Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מועדון אלפא קלאסיק, מצילים אלפא GTV במצב

reuven
שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 453
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא להאמין בכלל.

לפתוח את השרשור לראות את התמונות שראובן העלה.

ללחוץ הודעה אחרונה שלא נקראה ולראות את התמונות הללו מדהים פשוט בלי מילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל שלום,

כל הכבוד על ההתקדמות,

התוכל לספר מה עשית לקורת המדרכה כדי להעניק לה את ה-5ממ הדרושים באמצעיתה

תודה

גדי

מה שעשיתי הוא למשוך בעזרת פטיש הפוך כמה נקודות והשאר להשלים עם בונדו. לא מושלם אבל הפרוייקט הזה הוא עם תקציב מוגבל.

דרך אגב רק החלק החיצוני ביותר צריך להיות מעוגל. את המדרגה הפנימית מכסה הניקל ולא רואים אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אמרתי שאתה תותח???

תגיד, איך אתה עולה על הגבשושיות הקטנטנות? אני שואל כי הייתי בטוח שהן נעלמו אבל כשצבעתי הן עלו במלוא הדרן...

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ"ל- יגאל תעשה לי אלפא !

השרשור הזה לא פחות ממדהים, איפה הרכב שנכנס לשיפוץ, ואיפה ובאיזה מצב הוא היום (ויהיה בוודאי).

ליגאל - רשמת "תקציב מוגבל" לשיפוץ. אם יורשה לי לשאול - על מה וויתרת כשאתה עובד בתקציב הנוכחי ?

(אם אתה יכול כמובן לספר).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים פשוט!

מחכה כבר לתוצאה הסופית.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מילים, פעם ראשונה שאני רואה את השרשור של השיפוץ ולא מפסיק

לקרוא מהעמוד הראשון ועד לעמוד האחרון פשוט תענוג. 

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל תעשה לי ילד!!!!

צ"ל- יגאל תעשה לי אלפא !

אאל"ט, הביטוי 'יגאל תעשה לי אלפא' כבר נכתב פה לפני כמה וכמה דפים וחודשים, כך שכבר יש תור... :roll:

השרשור הזה לא פחות ממדהים, איפה הרכב שנכנס לשיפוץ, ואיפה ובאיזה מצב הוא היום (ויהיה בוודאי).

את השירשור הזה צריך לפתוח בשני חלונות - בחלון אחד את התמונות מהעמודים הראשונים, שמראות באיזה מצב נקנה הרכב, ובחלון השני - לראות ולא להאמין מה קורה שם - קרימת עור וגידים מתוך הכלום.

בקיצער, נפלא מאוד, וכמו שדיברנו, זרוק לנו עצם מידי פעם, ותן גם לנו ליהנות איתך. 8)

:idea:בכביש אל תהיה צודק, היה חכם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אלה גאנטים מקוריים של אלפא?

לא. הם גם לא נשארים. אני רוצה לשים את הג'נטים ברזל המקוריים, אולי בתוספת ספייסרים לא מוגזמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ"ל- יגאל תעשה לי אלפא !

ליגאל - רשמת "תקציב מוגבל" לשיפוץ. אם יורשה לי לשאול - על מה וויתרת כשאתה עובד בתקציב הנוכחי ?

(אם אתה יכול כמובן לספר).

לא כל כך הבנתי את השאלה.

המטרה לחסוך בכסף איפה שאפשר. אם ע"י עבודה עצמית ואם ע"י ייצור חלקים.

בוודאי שלא אייצר לבד חלקי גומי וגם לא ארכון על מכונת התפירה לריפודים וכמו כן רכשתי את פח החזית היקר שאי אפשר לשחזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאני לא הבנתי את דבריך, שהחיסכון הוא בביצוע עצמי וייצור עצמי של חלקים היכן שרק ניתן ואפשר.

מה שאנחנו רואים כאן זה שיפוץ "ללא פשרות" והתוצאה שוות ערך למקור (אם לא טובה ממנו).

לדעתי, התואר שמגיע לך, זה אמן, לא פחות. כל הכבוד!

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...