Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיברקלאב!

פיברקלאב
שימו לב! השרשור הזה בן 2906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

זה נראה קצת כמו סמל של פיאט

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכול חברי פיברקלאב אני מחפש לקנות טנדר סוסיתא ליפני שיפוץ במחיר סימלי תודה מישל 0528699832

עריכה אחרונה על ידי רותם גולן

הרכבים שלי שברולט c10 1964

רנו 17 TS מודל 1974

אולדסמוביל קטלאס סופריים 3800v6 1987

הונדה סיווק ומזדה 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציאות של ממש במושב במרכז הארץ

דיברתי עם הבעלים מקווה שיסכים למכור/לתרום....

[ATTACH=CONFIG]373398[/ATTACH]

גיל העבר פרטים לאון יעובסון לרענן או לאריה בן זקן, הם כבר ידאגו להצלת הסוסיתות !

שלום לכול חברי פיברקלאב אני מחפש לקנות טנדר סוסיתא ליפני שיפוץ במחיר סימלי תודה מישל 0528699832[/

QUOTE]

רותם פנה לאון יעקובסון, הוא ינסה לעזור לך.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכול חברי פיברקלאב אני מחפש לקנות טנדר סוסיתא ליפני שיפוץ במחיר סימלי תודה מישל 0528699832

רותם, שלום רב.

לפני שנמשיך, אתה צריך להגדיר משהו אחד ולהבין משהו אחר:

1. תגדיר איזה סוסיתא טנדר אתה רוצה? קוביה טנדר (נדיר מאוד); טנדר סוסיתא 12 (מנוע פורד. נדיר לא פחות); טנדר 13/60 (הנפוץ ביותר, ממנו עדיין ניתן למצוא אקזמפלרים ראויים); רום כרמל טנדר (פחות נפוץ, אבל מספיק ״חדש״ בכדי שאפשר יהיה למצוא כאלו). הקלים יותר לשיפוץ יהיו השניים האחרונים. אפשר להשיג להם ממש את כל החלקים הדרושים. בארץ או בחו״ל.

2. מחיר סמלי? אין ארוחות חינם... ככל שהדגם נדיר יותר - המחיר שלו בהתאם. כך או כך, טווח המחירים נע בין 3,000 שקלים לבין 15,000 שקלים למכוניות לא משופצות מהדגמים הנפוצים יותר.

אולי לא מחיר סמלי, אבל גם לא כזה שמשאיר חור גדול בכיס.

תחשוב על כיוון, תחזור עם תשובות וננסה לעזור.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכל חברי הפורום! אני חדש בפורום ובכלל בנושא שיפוץ מכוניות, דבר ראשון אחלה יוזמה לפתוח פורום כזה ומהמעט שקראתי יש גם אחלה אנשים.

לעיניין

אבא שלי קנה מזמן רום כרמל שנת 81 והיום התחלנו תהליך ארוך איתה. נתקלנו בכמה בעיות שעל חלקם התגברנו כמו רק להתחיל לפתוח את הדלתות (יש לנו את המפתחות) ואת המחסה מנוע. אחרי שפתחנו אותם הוצאו את הספייר והחלפנו את הגלגל שלא התנפח כל זה כדי לגרור אותה הביתה. ואז נתקלנו בעוד בעיה וכאן מגיעה השאלה שלי, הגלגל אחורי שמאלי תקוע מה עושים כדי לשחרר אותו? ומה בעצם תופס אותו? אני יודע שקשה לענות על זה עם המעט מידע שנתתי אבל בכל זאת אם למישהו יש רעיון והוא יוכל לשתף אותי זה יהיה מעולה.

אז תודה רבה רבה בכל מקרה. מאמין שאני אכתוב פה עוד הרבה ויעדכן בתמונות. 8)

שבת שלום

רותם מהצפון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום! אני חדש בפורום ובכלל בנושא שיפוץ מכוניות, דבר ראשון אחלה יוזמה לפתוח פורום כזה ומהמעט שקראתי יש גם אחלה אנשים.

לעיניין

אבא שלי קנה מזמן רום כרמל שנת 81 והיום התחלנו תהליך ארוך איתה. נתקלנו בכמה בעיות שעל חלקם התגברנו כמו רק להתחיל לפתוח את הדלתות (יש לנו את המפתחות) ואת המחסה מנוע. אחרי שפתחנו אותם הוצאו את הספייר והחלפנו את הגלגל שלא התנפח כל זה כדי לגרור אותה הביתה. ואז נתקלנו בעוד בעיה וכאן מגיעה השאלה שלי, הגלגל אחורי שמאלי תקוע מה עושים כדי לשחרר אותו? ומה בעצם תופס אותו? אני יודע שקשה לענות על זה עם המעט מידע שנתתי אבל בכל זאת אם למישהו יש רעיון והוא יוכל לשתף אותי זה יהיה מעולה.

שבת שלום

רותם מהצפון

שלום

תתחדש

תתקשר לרענן אשתר (לא הצליח להכנס לפורום היום) הוא יאכוון אותך בכל הקשור לרום כרמל(יש לו סדן, סטיישן וטנדר)

נייד 052-2412233

או לאון יעקובסון שענה לך

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רותם ברוך בואכם בצל קורתינו,

בדרך כלל שגלל תפוס זה מפני שחלודה בוף הגלגל התנפחה והשתתכה (התחברה) לסנדלי הבילום. ברוב הפעמים פירוק הגלגל וכמה מכות טובות עם פטיש יוהגלל ישתחרר. אם לא צריך לפרק את התוף. יתכן כמובן שמשהו שבור אבל הסיכוי לכך לא גבוהה.

אם אתה מאיזור חיפה והקריות בוא לפגשי שישי של מועדון החמש במתחם ביג צומת קרית אתא כל יום שישי מ 16.00 עד 19.00 ישנם שם הרבה אנשים טובים שישמחו לעזור לכם. חפש את עדי יש לו סוסיתא.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיניין

שבת שלום

רותם מהצפון

רותם, מזל טוב. תתחדשו ותהנו מהשיפוץ.

ובנוגע לשאלתך: רבים הסיכויים שרפידות הבלם התנתקו מהסנדלים ותפסו את התוף. כפי שנכתב לך מעלי - פרקו את הגלגל ואת התוף ואם תיפול לך משם רפידה, זו הבעיה.

אתה מוזמן להעלות תמונות של המכונית ותרגיש חופשי להתייעץ. רק בשנתיים האחרונות הוחזרו לכבישים חמש או שש רום 1301 כמו שלכם, אז הדרך עבורכם כבר סלולה.

בהצלחה.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

תתחדש

תתקשר לרענן אשתר (לא הצליח להכנס לפורום היום) הוא יאכוון אותך בכל הקשור לרום כרמל(יש לו סדן, סטיישן וטנדר)

נייד 052-2412233

או לאון יעקובסון שענה לך

מוטי

תודה מוטי אבל שים לב יש 2 רותם: rotemgl96 שזה אני ורותם גולן שזה אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רותם, מזל טוב. תתחדשו ותהנו מהשיפוץ.

ובנוגע לשאלתך: רבים הסיכויים שרפידות הבלם התנתקו מהסנדלים ותפסו את התוף. כפי שנכתב לך מעלי - פרקו את הגלגל ואת התוף ואם תיפול לך משם רפידה, זו הבעיה.

אתה מוזמן להעלות תמונות של המכונית ותרגיש חופשי להתייעץ. רק בשנתיים האחרונות הוחזרו לכבישים חמש או שש רום 1301 כמו שלכם, אז הדרך עבורכם כבר סלולה.

בהצלחה.

וואלה תודה.. נתונים שנותנים מוטיבציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על העצות עוד לא התפנינו לזה. אני בבגרויות ואבא עובד כנראה בסופ"ש. נעדכן ונשאל/נתייעץ בהמשך :?:[ATTACH=CONFIG]382079[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]382080[/ATTACH]

איזה קוים יפים ,נראה ממש שמור ומקורי ממחינת המרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...