Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסקנות ותמונות מדיטיילינג Ultimate Compound +Power Lock

שימו לב! השרשור הזה בן 3960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שים לב שרוב עבודות הדיטיילינג כאן הם על רכבים ממש חדשים.

כאן אנחנו מדברים על רכב של כמעט 12 שנים על הכביש -אז צריך לבחון את הדברים בפרופורציות.

גם אני מתחזק יותר מרכב אחד -לא קל, אבל אין ברירה (הילדים לא יעשו את זה) מפריע לי לראות רכב מוזנח.

WOLF נראה מבטיח -נחכה לרשמיים שלך. אין לי בעיה להחליף איתך,בסה"כ זה יתרום לנו להבין ולהתמקצע יותר בתחום.

אבל יש בעיה,מה אני עושה עכשיו עם 3 סוגי ווקס של קארפלן -חלקם מלאים...8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי המכוניות החדשות אני מסכים איתך ובוודאי שמתי לב לזה.

אצלי אחת בת שנה והשניה בת שש.

מכיוון שהן אצלי מהתחלה, זה הרבה יותר פשוט.

בעבר היו לי וטיפלתי במכוניות עתיקות, גם יותר משלך.

לכן אני יודע להעריך את מה שאתה עושה. הסיפוק ממכונית ותיקה שעוברת מהפך ו/או שנשמרת ברמה גבוהה, זה משהו אחר לגמרי.

בכלל, אני מייחס לנושא השימור לאורך שנים הרבה יותר ערך מזיקוקי דינור חד פעמיים. שמתי לב שגם אתה כזה.

לגבי החומרים שנותרו לך... אני לא חושב שהם גרועים בכלל, אז לדעתי תשתמש על אחת המכונית איתם... עד שיגמרו. קצת חבל...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשששששש יוגב מברוק!!

ד.א האם הPower Lock משאיר אחריו אבקה לבנה או גושים/סימנים לבנים על הצבע?

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשששששש יוגב מברוק!!

ד.א האם הPower Lock משאיר אחריו אבקה לבנה או גושים/סימנים לבנים על הצבע?

בכלל לא.אומנם צריך להתאמץ מעט כדי לנקות אותו אבל בשום פנים ואופן לא משאיר סימנים לא על הצבע

ולא על מסגרות החלון.(כפי שווקס רגיל עושה, לרוב) יתרון נוסף שיש לאוטם צבע זה האפשרות להעביר את החומר גם על פנסים.

אני מרחתי על האחוריים ויצא מבריק. על הקדמיים גם אמרח - לאחר שהלכה תתייבש סופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המכוניות החדשות אני מסכים איתך ובוודאי שמתי לב לזה.

אצלי אחת בת שנה והשניה בת שש.

מכיוון שהן אצלי מהתחלה, זה הרבה יותר פשוט.

בעבר היו לי וטיפלתי במכוניות עתיקות, גם יותר משלך.

לכן אני יודע להעריך את מה שאתה עושה. הסיפוק ממכונית ותיקה שעוברת מהפך ו/או שנשמרת ברמה גבוהה, זה משהו אחר לגמרי.

בכלל, אני מייחס לנושא השימור לאורך שנים הרבה יותר ערך מזיקוקי דינור חד פעמיים. שמתי לב שגם אתה כזה.

לגבי החומרים שנותרו לך... אני לא חושב שהם גרועים בכלל, אז לדעתי תשתמש על אחת המכונית איתם... עד שיגמרו. קצת חבל...

אין ספק שרכב שנמצא כמה שנים טובות על הכביש מאתגר יותר לשמירה. תמיד שמרתי על רכבים גם אם הם היו יד ראשונה אצלי

או ישנים יותר. כמובן שקל יותר לשמור על רכב (לאורך שנים) אם הוא בבעלותך הבלעדית. רכב שרוכשים יד שנייה לא תמיד מקבלים אותם

במצב טוב, אפילו אחרי כמה שנים בודדות (עניין של דרך חיים של בעל הרכב) אבל אם מאמץ אפשר להביא אותו לתוצאות יפות.

לא טענתי שקארפלן גרוע -חלילה. אני מכיר אותם שנים. יחד עם זה אחרי יישום אוטם צבע אין לי הרבה מה לעשות עם הווקס. חשבתי לשים שכבה נוספת על האוטם

לא סגור עדיין מה ההשלכות של פעולה זו. כמובן שיש רכבים נוספים בבית שבהם כן אשתמש עם קארפלן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מתחזק יותר מרכב אחד -לא קל, אבל אין ברירה (הילדים לא יעשו את זה) מפריע לי לראות רכב מוזנח.

כל הכבוד! גם אני מתחזק עוד רכב של המשפחה כי אני יודע שפשוט אף אחד לא יעשה את זה. רציתי לשאול אותך לגבי הספריי ווקס בתמונות הראשונות של הפוסט, איך הוא? כל כמה זמן אתה משתמש בו?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי שקארפלן גרוע -חלילה. אני מכיר אותם שנים. יחד עם זה אחרי יישום אוטם צבע אין לי הרבה מה לעשות עם הווקס. חשבתי לשים שכבה נוספת על האוטם

לא סגור עדיין מה ההשלכות של פעולה זו. כמובן שיש רכבים נוספים בבית שבהם כן אשתמש עם קארפלן.

הייתי נמנע מיישום האוטו פיניש אחרי סילנט ולו מהסיבה שמהתרשמותי יש לו כושר ניקוי מסויים וההגיון אומר שהוא עלול להסיר את הסילנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד! גם אני מתחזק עוד רכב של המשפחה כי אני יודע שפשוט אף אחד לא יעשה את זה. רציתי לשאול אותך לגבי הספריי ווקס בתמונות הראשונות של הפוסט, איך הוא? כל כמה זמן אתה משתמש בו?

רק עכשיו רכשתי אותו מג'ימ -שופ (רוב המוצרים לא הגיעו משם עד היום) אין לי ממש התנסות איתו

אני צריך אותו לעזרה ראשונה. יש חודשים שאני מאוד עסוק בעבודה ללא אפשרות ליישם ממש ווקס (רק ניגוב עם מים)

לכן זה יהיה עבור חודשים אלו. אשמח לשתף ביום שאתנסה.

תודה חברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נמנע מיישום האוטו פיניש אחרי סילנט ולו מהסיבה שמהתרשמותי יש לו כושר ניקוי מסויים וההגיון אומר שהוא עלול להסיר את הסילנט.

היטיב לתאר את פעולה האיחוי הזו (שתגרום יותר נזק מתועלת) אחד החברים מכאן. מעבר לזה השארת סילנט של מנזרנה לבד

ייתן אינדיקציה (מעניינת) על אורך חיו בפועל.

אוט פיניש ווקס טוב (יש לי אחד סגור בבית) יש רכב נוסף בית שצריך לעבור טיפול דיטיילינג מלא -לא מוציא מכלל אפשרות

לנסות על הרכב הספציפי הזה בחלק מסוים קטן (למשל תא המטען) אוטם צבע בשילוב ווקס. (נזק הרי לא יגרם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב יצא לך להשתמש בציפוי מגן ננומרי Seal and Shine של קארפלן?

ציפוי שלא אמור להזיק לסילינט? במיוחד שהוא ממולץ ליישום לאחר ווקס.

או שאותו היגיון חל גם עליו? (אם כמובן אתה מכיר את החומר הנ"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שרציתי להציע לך.

"להקריב" את התא מטען, על צד אחד רק אוטם ועל הצד השני אוטם פלוס ווקס ולהתרשם ככל שהזמן עובר.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שרציתי להציע לך.

"להקריב" את התא מטען, על צד אחד רק אוטם ועל הצד השני אוטם פלוס ווקס ולהתרשם ככל שהזמן עובר.

את זה לא אעשה על הרכב שלי, אלא על רכב נוסף שיש בבית. (פחות שמור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב יצא לך להשתמש בציפוי מגן ננומרי Seal and Shine של קארפלן?

ציפוי שלא אמור להזיק לסילינט? במיוחד שהוא ממולץ ליישום לאחר ווקס.

או שאותו היגיון חל גם עליו? (אם כמובן אתה מכיר את החומר הנ"ל)

לא בטוח שההגיון שלי הוא הנכון... רק יותר בטוח להמנע מסיכון מאשר לקחת אותו. במקרה זה.

יחד עם זאת, אני מתקשה להאמין שנזק יקרה. מקסימום, העמידות תהיה קצרה יותר. קשה להאמין שתהיה ראקציה פוגעת.

לא מכיר את הסילנט של קארפלן. רק את האוטו פיניש. וגם חומרים של חברות אחרות.

הרעיון לניסוי חלק מסויים והשוואה לחלקים אחרים נראה הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגן ננומרי של קארפלן מיישמים מעל ווקס.ניסיתי כמה וכמה פעמים לא מרגיש שינוי

זה אחת החומרי דיטיילינג שקונים ולא מבין על מה. לא מוציא מכלל אפשרות שכן יש לו תרומה משוימת

רק שלא רואים/מרגישים את הנוכחות שלו במיוחד.

אם יהיה לי זמן פנוי (ועוד מעט לא יהיה הרבה) איישם בכל מיני תצורת ווקסים/סילינט על רכב מסוים בבעלותי.

אולי ל GUGY יש כמה תבונות בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...