Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך זיסו - מוסך כללי בתל אביב - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חייב לתת מילה טובה על השירות, והמקצועיות, הסיטרואן ZX שלי הפסיקה לקרר כמו שמצריך, ובימים החמים שהיו לנו זה היה סבל, המזגן בZX ידוע ככזה ההופך את הרכב לאנטרטיקה, יוסי ביצע בדיקה ומילא וואקום וגז ע"פ הוראות יצרן, עם הציוד המדוייק ביותר של חברת ווירט.

מגיע לו שאפו על ההגינות, העבודה היסודית, והנכונות להסביר כל שלב ושלב.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

הסוזוקי אלטו של אבי הייתה צריכה לעשות טיפול 60 אלף, והיה לה רעש המראה מעצבן ב60 קמ"ש, המיסב נגמר והיה צריך החלפה, שתי העבודות נעשו לשביעות רצוני, עם שימוש בחלפים הטובים ביותר לרכב בצמוד להוראות יצרן, בשילוב עם מחיר הוגן.

יוסי איש שיחה מעניין והשיחה איתו יחד עם ההסברים תרמו לו עוד ידע והבנה.

אז תודה על השירות, המקצועיות והנכונות ונפגש בטיפול הבא.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הגעתי אל מוסך זיסו בעקבות ההמלצה בפורום ואני חייב להמליץ.

ברשותנו סוזוקי אלטו, באוגוסט החלפתי רפידות קדמיות והיום ביצעתי טיפול 45K.

אני אמשיך להגיע אליו - ממליץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

חברים יקרים ! ברשותי שברולט מאליבו 2006 , 3.5 . את כלל הטיפולים השוטפים אני מבצע עצמאית עם עזרה מאבי , לאחרונה הגעתי למסקנה שהגיע הזמן להחליף את נוזל הבלמים שלא הוחלף מעולם ! לאחר קריאה בספרות המקצועית הבנתי שאת ההחלפה צריך לבצע עם מכשור מיוחד ולא בשיטת הפמפום .. יצרתי קשר עם מעל לשבעה מוסכים באזור מגורי ולאף מוסך ( הזוי ) לא היה את המכשור היעודי לכך - משאבת וואקום , היו גם מספר מוסכים שאמרו לי שאני אידיוט גמור בכך שאני רוצה לעשות החלפה של הנוזל בלמים .. בקיצר מפה לשם נתקלתי בהודעה של יוסי זיסו ( מוסך זיסו ) כאן בפורום שפירט על המכשיר ועל הדרך הנכונה לביצוע ההחלפה , לא חשבתי פעמים והתקשרתי אליו ! יוסי אמנם לא עובד עם רכבים אמריקאים אבל אחרי שאמרתי לו על הבלמים הוא הסכים לעשות לי את העבודה , היום בבוקר הגעתי אליו , דבר ראשון שאני חייב לציין זה הסדר שיש לו במוסך , מוסך נקי , הכל מסודר , שום דבר לא זרוק , המכונאים עובדים בשקט וכל אחד יודע את העבודה שלו , יוסי קיבל אותי ומהרגע שעזבתי את הרכב עד סיום העבודה יוסי עבד על הרכב בעצמו ולא איזה נער בן 17 שלומד את העבודה .. תוך כדי העבודה די חפרתי לו למען האמת ויוסי גילה סבלנות ונתן הסברים מקצועיים על כל פעולה שהוא עושה , בנוסף מאוד התרשמתי מכך שבמוסך עצמו יש המון ציוד מקצועי יעודי שלא רואים בכל מוסך ! אני אקצר ואגיד שפשוט יצאתי מבסוט , נפרדתי מהכסף עבור העבודה בהרגשה טובה לאור המקצועיות של בעל המוסך , לאור השירות והסבלנות פשוט כיף לדעת שבן אדם מקצועי ביצע את העבודה ולא חיפף וחיפש איך להרוויח עליך כסף .

ממליץ בחום - מוסך זיסו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

רכשנו יונדאי I30CW מטרייד אין "כלמוביל". בבדיקה ראיתי ששמן הגיר כהה ולא מריח טוב. ספר הרכב אומר שצריך להחליף שמן גיר כל 100K ק"מ, אך במוסך מורשה "יונדאי" סירבו להחליף את שמן הגיר ואמרו לי שהשמן לא דורש החלפה לאורך חיי התיבה.

פניתי ל"מוסך זיסו" שברשותו יש מכונה מיוחדת להחלפת שמן גיר. עשינו שטיפה מלאה+החלפה של שמן הגיר (כולל ממיר מומנט).

תוך כדי ההחלפה קיבלתי הסברים על פעולת המכונה, ועוד נושאים טכניים מהידע הנרחב של יוסי.

אני ממליץ על המוסך הזה בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חוות דעת על מוסך זיסו -

אז בהמלצתו של matanfr הגעתי לפני כשבועיים למוסך הזה על מנת לתקן מספר תקלות ברכב שרכשתי -

1. נזילות ממחזיר שמן בין הגיר למנוע.

2. שמן גיר שחרחר מיושן.

3. תושבת מנוע ימנית פגומה.

(וגם ידית דלת שמאל אחורנית ככה על הדרך - החלפה).

אני הייתי שם ויוסי האיש שנתן את השירות וההסברים היה אדיב מאוד. הרכב הושאר ליממה ולמחרת כשבאתי הוא עשה לי סיקור של התקלות שתוקנו ובמה הוא נתקל במהלך עבודתו. למשל התברר שביד הקודמת-קודמת הרכיבו את המנוע והגיר לא טוב אחרי שהוחלף לרכב מנוע. היו חלקים חסרים / סט לא נכון של חלקים, ולכן היה צורך לעשות החלפות.

בסופו של דבר הרכב שלי עכשיו נוסע מאוד שקט וחלק. הרעידות שאפיינו את הנסיעה בגלל תושבת מנוע פגומה - חלפו לגמרי. כמעט לא ניתן להבחין שהמנוע בכלל דולק וזה שקט מאוד. לרכב יש אינרציה קצת יותר גדולה עקב סיכוך יותר טוב של שמן הגיר שהוחלף וגם העברת ההילוכים קצת יותר חלקה בגלל ההרכבה הטובה יותר של תיבת ההילוכים. אני חושב שתצרוכת הדלק גם השתפרה, אבל יש לזקוף זאת גם לסיבות אחרות שאינן קשורות לתקלות רכב (למשל קבלת טיפים לנהיגה חסכונית מחוברת הרכב וממכרים שלי).

אין תלונות, היה שירות מצוין. רק עצה למי שמגיע למוסך - בגלל כל מיני חסימות לקח לי 3 סיבובים עד שמצאתי את הפניה הנסתרת . עדיף לבקש הנחיות מהצוות ולא להסתמך על וויז שאינו מעודכן תמיד על חסימות בדרכים הצרות שם.

שמי איתי

וממש לאחרונה נעשיתי בעל רכב: יונדאי גטס 2007 !! 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...