Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצות למערכת סולידית: ר"ד, 2 רמקולים 6*9 עם דרישות ספציפיות

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 4137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום,

אני מעוניין להתקין באלפא 156 דור ראשון מערכת סולידית לפי הדרישות הבאות:

0. עדיף לא פיוניר בגלל בעיות בקריאת התקני USB

1. תקציב מינימלי כי פשוט לא נשאר לי אחרי שיקום הרכב.

2. HU עם תאורה ירוקה כדי שיתאים לתאורת הקוקפיט.

3. סינגל דין בלבד.

4. שקע USB קדמי

5. איכות צליל טובה ומנעד רחב, עוצמה פחות חשובה.

6. המלצה לרמקולים 6*9 מתאימים, שגם יתאימו לחורים הקיימים במדף האחורי.

7. תפעול קל ופשוט תוך כדי נהיגה (בניגוד לפיוניר DEH5000 שיש לי היום)

8. התקנה פשוטה אבל איכותית כדי שלא לחבל במערכות החשמל.

9. סגנון מוזיקה מגוון, אבל משני לחלוטין לצליל המנוע :-D

תודה רבה וסליחה על הדקדקנות.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להבין למה אתה משמיץ את פיוניר, בממשק לדעתי אין טוב ממנה, הם הכי נוחים שיש.

מעולם לא שמעתי על בעיות קריאה של USB בפיוניר, והייתי בעל פיוניר שנה בערך, אם נפגעת מדגם ספציפי או תקלה ברדיו אחד לא הייתי מכליל את כלל הפיונירים בצורה כזו עד כדי פסילה, אבל זוהי כמובן דעתי האישית.

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מכשיר שנותן תמורה טובה יותר לכסף

פשוט תפעול ואמינות.

פיוניר לפי דעתי החברה הכי טובה בעולם לרדיו דיסקים ברמה נמוכה בינונית

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברימוס, אין לי התנגדות עקרונית לפיוניר, אם יש מכשיר שעונה על שאר הדרישות אז תפאדל.

שוב תודה על עזרה קונקרטית.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקול 6X9 הייתי ממליץ על SRG6932R Clarion. שמעתי אותו בכמה וכמה מערכות מאוד אהבתי את התוצאה,מנגן באסים טוב מאוד יחסית לרמקול 6X9.

העלות שלו לפי זאפ היא 380 ש"ח.

על רדיו דיסק הייתי ממליץ על הפיוניר הפשוטים\קלריון מהפשוטים.

פשוט תבחר את האחד עם הפוקציות שאתה צריך USB קדמי AUX וכו' ועם המחיר שמתאים לך,קשה ליפול עם החברות המוכרות.

אני הייתי נוטה יותר לקלריון כי אני פשוט לא אוהב את הממשק של הפיוניר.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק תודה רבה, אבדוק את הקלריון.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מערכות ראש - יש היום גם מערכות שאתה יכול לבחור בהן את צבע התאורה.

אני זוכר שבאלפיין 9853 שהיה לי היה אפשר לבחור צבע פקדים וצבע רקע כמעט בכל צבע ובכל שילוב אפשרי.

אתה לא אוהב פיוניר, מובן - לא מתווכח.

ממליץ להשאר בבית המותגים אלפיין, קלריון, JVC, SONY כאשר החיבה שלי הולכת לכוון האלפיין.

לגבי רמקולים 6*9 - עד היום מאוד אהבתי את החברות הבאות -

סרווין ווגה

אלפיין

מוראל

ההמלצה שלי תהיה לנסות למצוא 6*9 של אלפיין - צליל מאוד נעים יש להם ברמקולים הקואקסיאליים.

HU של אלפיין, אובליים של אלפיין - SWEET.

אני מבין שאתה מתכנת נכון?

:-P:-P:-P (התחלת את הספירה שלך מהספרה 0 )

עוד טיפ קטן - למרות שהקבינה שלך ירוקה, לפעמים זה דווקא כיף לערבב צבעים, קצת גיוון - זה מפיג לפעמים את השיעמום בעין.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אדי, מה נשמע?

ההתחלה מאפס היא הרגל נרכש מעבודה עם מתכנתים, נכון :-D

תודה רבה על ההמלצות, בהחלט מתכוון לבדוק.

לגבי צבע התאורה בקבינה, אני הולך על הכיוון הקלאסי האחיד, ואם ירוק זה צבע המחוונים אז מבחינתי זה מה יש.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם ככה גם מערכות של קנווד - מאוד אוהבים שם את הגוון הירוק

אבל, ותמיד יש אבל

תבדוק יחידות ראש פשוטות יחסית של נקמיצ'י כמו CD300 עד כמה שזכור לי - איכות צליל פנטסטית כבר במערכת הכי פשוטה שלהם.

וסליחה על הגסות אם מיהרתי לענות לך - הכל בסדר, הכל חר#גיל :)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהייתי אבא

:-D

מטלטל את העגלה של הסופר.

מנסה להאכיל את אשתי מטרנה.

אל תשאל, מה העייפות הזו יכולה לעשות לפולני 8)

לא יודע, הארץ הזו לא מעודדת במיוחד ילודה, המציאות הכלכלית כאן בלתי שפויה בעליל וזה עוד יוצא מפה של הייטקיסט עם מספיק יכולת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, היא כברת בת שבעה חודשים אבל ההלם כל פעם הולך וגדל ככל שאתה מגלה עד כמה המצב בארץ עגום, יחד עם זאת, אין לי בית אחר.

תביט בזה:

http://www.woofersetc.com/p-4673-cd300-nakamichi-amfmcdmp3-player.aspx

התצוגה היא LCD מולטי קולור אז אני די בטוח שאתה יכול גם לשנות לירוק, אני יודע שהיו אותם גם כאן בארץ אז אני גם בטוח שאפשר למצוא אחת עם תדרי רדיו אירופאיים (תבדוק, אולי הקישור שהעליתי זה מכשיר תומך בשתי האופציות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אדי, אני מחפש משהו באמת בתקציב נמוך.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...