Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מילה טובה על צ'מפיון

juop
שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתור אחד שסובל משירות צ'מפיון עם הרומסטר אני מזדהה עם כל המקטרגים אבל בחייכם, הם כבר עשו משהו כמו שצריך, גם שרשור כזה צריך להפוך לשרשור ירידה על צ'מפיון?

דרך אגב, לכל אלה שסובלים מצ'מפיון אתם מוזמנים לעבור לאחד ממותגי סמל"ת, שם תקבלו שירות מצוין ולא משנה אם אתם נוהגים בפיאט פנדה או אלפא 159.

כמה נכון

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צ'מפיון תמיד מזכירים לי את ההוא מהסיפור שגם אכל את הדגים המסריחים וגם גורש מהעיר...

איך שהוא בסוף הם עושים את מה שצריך לעשות, אבל הדרך שלהם פתלתלה ועקומה - ועד שהם מגיעים למסקנה הנכונה הם מוציאים ללקוח את הכיף מהרכב ואת החשק לרכוש מהם רכב נוסף.

אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאני מצאתי זה שהגישו נגדך תביעה על 300K...

חבל שלא יותר, אתה רק מייצג את הישראלי ה... שחושב שמגיעה לו הכל

כמו שטל שביב ז"ל ציין בסעיף השני, מה לכל הרוחות חשבת כשנכנסת עם הרכב הזה לדיונות עד המצב שאתה מתחפר ? לא קנית ג'יפ, אז מה אתה מחפש הרפתקאות ?

גועל נפש

אם יש דוגמא טובה לישראלי ה... (אני מניח שהתכוונת למכוער) זו התשובה שלך.

כל הכבוד, הצלחת לרדת לרמה הנמוכה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אנו היהודים מפוזרים בעולם, יש לנו סגולות של דשן אורגני.

אנו תורמים לכלכלה, תרבות ותעשייה של אותה מדינה בה אנו נמצאים.

הבעיה היא שברגע שכולנו מרוכזים באותה מדינה, אנו הופכים מדשן אורגני לסתם עוד ערימה של זבל.

מדוייק ונכון! :-P

.I Rock, There For I Am

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש דוגמא טובה לישראלי ה... (אני מניח שהתכוונת למכוער) זו התשובה שלך.

כל הכבוד, הצלחת לרדת לרמה הנמוכה ביותר.

א, את המכוער לא אני אמרתי

ב, מה לעשות, האמת כואבת, אנחנו הישראלים תמיד חושבים שמגיעה לנו הכל, לא משנה איפה הנחנו נמצאים

אם אתה ממש רוצה דוגמאות, אני אשמח לספק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מפיון תמיד מזכירים לי את ההוא מהסיפור שגם אכל את הדגים המסריחים וגם גורש מהעיר...

איך שהוא בסוף הם עושים את מה שצריך לעשות, אבל הדרך שלהם פתלתלה ועקומה - ועד שהם מגיעים למסקנה הנכונה הם מוציאים ללקוח את הכיף מהרכב ואת החשק לרכוש מהם רכב נוסף.

אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק.

+1, פשוט לחזק עד כמה שזה עצוב. למרות שאין לי את הניסיון עם יבואנים אחרים (עדיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי אתה בדיוק שאני חייב לך דין וחשבון?

תעשה- ערן זכריה בגוגל.

אם יש לך ספק באמינות.

לא ייאמן.

אין צורך לריב ואף אחד לא מטיל ספק באמינות שלך. כולנו כאן כדי לחלוק ניסיון ולקחים ואלה שלי כנראה מוצלחים יותר מאלה שלך.

לצורך העניין, דווקא כן היה לי למון קאר בבורה ודווקא בגלל המקצועיות שפליקס גילו באיתור הבעיה, קבלת האחריות של צ'מפיון על כך שמדובר בפגם ביצור והשרות שקיבלתי בעקבות כך כולל הצעה מעולה לשדרג את הרכב במחיר עלות הם אלה שקנו אותי בצ'מפיון. לא ניסו להתכחש לאחריות שלהם ולא עשו לי תרגילים. כשאמרתי שאני לא מעוניין לשדרג את הרכב אלא למכור אותו הם נתנו לי התחייבות בכתב עבור הקונה העתידי על הארכת האחריות. לא הכירו אותי ולא איימתי בתביעה, זכיתי לשרות מתבקש כלקוח. בסופו של דבר הם לא הפסידו עלי כסף וגם הרוויחו לקוח נאמן. יחס דומה אנחנו מקבלים גם בכלמוביל, שם אשתי קונה מהם את המכוניות שלה פעם אחר פעם וזה גם יבואן שאנחנו מאוד מרוצים מרמת השרות והיחס שהוא נותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...