Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואה בין רכבי מנהלים.. אשמח לקבל ייעוץ

elroi
שימו לב! השרשור הזה בן 4412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק כדי לאזן את הדברים שמעליי - הסופרב שוקלת טון וחצי ומאיצה ב-8.5 שניות. כל זה היה עם ה-dsg. היום, עם גיר אוטו׳ רגיל, המתון הרשמי הוא 9.5 שניות למיטב זכרוני. זה נתון נחמד, אבל כבר יש מהירות ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק כדי לאזן את הדברים שמעליי - הסופרב שוקלת טון וחצי ומאיצה ב-8.5 שניות. כל זה היה עם ה-dsg. היום, עם גיר אוטו׳ רגיל, המתון הרשמי הוא 9.5 שניות למיטב זכרוני. זה נתון נחמד, אבל כבר יש מהירות ממנה.

צודק, הסתכלתי על המשקל הכולל בטעות ובהאצה פשוט לא זכרתי ולכן רשמתי "כ-".

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני לא נוסע כמו מטורף או בהרים ובשיא הפיתולים ,המקסימום שאני מגיע ביום יום זה הפיתולים הקלים באיזור ירושלים

אני כאמור לא מתלהב מהראה הפנימי של המונדיאו הוא נראה פשוט לי מדי ולא מושך להבדיל מהסופרב

אם בנסיעה במקומות כאלה של כבישי ירושלים ת"א הרכבים יושבים טוב על הכביש ומשרים ביטחון זה מה שחשוב לי

לגבי הנתונים האלה של הסופרב גם 9.4 שניות ל100 זה נתון די מרשים..איך היא מבחינת צריכת דלק בגיר האוטומט?

והאם מישהו יודע לגבי אחזקה של הרכבים אם היא יקרה או שהיא די סבירה כמו ביפניות

אני מחפש רכב שגם יהיה מאובזר בצורה יחסית טובה יהיה מרווח ישב טוב על הכביש לא יקרע אותי בדלק ובאחזקה (בקשות לא גבוהות מדי מהרכב שלי לפי דעתי)

אם אני אחכה ל2013 בטח לאחר השינויים חברות הרכב יעלו את מחירי הרכבים כמו שעשו ב2012

כאמור הנבחנות כרגע: מונדיאו,סופרב,אוונסיס.

אתה יכול לבדוק תרשום בגוגל the best car in europe 2011 עד כמה שאני זוכר שם היו כמה שופטים שנהגו על הרכבים שהזכרתי אז,והם סיכמו שהמונדיאו המנצחת במבחן אני מניח שזה בגלל ההתנהגות הספורטיבית שלה כמו שאנשים אמרו פה למעלה.

אני אעשה נסיעת מבחן אך בנסיעת מבחן שאני מניח שהיא לא הרבה זמן איך כבר אפשר להרגיש בהבדלים בין הרכבים(אלא אם כן ההבדל הוא מאוד משמעותי ואז זה הגיוני)

יום נעים:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הספקתי עדיין לראות את הסרטון ואני גם לא יודע איך הגיר האוטומטי של הסופרב מבחינת הצריכה. בדיוק אתמול שרפתי מיכל דלק שלם ב-600 ק"מ של נסיעה משולבת - עירוני, כביש מהיר, הרים, רגוע+לחיצות יצא בסה"כ 12.5 ק"מ לליטר שזה די יפה.. בד"כ אני מחזיק על 11-12 ק"מ לליטר.

באשר לנסיעות מבחן - אמא שלי הייתה בדעה דומה לשלך, את הרכב הראשון שלה קנתה אחרי שראתה פוסטר (הזמינה מראש עוד לפני שהגיע לארץ). בשני היא ישבה ברכב ההדגמה בסוכנות. בשלישי הכרחתי אותה לקחת נסיעות מבחן והתברר שהרכבים שנראו לה בסוכנות התגלו כאכזבה בזמן הנהיגה. רועשים, תנוחת בעייתית וכו'. אם לרכבים קטנים נתנו לה כחצי שעה, אני לא רואה סיבה שעבור רכב מנהלים לא יתנו לך יותר. רק עכשיו היא מבינה כמה הרכב הקודם היה לא נוח לה ועד כמה החדש מתאים לה כמו כפפה ליד. יותר היא לא תזלזל בנסיעות מבחן, זה בטוח...

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה בארץ טוענים שטויוטה היא לא סמל מרשים ואין ממה להתלהב אבל בכל זאת היא עדיין מקום ראשון במכירות בעולם

וגם היא מכרה ב2011 באירופה 150K יחידות

לגבי הסוברו אני אשקול למרות שמבחינה חיצונית בעייני היא פחות מרשימה..

סופרב נשמעת מעניינת אך שאלה זה שהיא נכנסת למוסך בתכיפות והחלפים והטיפולים בה יקרים לא מרתיע?

זו גם הסיבה שהמונדיאו מלחיצה אותי קצת למרות שמבחינת נתונים הוא תמורה יפה למחיר

איפה שמעת שהסופרב מרבה בכניסות למוסך לטיפולים?! מילא עוד היית אומר שהיו בעיות בגיר DSG אבל הסופרב כיום מגיעה עם גיר אוטומטי רגיל , אז מאיפה הבאת את זה שיש לה בעיות?! לכשעצמו מדובר במכונית מאוד מהנה לנהיגה ומרווחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שמעו,

בתור אחד שנסע כחצי שנה על המונדאו אקובוסט, אני חייב לציי נתון אחד:

המזגן בפורד מתחת לכל ביקורת- כל שאר האוטו על הכיפאק, מפנק, זריז וכו' אבל המזגן גרוע.

זו לא בעיה נקודתית ברכב שהיה לי אלא מחלה של הדגם (חקרתי את הנושא לעומק).

כ"כ הפריע לי שמכרתי את הרכב!!!

כרגע אני שוב מתלבט מה לרכוש ולצערי אני לא ממש מוצא מה.

סופרב- מאוד מפריע לי העיצוב

מזדה 6, הונדה אקורד, יונדאי I-40, טויוטה- חלשות מאוד בביצועים (חשוב לי).

שוקל כרגע את האופל- אבל לא ממש מתלהב...בקיצור אין רכב באזור ה-180 אלף שממש "עושה לי את זה"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...