Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לזוג צעיר עד 35,000 ש"ח

SPLiT
שימו לב! השרשור הזה בן 4149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש רכב בשבילי וזוגתי, ואף פרסמתי פה שאלות בעבר.

הרכב שחיפשתי הוא קטן, חסכוני, אמין ואוטומטי.

אחרי חיפושים רבים, וכמה שעות טובות של חיפוש וקריאה פה, הגעתי למסקנה שקשה מאוד למצוא רכב כזה, במצב שמור.

אני רוצה להתייעץ איתכם, האם יש אפשרויות נוספות במידה וקריטריוני החיפוש יתרחבו.

גודל הרכב - לא חייב להיות קטן. יכול להיות גם סדאן משפחתי אך לא סטיישן.

חיסכון בדלק - אין בעיה עם 1:11 או 1:10.

אמינות - הסעיף הזה הכי קריטי, השאיפה היא רכב אמין מאוד, עם כמה שפחות "מחלות ילדות", ועם עלות חלפים זולה.

גיר - אני עדיין מעדיף אוטומטי. אבל במידה וזה אפשרי בתקציב, אפשר לשקול אפשרות של ידני אבל עם מערכת עזרה בעליות.

בטיחות - לרכב חייב להיות ABS ולפחות כרית אוויר אחת (כך שהסיריון וה-YRV יורדות מהפרק, לצערי הגדול).

שנתון - אני דיי ריאלי ומבין שאני לא יכול לקנות רכב חדשני, אך עדיין רוצה שיהיה כמה שיותר מודרני (אחרי שנת 2002 לדוג').

שימושיות - לא צריך תא מטען גדול, הביצועים לא חשובים, רוב הזמן ישמש בן אחד אחד או מקסימום 2, לא חייב להיות נוח במיוחד.

הרכבים שחיפשתי הם יונדאי גטס וסוזוקי ליאנה.

טרם מצאתי משהו שמור.

נכון לעכשיו אין לי כוונה לרכוש רכב שהיה בליסינג\השכרה.

אני מאוד אשמח אם תעזרו לי בנושא הנ"ל, וגם תעזרו לי להפריך או לאושש שמועות.

(למשל נושא הגיר האוטומטי ברכבים צרפתיים או נושא ההתחממות ברכבים איטלקיים וכו'). :lol:

תודה רבה מראש!

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הסעיף החשוב ביותר הוא האמינות, ורכב משפחתי בא בחשבון,

אתה יכול להוסיף לרשימת החיפושים רכבים יפניים עם מנוע 1600 סמ"ק (מזדה לנטיס, סובארו אימפרזה).

אני אישית חושב שניסאן אלמרה פרפקט אמינה מאוד ולא יקרה לקניה והחזקה.

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=25&SubModelID=222&FromYear=2005&UntilYear=2006&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&SubSubModelID=0&Info=

האמת, לזוג יונדאי גטס מספיקה.

זה בהחלט רכב אמין ולא יקר.

בעזרת סבלנות אפשר למצוא פרטית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימפרזה 2005-2006 עונה על הדרישות שלך.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימפרזה 2005-2006 עונה על הדרישות שלך.

תצרף על הדרך מנייה של אחת מחברות הדלק, כי עם אימפרזה תרוויח מזה טוב :-D האוטו שתיין ברמות לא הגיוניות.

ואכן גטס GLI/GLX/GLS פרטית יכולה להיות לא רעה בכלל, תבדוק אצל כלמוביל טרייד אין.

עוד אופציה ששווה בדיקה היא הפונטו ספייס עם גיר רציף ו80 כ"ס, אם תמצא אחת שמורה ומטופלת, אתה תהנה ממנה, וסביר להניח שבתקציב שלך תקבל מודל מתקדם, מהאחרונים שנמכרו בארץ.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו צורך 1/10-11 מנסיון של שנתיים עם הרכב.

מילא היית עונה את זה על הצעה לקנות שברולט אימפלה או רכב בסגנון,אבל רכב רגיל עם מנוע 1600 שצורך דלק רגיל.

אם ייצא לך קצת מעל הממוצע(עם רגל מאוד מאוד מאוד כבדה היית מוציא ממנו 1/8-9) זה לא אומר שהוא טוחן דלק וצריך "מניות"-שגם ככה לא יעזרו לך.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו צורך 1/10-11 מנסיון של שנתיים עם הרכב.

מילא היית עונה את זה על הצעה לקנות שברולט אימפלה או רכב בסגנון,אבל רכב רגיל עם מנוע 1600 שצורך דלק רגיל.

אם ייצא לך קצת מעל הממוצע(עם רגל מאוד מאוד מאוד כבדה היית מוציא ממנו 1/8-9) זה לא אומר שהוא טוחן דלק וצריך "מניות"-שגם ככה לא יעזרו לך.

ההורים שלי החזיקו אימפרזה 1.6 2003 למשך 4 שנים, טופל כמו שצריך, הורים נוהגים רגוע, פתיחת מנוע מסודרת, רק אצלנו הרכב היה, לא יד שניה או משהו.

הרכב הזה עושה בעיר משהו כמו 1:8, ומחוץ לעיר 1:12, זו צריכה די גרועה. מאמין שעם קורולה משנתון מקביל ניתן להוציא בעיר משהו כמו 1:10 ומחוץ לעיר 1:13-1:14, מה שיניב נתון משולב של 1:12. עם מחירי הדלק של היום זה די קריטי.

חוץ מזה שהוא חלש ברמות לא הגיוניות, בקושי מצליח לעלות את העליות של ים המלח או אילת, ורק כשמוותרים לו על המזגן הוא עולה, הקורולה הרובוטית שהייתה להוריי והi30CW מרביצות את העליות האלו חופשי עם 4 נוסעים מבוגרים, מזגן ומטענים בבאגז' בלי להתלונן. גם הקורולה הקודמת סביר להניח הייתה עושה עבודה טובה, אחריי הכול לאימפרזה יש את אחד המנועים החלשים בקטגוריית ה1.6 עם 95 כ"ס בלבד, כאשר באותה תקופה קורולה צוידה ב110 כ"ס, 3 צוידה ב105 כ"ס, פוקוס ב100 כ"ס, מגאן ב105 כ"ס כו'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי ברשותי נסעתי עליה הרבה מאוד לאילת(כ-3 פעמים בשנה),במבט לאחור מהרכב שיש לי היום היא דיי חלשה,אבל היא סיפקה אותי בתקופה ההיא.

צריכה משולבת של 1/10 זה סביר-מאזדה 3 לא עושה פחות\הקורולה הרובוטית הגיעה ב2008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההצעות!

vladclar - אני בהחלט הייתי מסתפק בגטס, אבל מאוד מאוד קשה למצוא.

אני מתקשר רק לאנשים "פרטיים", שאומרים לי שזה פרטי, אבל כשאני מגיע - מסתבר שזה פרטי אבל היה בליסינג\חברה\השכרה.

:-(

בקשר ליפניות המשפחותיות - האמינות שלהם היא באמת טובה כמו שאומרים?

Apple - ההצעה תישקל, תודה!

dorsht - אני לא חושב שאני אצליח למצוא רכב חסכוני יותר, כך שהאימפרזה, בנוסף להצעות של vladclar באמת נראה ריאלי.

לא חשבתי על הטריידאין של כלמוביל! אני אנסה, תודה רבה!

ובקשר לפונטו - אני דיי חושש מהרגישות שלהם למי קירור.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמינות מעולה,אבל זה לא אומר שצריך להזניח.

טיפולים כל 10-15אלף,לא צריך במורשה(סתם בזבוז כסף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזנחה זה לא בא בחשבון, טיפולים ייעשו בצורה סדירה.

כמו כל אוטו, ברגע שהוא יהיה אצלי הוא יטופל כמו שצריך, עם מרווחי בטחון.

מעבר לטיפולים אמורות להיות בעיות צפויות?

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה הולך להתבאס. 80% מהמכוניות המשפחתיות\קטנות במדינת ישראל הן יוצאות ליסינג\השכרה ככה שאתה צריך לסנן רק לפי יד 1 ולא לחפש יד 2 בכלל...אחרת מצפה לך מפח נפש רציני.

בכל מקרה, תפור עליך קיה ריו\אקסנט שנת 2008, שנמכרות סביבות 35K.

כולן, אבל כולן היו בציי רכב בעברן - זה לא אומר שאתה צריך לפסול אותן.

כמו כן שמורה לך האופציה לגשת לאחת מחברות ציי הרכב ולקנות רכב מסוג זה בן 3 שנים בלבד, את התוספת בתקציב הם פורסים לך ל-60 תשלומים וגם נותנים אחריות לשנה על גיר ומנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוק,

הייתי מעדיף אלמרה 2005-2006 על אקסנט 2008 , גם אם נותנים לי אחריות לשנה למנוע וגיר של אקסנט.

אי אפשר להשוות חווית הנהיגה .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה הולך להתבאס. 80% מהמכוניות המשפחתיות\קטנות במדינת ישראל הן יוצאות ליסינג\השכרה ככה שאתה צריך לסנן רק לפי יד 1 ולא לחפש יד 2 בכלל...אחרת מצפה לך מפח נפש רציני.

בכל מקרה, תפור עליך קיה ריו\אקסנט שנת 2008, שנמכרות סביבות 35K.

כולן, אבל כולן היו בציי רכב בעברן - זה לא אומר שאתה צריך לפסול אותן.

כמו כן שמורה לך האופציה לגשת לאחת מחברות ציי הרכב ולקנות רכב מסוג זה בן 3 שנים בלבד, את התוספת בתקציב הם פורסים לך ל-60 תשלומים וגם נותנים אחריות לשנה על גיר ומנוע.

אני כבר מתבאס.

מאוד קשה למצוא משהו מיד פרטית שלא היה בליסינג\השכרה, ומהמבחר המאוד מצומצם הזה עוד יותר קשה למצוא משהו שמור.

במידה והכוונה בצי רכב זה ליסינג וכדומה, אין לי כרגע כוונה לרכוש משהו כזה.

אני אומר כרגע כי באמת כמו שאני רואה, זה המקרה ברוב המוחלט של הרכבים.

אני מקווה שאני אמצא משהו לפני שאני אתייאש סופית :wink:

תודה לכם על התגובות!

אני ממשיך לחפש.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בלרכוש מציי רכב?

אתה מקבל הורדה במחיר ולא נאלץ לרדת לרכבים בני 8-7.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בלרכוש מציי רכב?

אתה מקבל הורדה במחיר ולא נאלץ לרדת לרכבים בני 8-7.

רכבים שהיחס אליהם מצד הנהגים לרוב לא מדהים בלשון המעטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...