדלת ? או אפשר צביעה נקודתית ?

וחשבתי לעלות תמונות עוד ממזמן אבל האתר לא נותן לי חח יש איזו חסימה על משתמשים חדשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה אפור ולא בגלל שהגיע לפח, אני מהמר שפוליש, אפילו עדין יעשה לך טוב...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אומר צבע חדש , כל הדלת ? או אפשר צביעה נקודתית ?

וחשבתי לעלות תמונות עוד ממזמן אבל האתר לא נותן לי חח יש איזו חסימה על משתמשים חדשים

תלוי בך, תלוי כמה השריטה נראית לעין, כמו שכבר כתבו יווצר ככל הנראה הבדלי גוון, והבדלי גובה, לצערי הרב עוד לא ניתקלתי באוטו שעשה תיקון נקודתי ואני הייתי מוכן לעשות דבר כזה על הרכב שלי.

לכן האפשרויות העומדות בפנייך הן, לצבוע נקודתית ויראו את התיקון, אולי פחות אולי יותר אבל יראו אותו.

לצבוע את החלק מחדש, כנף, דלת או מה שזה לא יהיה.

אני מקווה שלא לכל אורך השריטה הגוון הוא אפור וכמו שכבר כתבתי במקרה הזה יש יכולת לטשטש עם פוליש, ואז תישאר רק הסוף של השריטה.

לצערי אין פיתרון פלא, הלוואי והיה ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בך, תלוי כמה השריטה נראית לעין, כמו שכבר כתבו יווצר ככל הנראה הבדלי גוון, והבדלי גובה, לצערי הרב עוד לא ניתקלתי באוטו שעשה תיקון נקודתי ואני הייתי מוכן לעשות דבר כזה על הרכב שלי.

לכן האפשרויות העומדות בפנייך הן, לצבוע נקודתית ויראו את התיקון, אולי פחות אולי יותר אבל יראו אותו.

לצבוע את החלק מחדש, כנף, דלת או מה שזה לא יהיה.

אני מקווה שלא לכל אורך השריטה הגוון הוא אפור וכמו שכבר כתבתי במקרה הזה יש יכולת לטשטש עם פוליש, ואז תישאר רק הסוף של השריטה.

לצערי אין פיתרון פלא, הלוואי והיה ....

קודם כל המון תודה ,אני אנסה לעלות תמונות שוב

ולגבי הפוליש אפשר הסבר קצת איך משתמשים ואיזה ח'ברה לקנות ? כי אין לי ניסיון בזה בכלל ולא רוצה להוסיף עוד נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה עבודה טובה, או הכי טובה שאפשר להגיע אליה בהתחשב בעומק שלה, גש לדיטיילר מומלץ.

אם אתה רוצה לנסות, קנה לעצמך פוליש גס ותעבוד לפי ההוראות.

לדעתי, תנסה לקבל הצעת מחיר מדיטיילר לפני שאתה מתחיל לבד, הם עושים קסמים.. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה עבודה טובה, או הכי טובה שאפשר להגיע אליה בהתחשב בעומק שלה, גש לדיטיילר מומלץ.

אם אתה רוצה לנסות, קנה לעצמך פוליש גס ותעבוד לפי ההוראות.

לדעתי, תנסה לקבל הצעת מחיר מדיטיילר לפני שאתה מתחיל לבד, הם עושים קסמים.. :)

תודה מעולה , אפשר לקבל מיקום של מקום שאתה ממליץ לבדוק הצעת מחיר , ופוליש ווקס אני אחפש ואראה מחירים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...