Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס CLA הוצגה - מה לדעתכם יהיה המחיר בישראל?

hdal
שימו לב! השרשור הזה בן 4020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו הBRZ, אבל לדעתי עם אבזור (ואיכות) עדיף. הבאסה היא שאתה מקבל הנעה קדמית.

בגרסת AMG יש הנעה כפולה, אבל אם הC AMG עולה משהו כמו 700K ש"ח, אז זו (נדמה לי) תהיה באזור ה400K

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצאתי את ה-CLA מדהימה. מכונית סקסית, עם פרופורציות נהדרות ואפילו סרח עודף קדמי סביר למכונית הנעה קדמית.

אפרופו הנעה קדמית, נהיגה ב-A200 עם חבילת ספורט/AMG(רכב ההדגמה של כלמוביל) הוציאה אותי עם חיוך. ההתנהגות נחמדה, ההגה מהיר ובשרני(2 ורבע סיבובים בין הנעילות - זהו המסרק המהיר המגיע בחבילת הספורט ב-A - ויהיה סטנדרטי ב-CLA) ויחידת הכח מוצלחת למדי. נוחות הנסיעה היתה מאכזבת מאד - אך ישנם שינויי כיול במתלה האחורי של CLA לעומת A לטובת נוחות הנסיעה.

בקיצור, יש פוטנציאל 8).

מחירה של CLA180 אכן מתחיל ב-29,000 יורו בגרמניה - ומגיע עד ל-38,000 לדגם ה-250, לא כולל הנעה כפולה ושאר ירקות.

אבל - וכאן המעוניינים יכולים להתחיל לחייך - בארה"ב משווק רק דגם ה-250 ומחירו שם עומד על 30,000 דולר (C קלאס בסיסי מתחיל מ-36,000, A קלאס לא משווקת בארה"ב).

אחד מלהיטי היבוא האישי של 2013? ללא ספק.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Booooorrring!

מישהו יכול להגיד לי כמה דגמים כבר יש למרצדס בליין? כמה נישות? לא יודע מה איתכם,אבל אותי מחליא!

זה לא אמור להיות הפוך? שיצרן יוקרתי אמור דווקא להיות בעל מספר דגמים מצומצם אך יחודיים ודווקא החברות העממיות הן אלו שאמורות להיות מרובות דגמים?

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Booooorrring!

מישהו יכול להגיד לי כמה דגמים כבר יש למרצדס בליין? כמה נישות? לא יודע מה איתכם,אבל אותי מחליא!

זה לא אמור להיות הפוך? שיצרן יוקרתי אמור דווקא להיות בעל מספר דגמים מצומצם אך יחודיים ודווקא החברות העממיות הן אלו שאמורות להיות מרובות דגמים?

ומה קורה אצל המתחרים מאינגולשטדט ומינכן? אותו הדבר, עקב הרצון למצות כל נישה/תת נישה אפשרית.

אתה כצרכן רק מרוויח מזה, ליצרן זה עולה יותר - ולא תמיד מצדיק את עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפועל נראה שהמצב הולך בדיוק בכיוון ההפוך. גם אאודי וגם במוו הולכות בכיוון דומה עם מאנת׳לאפים דגמים ותתי דגמים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אז למי שמעוניין יש כבר מחירים משוערים וחודש הבא פינקס ההזמנות נפתח.

CLA200- מאתיים ארבעים אלף שח כולל גג פנורמי מושבים חשמליים ופנסי קסנון

CLA250- בין 270 ל300

CLA45 AMG סדר גודל של 400 אלף

יש כבר רכב אחד שחור בארץ.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודווקא לגרסת הבסיס לא התייחסת, זו שהולכת לגזול לקוחות מב.מ.וו 316I ואודי A4 הבסיסית.

אני מאמין ש-CLA180 תתחיל מאזור ה-200-210K - וזה גם ייצור עבורה מקום משלה בליין של מרצדס בישראל. באמצע בין A ל-C קלאס בסיסיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין ש-CLA180 תתחיל מאזור ה-200-210K - וזה גם ייצור עבורה מקום משלה בליין של מרצדס בישראל. באמצע בין A ל-C קלאס בסיסיות.

במחיר הזה אין ספק שהקלפים מחולקים מחדש בטריטוריה...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודווקא לגרסת הבסיס לא התייחסת, זו שהולכת לגזול לקוחות מב.מ.וו 316I ואודי A4 הבסיסית.

לפי מ שבנתי לא תיובא

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו לי 400K ש"ח בכיס... ללא ספק שזה הרכב שהייתי קונה (CLA 45 AMG). ריר!

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן (מבחינת מחיר) נמצאת הCLA בהשוואה ל1 m performance ול-S3?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...