Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלאותיי במציאת ביטוח - עזרה

la_DVD
שימו לב! השרשור הזה בן 7220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בינתיים אני מבוטח באישי ישיר אבל עוד לא חתמתי להם על החוזה לכן אני עוד יכול לשחק עם זה.

תקציר: אני נהג בן 19 עם וותק שנתיים, ללא עבירות וללא היסטוריה ביטוחית. הם לוקחים לי 9300 ש"ח על מקיף לשנה.

היום התקשרתי אליהם כדי לגלות שצד ג' כולל גרר ושבר שמשות יעלה לי 1400 ש"ח (ז"א צד ג' לבדו אפילו 1200). ושיש עוד אפשרות לצד ג' פלוס גניבות שיעלה 7300 בשם "מקיף מצומצם".

הרכב: סיויק קופה 95

שורה תחתונה: "מקיף מצומצם" כמו שהם קוראים לזה, פחות צד ג' בסיסי, יעלה לי כ-6000 שקל. ז"א שמבחינת ביטוח לאומי, על גניבות לבד הרכב שלי שווה 6000 שקל בשנה... (בחישוב מהיר: סיכוי 1:8 שהוא ייגנב בתוך שנה)

הגיוני?... להזכיר לכם רכב שנמצא 9 שנה על הכביש, שרוב המכלולים בו לא הכי חדשים ופחות יש למי למכור אותם.. לי זה נראה כמו ניסיון מרגיז של חברות הביטוח להרוויח על בעלי רכב כמוני בטוענה שהוא "מיוחד" כי הם יודעים שקבוצת האנשים עם רכבים כאילה חסרת כוח בשוק (אתם צריכים לשמוע איך כל איש שירות הכי זוטר שם מכיר את ה"קופה" ויודע להגיד איזה רכב "מיוחד" ו"שווה לבטח אותו").

השאלה היא, איזה חברות ביטוח אני עוד יכול לבדוק והאם בכלל יש סיכוי לשמוע הצעות כמו כמו 3000 או 4000 בשביל צד ג' פלוס גניבות על כזה רכב, או שרוב חברות הביטוח חארות?

אתם יכולים להמליץ על חברות ביטוח אחרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אותך אחי...

גם לי יש את אותו אוטו , אני ביטחתי בביטוח ישיר אבל רשמתי את אבא שלי בתור נהג עיקרי

ואותי בתור נהג ש"נוהג פעמיים בשבוע".

אם מנסים לדפוק אותך פשוט דפוק אותם חזרה....

בברכה בני.

CIVIC ESI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט מאוד - זאת הדרך שלהם לנפנף אותך. הם לא מעוניינים בצעיר עם הונדה קופה שיגנבו לו את האוטו או יעשה תאונה, אז הם זורקים מחיר מופרז. לא צריכה להיות בעיה לקבל הצעת מחיר של 4000 ש"ח למקיף מכל סוכן (לא חברות ביטוח ישיר)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה מוצאים את הסוכנים האילה? תודה

פתח דפי זהב תחת "סוכנויות ביטוח לרכב" או מה שלא יהיה, ותתחיל להרים טלפונים. או שתברר עם קרובים איפה הם מבוטחים. מניסיון, בעזרת סקר שוק קליל ומעט לחץ על הסוכנים ניתן להוריד מאות רבות של שקלים. (במקרה שלך גם אלפים)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך קל...

גם משיחות עם הסוכנים כל אחד מקבל חום כשאני אומר לו "בן 19 בלי היסטוריה ביטוחית" או שאני אומר "הונדה סיוק קופה"

העניין הוא שרוב החברות עדיין בכלל לא בנויות לספק פוליסות רק לגניבות כי זה חוק שהוציאו רק השנה..

לדוגמא משיחה עם סוכנת אחת.. הציעה לי ביטוח רק לגניבה בהראל שעולה 4300 לשנה... המשפט השני שלה היה "חבל שאין לך היעדר תביעות זה היה יכול לצאת הרבה יותר זול"... הטימטום פה הוא שהיעדר תביעות של תאונות אמור לתת לי הנחה לביטוח נגד גניבות...

האם זה הגיוני ש"סיויק קופה זה רכב שערבים אוהבים" כמו שסוכנת אחרת אמרה? האם באמת הגיוני שזה רכב גניב למרות שהוא 9 שנים על הכביש? האם זה צריך להדליק אצלי נקודה אדומה בקשר ללבטים אולי לא לבטח בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשום את הפוליסה על שם אבא שלך !!! זה יצא הרבה יותר זול!!!

ותנסה את זה ב-AIG

הרכב עצמו רשום על שמי, מה גם שבשנה הקרובה אני בכלל אגור בירושלים ומשפחתי בתל אביב, לכן לדעתי כל מקרה שיקרה הם יוכלו להוכיח שעבדנו עליהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה !

אתה לא עובד עליהם ולא שום דבר! מותר לך לרשום את הפוליסה על מי שאתה רוצה!

תרשום גם על חברה של סבתא שלך מיצידם....( בצחוק..)

הקיצר אני עשיתי ככה והכל סבבה ואמרתי לסוכן הכל וזה לא בעיה בכלל.

תתקשר ותשאל כמה יעלה הפוליסה כשהיא רשומה על אבא שלך ותגיד שאתה רוצה להוסיף אותך כי אתה לפעמים לוקח לו את הרכב.

הרכב יכול להיות רשום עלייך כי עוד לא יצא כזה חוק שבעל הפוליסה צריך להיות בעל הרכב.

בברכה בני.

CIVIC ESI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, אני מעוניין בסך הכל בצד ג' וגניבות.. זהו.

אם אתה אומר שאפשר למצוא זול יותר אני שמח

איפה מוצאים את הסוכנים האילה? תודה

צד ג לא מכסה גניבות

רק מקיף מכסה גניבה

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נעשה קצת סדר.

א. אין לך היסטוריה ביטוחית - אם יש לכם חברת ביטוח שמבטחת את אחד מהרכבים שלכם מהמשפחה תביא את המכתב שלה מהפעם האחרונה שחידשתם ביטוח שכתוב בו היעדר תביעות במשך 3 שנים אחרונות - עם שם משפחה זהה לשלך וכתובת זהה - מספיק.

ב.מקסימום אתה יכול לשתף את פוליסת הרכב על שם עוד מישהו חוץ מבעל הרכב ולקבוע אותו בתור נהג ראשי אפילו שהרכב רשום על שימך.

ג. אל תתרח להתקשר לחברות ביטוח ישיר , הם תמיד יחפשו לעשוק אותך או לצחוק לך בפנים כשתגיד להם שאתה צעיר שרוצה לבטח רכב על שמך שהוא "ספורטיבי" , לך לסוכנים פרטיים , כמו שאמרו לך תפתח מדריך טלפונים ותתחיל לבקש הצעות , או שיותר טוב תלך אליהם לסוכנות ותבדוק אחד מול אחד מה הם מציעים ( תבקש בכתב ) ותחשוב על זה בבית.

מה שאתה משלם זה שוד לאור יום , לא ביטוח , אני ועוד כמה חברים שלי נוהגים ברכבים קצת יותר ספורטיבים ( גם בעיני חברות הביטוח ... אפילו שזה הונדה סיוויק קופה :) ) ואף אחד לא משלם מקיף שהוא אפילו חצי משלך על רכב שקרוב לסכום הזה , אז תעשה חשבון לבד.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תטרח להתקשר לחברות הביטוח הישירות...

לי אפילו לא נתנו הצעה, פשוט אמרו לי שהם לא מבטחים את הרכב שלי, נקודה...

חפש סוכן ביטוח פרטי, יש להם הצעות סבירות יחסית...

בהצלחה

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BEN צודק, ושכחתי לכתוב את זה גם כן. בפוליסה שלי אני משתמש בהעדר התביעות של אמא שלי (הרכב רשום על שמי) ובמשך תקופה הפוליסה עצמה הייתה רשומה על שמה כי זה נתן הנחה בזמן שאני הייתי נהג חדש.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה גם עם ההיסטוריה... לאבא שלי יש כמה תביעות אז אי אפשר להשתמש בשלו...

רוני, בקשר לצד ג', כל מה שניסיתי להסביר זה שכבר ויתרתי על תאונות, אמרתי שאני אשאיר את הצד ג' של הביטוח ישיר שעולה בערך 1300 שקל ואני פשוט אחפש פוליסה שהיא אך ורק לגניבות (וזה קיים כי המפקח על הביטוח הורה לא מזמן לעשות הפרדה בין תאונות וגניבות ללקוחות שמעוניינים).

העניין הוא שבגלל שזה נושא כל כך חדש אז אפילו כאשר מבקשים מהסוכן ביטוח, וביקשתי מכמה, פשוט ביטוח לגניבות נטו, בלי שום קשר לתאונות, גניבות וזהו. לא היה סוכן אחד שלא שאל אותי בכל זאת מה גילי, והאם יש היסטוריה של תביעות (שהן לרוב בכלל תביעות של תאונות שלא אמורות בכלל להשפיע לגבי פוליסה עתידית נגד גניבות נטו)

בקיצור נדפקתי מכל הכיוונים. גם לא יכול להשתמש בהורים. גם בן 19 בלי היסטוריה. גם רכב עם מוניטין של פורענות (מה לעשות ליביו שבשביל חברות הביטוח סיויק אוטומטית עם שתי דלתות, יותר מועדת לפורענות מאשר צרפתיה ידנית עם רבע ליטר בנפח מנוע יותר מלרגילות).

לדעתי אני יעשה בסוף רק ג' וזהו ואני יארגן הרבה הגנות. אני רק מקווה שערבים בירושלים לא ישמו לי עין על האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...