Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק דיטיילינג - קניה, מכירה והחלפה של ציוד משומש לדיטיילינג, שטיפה, וניקיון לרכב

פוסטים מומלצים

לא ממש, אבל ראיתי אותה אצל חבר (יבואן דיטיילינג) וניגבנו ביחד את הרכב שלו. 

כבר בנגיעה הראשונה והניגוב הבנתי שזו מטלית באיכות גבוהה.

מדובר על מטלית שנחשבת לאיכותית, וזוכה לביקורות חיוביות בכל מקום כולל כאן בפורום.

הבעיה המרכזית שלי מבחינתי, זה הגודל שלה. כלומר, בגלל היכן שאני גר ( אזור שעובר שיפוץ ובנייה) אני נאלץ (לא כמו בעבר) לחנות באזור מאובק ובוצי לעיתים. לכן אני מעדיף את המטלית של uber שיותר קטנה ואפשר לקפל לחצי, כדי שלא תיגע חלילה ברצפה.  את Wooly צריך לקפל לארבע לפעמים יותר. 

היתרון של Wooly שמספיק להניח אותה מעל הרכב, וכל הנוזלים סופחים אליה בקלות. חייב להודות שגם אם המטלית תישאר אצלי זו לא בעיה - כי מדובר על מוצר איכותי שמועדף על ידי כמה דיטיילרים על פני uber. חוץ מזה שתהיה לי חנייה מקורה (חלום רטוב לחובב דיטיילינג) בהחלט יהיה לה שימוש בעתיד הממש רחוק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.6.2020 בשעה 11:19, yogev20 כתב:

מדובר על מטלית שנחשבת לאיכותית, וזוכה לביקורות חיוביות בכל מקום כולל כאן בפורום.

הבעיה המרכזית שלי מבחינתי, זה הגודל שלה. כלומר, בגלל היכן שאני גר ( אזור שעובר שיפוץ ובנייה) אני נאלץ (לא כמו בעבר) לחנות באזור מאובק ובוצי לעיתים. לכן אני מעדיף את המטלית של uber שיותר קטנה ואפשר לקפל לחצי, כדי שלא תיגע חלילה ברצפה.  את Wooly צריך לקפל לארבע לפעמים יותר.

מהיכן בארץ? אני מעוניין אם אתה צפוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש לקנות Koch Chemie PW הישן והטוב. לדאבוני אין היכן למצוא אותם

עברו לבקבוקים 1 ליטר שמוהלים במים. (לא ברור למה מוצר מנצח מחליפים)

למי שיש בקבוק מיותר, אשמח לקנות. (2 בקבוקים חיסלתי בכמה חודשים)

תודה

.D1C8316C-CC48-5260-535F-ACE51CA66B1C.png.489873a1157aee7531f9f9dae2fd1991.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני משתמש באוטמי צבע, לכן נראה לי שעל בסיס וקס יותר יתאים. (כנראה שבעתיד עובר לציפוי, לא סגור על זה)

אך לא שולל לנסות תכשירים אחרים, גם קרמי. 

רשמתי כמה מוצרים שנראים לי מתאימים כאן. (חלקם מכיר משימוש בעבר)

מצאתי PW בדיוק עכשיו בחנות  HI LED  תודות ל shachar187

במחיר של 80 ש"ח לבקבוק 500 מ"ל.  האמת אוהב את הגימור והיישום של Koch Chemie.

אך אולי זה הזמן להחליף את המוצר במיוחד שכבר הוא לא מיוצר בנוסחה הזו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אגב יבואן ל - ONR. מחיר אומנם גבוה. ( לא מזמן מכרתי ליטר ב - 30 ש"ח, אבל זה ממש מחיר זול)

http://www.apexparts.co.il/shop_product/מוצרים-1/0b08bf35-c1b4-5c88-cc6a-1d95657766f9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!
עקב צביעת הרכב בצבע מט, אני מוכר המון מוצרים שכבר אין לי באמת צורך בהם. חלקם חדשים, ובחלקם השתמשתי פעמיים או שלוש (מצרף תמונות של מצב המילוי שלהם - עקב הגבלת גודל קבצים אני מציב קישור לתמונות: https://drive.google.com/drive/folders/1-Z0Oso_YH0d39WSwF8vv2Hgi5rcyiuCH?usp=sharing  ). מאזור המרכז, דברו איתי! שלחו לי מייל בבקשה ל [email protected] .
כל המוצרים שהם פתוחים, נפתחו לפני חודשיים לכל היותר, והם במצב תקין לגמרי! (בדקתי כמובן). אני גמיש במחירים ואשמח לקבל הצעות שלכם, ואם תרצו חבילות אפשרי לגמרי.
מוצרים חדשים לגמרי:

Chemical guys Active instant 16.oz - 110 שח

Chemical guys CARBON FLEX VITALIZE QUICK DETAIL SPRAY & SEALANT CERAMIC COATING BOOSTER 64.oz - 250 שח(!)

Chemical guys CARBON FLEX VITALIZE SHAMPOO TO ENHANCE CERAMIC COATINGS 64.oz - 120 שח(!)

Chemical guys grit guard - 50 שח

מברשת מסתובבת בלחץ מים לניקוי גלגלים וגאנטים - מתחברת לצינור גינה ועובדת בקלות, יעילות וזהירות - 40 שח

כל ה"דוגמיות" של carpro - אבקש בין 15-20 שח. חדשות לגמרי. מתוך קופסת samples שלהם.

Meguiars ultimate black plastic restorer - 50 שח

מוצרים משומשים:

במוצרים האלה השתמשתי פעמיים או שלוש. ברור שאני לא מצפה שתאמינו לי כי בכל זאת, השתמשתי בהם. מי שירצה, אצרף לו סרטון שאני פותח את הבקבוק ומראה תכולה. בחלקם ניתן לראות את התכולה מבחוץ. 

Scholl S0 matting compound 1kg - 150 שח

Meguiars ultimate compound - 50 שח

Meguiars ultimate polish - 45 שח

ClearFx exterior prep - 120 שח

RestoreFx trim restorer - 50 שח

משחזת פולישר של יונדאי, דגם HD-5180 בהספק של 1200W, קוטר 7 אינץ' עם פדים חדשים והכל חוץ מהפד הכתום שבו השתמשתי פעם אחת. מבקש 250 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, מישהו מוכר ONR ?

השתמשתי עד עכשיו ב-  Chemical Guys Rinse Free Wash & Shine, ואני מרוצה מהתוצאות, אבל חשבתי לנסות את ה- ONR המפורסם לשם השוואה, אם ישנו במלאי..

בנוסף, סיימתי בקבוק ראשון של ספריי ווקס - Scholl SW30 ..

לאיזה ווקס נוח ליישום אפשר להתקדם עכשיו ?

תודה רבה..

עריכה אחרונה על ידי this_is_me

פורד פוקוס ST האצ'בק 2014. (ידנית 250 כ"ס)

הונדה סיוויק ספורט פלוס 1.5 טורבו 2018. (אוטומט 182 כ"ס)

פורד פוקוס האצ'בק 1.6 2007, 2010, 2012. (אוטומט 105-125 כ"ס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבת מיקרופייבר איכותית וענקית (92*63 ס"מ) Chemical Guys Wooly במחיר עלות ללא רווח: 90 ש"ח. 

חדשה ללא שימוש. החלטתי לפתוח את המטלית של UBER החדשה במקום הממוטה. (עניין של הרגל)

לא רלוונטי, נמכרה.

downloadfile-18_540x.jpg?v=1571265181

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.5.2020 בשעה 19:33, MordiRS כתב:

שלום,
מוכר 2.3 ליטר של Meguiar's Hyper Dressing:

מחדש ומבריק מוצרי פלסטיק, ניתן לדילול לשליטה על רמת הברק הרצויה, מבוסס מים.
מחיר: 120 ש"ח,
איזור אשדוד / יבנה.

קישור למוצר באתר היצרן: Meguiar's Hyper Dressing

WhatsApp Image 2020-05-17 at 18.18.24.jpeg

מקפיץ - עדיין רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...