Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר 5 ימי המתנה מפרכים הגיע הרכב- עצות להרצה?

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 4654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש, הרכב נראה ממש טוב.

גם אני אוהב את הצבע, כי שחור וכסוף כבר יצא מהאף.

לגבי הג'אנטים, מסכים שחובה להגדיל, אבל כמו שציינת, ואחרים העירו, עושה רושם ששלמת

הרבה כסף על התענוג.

לגבי האורות שנדלקים בידיות, לי יש דבר דומה שזה אור תחתון במראות, שנדלק ברגע שפותחים

את הרכב. זה מאוד נחמד שבאים לרכב וחשוך מסביב, וזה מדהים כמה אור המנורות הקטנות האלה

נותנות.

לגבי השאלה אם כן בימר או לא, אין מה לעשות, זה המחיר בארץ, ויש כאלה שמתאים להם לשלם מחיר

כזה.

שקונים רכב, לא קונים לפי כוחות סוס, אלא לפי מה שמתאים לך בחבילה הכוללת. ובימר נותנת דברים

שרכבים אחרים לא נותנים, ולמי שלא היתה אחת, כנראה קשה לו להבין את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש, ושיהיה בהצלחה! אני מרגיש פספוס שלא קניתי את הרכב הקודם שלך שנראה לי שנמכר במחיר לא נורמלי.

מותר לשאול כמה עולה לבטח את ה-BMW?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, ושיהיה בהצלחה! אני מרגיש פספוס שלא קניתי את הרכב הקודם שלך שנראה לי שנמכר במחיר לא נורמלי.

מותר לשאול כמה עולה לבטח את ה-BMW?

באמת נמכר במחיר טוב (לקונה), אך אולי תרגיש פחות אכזבה אם תשמע שיומיים לאחר המכירה הוא התקשר אליי לספר שנקרעו כמה צינורות ויש נזילת מים רצינית, הפניתי אותו למוסך רון ואני מאמין שהוא יצא בתיקון לא פשוט לפי התיאור שלו.

הביטוח של הבמוו מקיף + חובה יוצא לי 12500 בשנה, אבל פוליסה ממש היקפית, מונית כל פעם שאני נתקע וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ניראה מעולה,מה היה הרכב הקודם?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה לעשות שהתמחור של קמור בארץ שערורייתי ? (למעט להשתמש באופציה של לייבא מחו"ל).

זה הרכב שהבנאדם אוהב ומה לעשות, הרכב הזה כן מרגיש שונה מהמתחרות שלו (מתחרות הקטגוריה, עזוב כרגע את פערי המחיר כי זה כבר נובע מיבואן חמדן יתר).

יותר עדיף פאביה ב-100,000 שקלים וצפונה ?

אתה באמת חושב שהרכב שהוא קנה מתנהג\מרגיש\איכותי\מתקדם\ממותג כמו הונדה סקודה אוקטביה ? הונדה סיוויק ? פולקסוואגן גולף ? מאזדה 3 ? מאזדה 6 ? הונדה אקורד ? שאר המתחרות הזולות* ?

נסעתי ונהגתי ב-90% מהרכבים שציינתי, כולם היו משנתונים 2007 וצפונה ורובם משנתוני 2009 וצפונה וסלח לי, הם לא מרגישים כמו שה-2002 שלי מרגישה.

אז נכון שכשמשווים יחס שקל לכ"ס יש עסקאות הרבה יותר טובות (למשל הסיוויק שתשאיר לך כמה עשרות אלפי שקלים עודף ועדיין תתן 140 כ"ס), אבל אם אתה מוכן לשים את האקסטרא כסף עבור כל החבילה ולא רק הכ"ס- לך על הב.מ.וו.

שמע, לפני שנתיים, הציעו לי את ה- 320 המאובזרת, עם ה- iDrive וכו', בכחול מהמם (באמת יפה), במחיר שמאוד קרוב למה שהבחור שילם על ה- 318 שהם מוכרים ב"מבצע". ובכ"ז בחרתי לרכוש גולף 160 שעלתה אז די קרוב, כי מה לעשות שאחרי טורבו קשה להתרגל למנוע אטמוספרי, והאצות מ- 120 ל- 200 לא ממש נחוצות או נפוצות פה... מצד שני, בעיני הסמל לא ממש הוסיף, ואולי אצל הקונה הספציפי זה כן.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה טריק? לפרפר קצת בגשם?!

כל פוקוס 1.6 עושה את זה.

יצאת ילד....

:wink:

בר,

בחרת את הגולף כי היה חשוב לך הביצועים, אבל אתה באמת חושב שהגולף שלך עדיפה (פרט לביצועים) על אותה 320 באיזשהו פרמטר ?

כנראה שלא, וזה בדיוק מה שאני בא להגיד, כמובן שיש מכוניות חזקות יותר או מהירות יותר, אבל אם הדגש שלך הוא לא 0-100 (ואני שוב מפנה לחתימה שלי...), הסידרה 3 כנראה נותנת יותר כחבילה מהמתחרות שלה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, הרכב נראה ממש טוב.

גם אני אוהב את הצבע, כי שחור וכסוף כבר יצא מהאף.

לגבי הג'אנטים, מסכים שחובה להגדיל, אבל כמו שציינת, ואחרים העירו, עושה רושם ששלמת

הרבה כסף על התענוג.

לגבי האורות שנדלקים בידיות, לי יש דבר דומה שזה אור תחתון במראות, שנדלק ברגע שפותחים

את הרכב. זה מאוד נחמד שבאים לרכב וחשוך מסביב, וזה מדהים כמה אור המנורות הקטנות האלה

נותנות.

לגבי השאלה אם כן בימר או לא, אין מה לעשות, זה המחיר בארץ, ויש כאלה שמתאים להם לשלם מחיר

כזה.

שקונים רכב, לא קונים לפי כוחות סוס, אלא לפי מה שמתאים לך בחבילה הכוללת. ובימר נותנת דברים

שרכבים אחרים לא נותנים, ולמי שלא היתה אחת, כנראה קשה לו להבין את זה.

אושרי, גם אצלי ב-X5 יש את המנורות הלבנות ואפילו בידיות כנראה ששלי באמת הייתה מאובזרת לאותה תקופה עשיתי הזמנה מיוחדת חוץ מזה זה דבר יעיל וטוב.

לגבי פותח השרשור תתחדש עשית בחירה מצוינת אוטו מרשים בעל מראה מכובד, ונותן את תחושת היוקרה למי שמחפש בתקציב הנ"ל רק שלי אישית מפריע נושא הביצועים אבל אם לך זה מתאים אז אין יותר טוב מזה.

ולגבי אותם המשמיצים על הרכב הנ"ל כנראה שצ'מפיון מורחת לכם הרבה ווזלין או שאתם חיים בסרט, כי "ממש" השירות והמחירים שלהם נגישים לכול אחד אני לא בא להצדיק את קמור הם לא חסידים בכלל אבל לא חסרים יבואנים גרועים אחרים.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את העניין של ה ג'נטים והצמיגים

מוריד ביצועים.

פוגע בנוחות.

מעלה את תיצרוכת הדלק.

פוגע בחדות ההיגוי.

פוגע במקוריות.

כואב בכיס.

אז מישהו מוכן להסביר

במקרה הספציפי הזה אני חושב שהבחור רצה לקבל מראה טוב יותר { באירופה וארה"ב} אותן המכוניות שנמכרות בארץ מגיעות מהיצרן עם חישוקים במידות נדיבות בהרבה ררק כאן משיקולי עלות הרבה יבואנים מקטינים מידות או מורידים אבזור .

פוגע בחדות ההיגוי ? למה ? צמיגי רחב יותר בחתך נמוך יותר יתן פידבק טוב בהרבה ויתעוות פחות תחת עומס - זה אחד משיפורי האחיזה המשמעותיים ביותר שניתן לעשות לרכב .

יש בעיה אחת עם ב.מ.וו הן מאוד לא אמינות ותמיד זה בדברים הקטנים שמפסיקים לעבוד ועולים הון לתיקון - הבוס שלי החליף בעשר שנים האחרונות 3 בימרים כולן חדשות ואת כולן הוא רצה להשאיר יותר זמן { הראשונה היתה בבעלותו 5 שנים } רק שתמיד מתחילות בעיות או שמגיעה איזו בעיה שבשביל לסדר אותה המוסך מדפיס חשבונית של 5 ספרות ואז תמיד מגיעה ההצעה ממחלקת הטרייד אין ... אבל את החרי האחרונה {320 בת שנה} הוא נישבע שהוא לא יקנה יותר ב.מ.וו אלה אם יהיה שינוי משמעותי בתמחור ובשירות תחת כנפי היבואן החדשות ...נחייה ונראה

אני עדין חושב שלמרות המנועים הקטנים שהם לא רלוונטיים היום זאת עדין המכונית הטובה מסוגה בעולם.

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הספציפי הזה אני חושב שהבחור רצה לקבל מראה טוב יותר { באירופה וארה"ב} אותן המכוניות שנמכרות בארץ מגיעות מהיצרן עם חישוקים במידות נדיבות בהרבה ררק כאן משיקולי עלות הרבה יבואנים מקטינים מידות או מורידים אבזור .

פוגע בחדות ההיגוי ? למה ? צמיגי רחב יותר בחתך נמוך יותר יתן פידבק טוב בהרבה ויתעוות פחות תחת עומס - זה אחד משיפורי האחיזה המשמעותיים ביותר שניתן לעשות לרכב .

יש בעיה אחת עם ב.מ.וו הן מאוד לא אמינות ותמיד זה בדברים הקטנים שמפסיקים לעבוד ועולים הון לתיקון - הבוס שלי החליף בעשר שנים האחרונות 3 בימרים כולן חדשות ואת כולן הוא רצה להשאיר יותר זמן { הראשונה היתה בבעלותו 5 שנים } רק שתמיד מתחילות בעיות או שמגיעה איזו בעיה שבשביל לסדר אותה המוסך מדפיס חשבונית של 5 ספרות ואז תמיד מגיעה ההצעה ממחלקת הטרייד אין ... אבל את החרי האחרונה {320 בת שנה} הוא נישבע שהוא לא יקנה יותר ב.מ.וו אלה אם יהיה שינוי משמעותי בתמחור ובשירות תחת כנפי היבואן החדשות ...נחייה ונראה

אני עדין חושב שלמרות המנועים הקטנים שהם לא רלוונטיים היום זאת עדין המכונית הטובה מסוגה בעולם.

לא יודע לגבי כל מה שרון רשם כי אני לא מתמצא בהכל,אבל דבר אחד אני יודע,מעבר לגאנט גדול יותר פוגמת בביצועים, אם הרכב היה 325, או 330 הייתי מבין את המעבר,לדעתי זו שטות.

בכלל אני לא מבין את מסע החימוש הזה לגאנט יותר גדול,אבל זה כבר טעם וריח.

אביב8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצות להרצה יש בספר הרכב ויש לנהוג לפיהן.

העצה היחידה שניתן להוסיף היא שגם אחרי תום תקופת ההרצה כדאי לקחת 500 ק"מ נוספים שבהם מוסיפים לאט לאט לעומס, כדי שלא לעבור במכה אחת ממצב של הרצה למצב של קריעת הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קמור מוכרים יקר מדי ?

לא. הדבר האחרון שיפליא אותי הוא אם אנשי קמור, אחרי שעקבו אחרי סיפור הג'אנטים הזה והתרד שאחריו ואם הם אנשי עסקים טובים, יגידו אחד לשני " לחבר'ה שהם השוק שלנו מכרנו עד עכשיו זול מדי. בוא נכפיל את המחיר בעוד שווה ערך לשני שירי חתונה/חמש בעיטות בכדור".אלה ייקנו כל ב.מ.וו בכל מחיר.

אגב לסיסמה שלהם (" vorteil durch technik או DURCH VORSPRUNG " או משהו כזה) מזמן אין כל בסיס, לדברי עיתונאי רכב רציניים.שלא לדבר על אמינות. פיאט לפניהם. פיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...