Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר ותוצאות השפעה על בחורות ע"י מכוניות

NNN11
שימו לב! השרשור הזה בן 4251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל האילו שאומרים שזה לא משנה, זה ממש לא המציאות.

העולם היום בנוי על עושר.

גם בחורה טובה ואיכותית רוצה מישהו מבוסס. אומנם היא לא בהכרח תיפסול אחד עם רכב עממי, אבל אין ספק שרכב מרשים רק יעזור לה בהחלטה.

היא רואה בכך גם גבר טוב וגם מבוסס. הרי זה יעזור לה בגידול המשפחה, איזור טוב למגורים, רמת חיים גבוהה יותר.

בואו נהיה ריאלים, כולנו עובדים כדי לעשות כסף. זה לא סוד שכסף יכול לעזור ברוב הדברים בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קשה להכריע בנושא אבל הניסיון מראה שאצל אנשים מסוימים שום רכב לא יעזור.

חוץ מזה יש רכבי "פרמיום" שונים שחלקם יעשו יותר רושם גם אם הם רכבים פחות טובים. גג נפתח וניקלים נוצצים יכולים להשפיע יותר ממושבי עור עם אוורור.

בכל מקרה, בבעלותי היו רכבים עוד בתקופה שלרוב בני גילו לא היה כלל. כך גם ה-205 שלי הייתה אמורה להותיר רושם ובפועל זה לא עזר לי והייתה לי תקופה יבשה.

אחת הבחורות שאספתי עם ה-205 נתנה לי ח"ח על זה שאני שומר על מכונית כמו לאדה, אז לכו תבינו....

מספר שבועות אח"כ פגשתי את אשתי ולסוג הרכב כבר לא הייתה משמעות.

חברים ומכרים אחרים שסבלו מחוסר תשומת לב של נשים והיו בטוחים שמדובר ברכב התבדו. רובם רכשו רכבים מסויימים ואופנועים סקסיים אך זה לא עזר כלל...

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסוי הנ"ל לא מחזיק מים.

מוסטנג קבריו היא דוגמא קלאסית למגנט פרחות.

היא בהחלט תעזור להשיג לילה עם HAPPY ENDING אבל תרתיע בחורה איכותית.

מן הצד השני,

בחורה איכותית תרתע ממכונית כזו אבל כמובן שלא תתאכזב אם תגיע לאסוף אותה בב.מ.וו סדרה 5 חדשה.

בקיצור, אם אתה חרמן - מוסטנג קבריו.

רוצה להתמסד?

תבוא עם סוסיתא שנת 80 ותדע עם איזו בחורה באמת יש לך עסק.

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רוצה להתמסד?

תבוא עם סוסיתא שנת 80 ותדע עם איזו בחורה באמת יש לך עסק.

ומי יודע, אולי אבא שלה ירחם עליך ויקנה לך אוטו :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסוי הזה לא אובייקטיבי בעליל, הייתם צריכים לתת "למכוער שבחבורה" לעשות את הניסוי,

כך אתם שוללים את גורם המראה החיצוני ואז אפשר לתלות את ההצלחה ברכב עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

והנה החתימה החדשה שלי!

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי יודע, אולי אבא שלה ירחם עליך ויקנה לך אוטו :lol:

ההורים של אשתי קנו לנו את ה206 שלנו (שלי, שהבת שלהם לא תיגע לי בבונבוניירה(לה יש גולף)).

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב זה מה שמעניין אותה, שתחפש מישהו שיכול לממן רכב, וסביר להניח שיש לו רכב שלי בחיים לא יהיה, אבל בית רשום על שמו אין לו, וגם שום נדלן.

באופן כללי, אני מת על טרנטות, עם הרעש של המנוע, הגרשול (גרגור+שיעול).

כמה שהקוואליר לא משהו, אני אוהב לשמוע את המנוע שהיא עומדת מונעת.

התרבות הזאת, של להסתכל קודם על הכיס ורק אחרי זה על הבנאדם צריכה להמחק.

פעם לא היה לאנשים כלום.

הדבר היחידי שיכל להלהיב אותה זה הג'אנט של האופניים.

היום כמעט כל אחד חושב הוא ביל גייטס, לוקח הלוואה לכמה שנים בשביל רכב חדש\יוקרה:|.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
הניסוי הזה לא אובייקטיבי בעליל, הייתם צריכים לתת "למכוער שבחבורה" לעשות את הניסוי,

כך אתם שוללים את גורם המראה החיצוני ואז אפשר לתלות את ההצלחה ברכב עצמו.

+1

מומלץ גם שיחבוש כובע מצחיה עם פרופלור ומשקפי ראייה של זקנים להגברת אפקט הדחייה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי זה לא הרכב שמשפיע על בחורה זה הנהג.

לעשות רושם ראשוני טוב כדי לסקרן ולהדליק בחורה זה חשוב, אבל שום רכב בעולם לא יבטיח לך הצלחה, כי הכל תלוי רק בך, לא פחות ולא יותר!

Renault Captur 2018 1.5 dCi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור אמיתי:

לפני שבועיים וחצי ככה לקחתי מישהי לדייט ראשון עם האיביזה FR שלי, אני מחכה למטה ושומע מוזיקה בכיף היא באה נכנסת לאוטו אומרת וואו איזה רכב נראה טוב בלה בלה בלה. הדייט זרם טוב, סיימנו את הדייט חוזרים לחנייה, אמרתי נעשה לה תרגיל באותה שורה שאני חניתי חנתה סוזוקי כחולה (הרכב שלי תכלת) אני הלכתי לכיוון הדלת של הסוזוקי והיא התקדמה לדלת של הנוסע, אני שיחקתי אותה פותח את המפתח והיא ניסתה להיכנס לסוזוקי- כמובן ללא הצלחה אני נפלתי עליה מצחוק ולא הפסקתי לרדת עליה :roflmao:

המסקנה שלי היא שרכב שנראה טוב, זה נחמד להתלהבות הראשונית של הבחורה אבל בתכלס זה לא כזה משנה להן באיזה רכב אתה אוסף אותן (כל עוד יש מזגן- יש לבנות קטע עם איפור ומזגן) כי הן לא כזה זוכרות איזה רכב חונה בחניה למטה מעניין אותן יותר עם מי הן עולות חזרה הביתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...