Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם: חידוש פנסים עכורים והברקתם בציפוי הגנה מפני קרני UV ובזול

שימו לב! השרשור הזה בן 212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה לגבי הלקה

יש לי לקה מהסוג הזה

[ATTACH=CONFIG]405900[/ATTACH]

ורשם על הלקה במדבקה

שקוף

485-100

מבריק

ובנוסף רשום שהיא כבר מדוללת בטרמפטין

האם זה מתאים?

והאם בנוסף צריך לדלל?

תודה

51064bcb9da030.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חוזר לעדכן, הפנסים שרדו שנתיים לאחר החידוש, בשבוע שעבר בוצע חידוש שוב לקראת הטסט שמתקרב.

לא צילמתי תמונות כי זה יצא בדיוק באותה רמה של החידוש הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף אבל שיש סניף של סופר פארם וטמבוריה ליד העבודה הא? :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אוקיי , עשיתי את זה , אבל זה לא יצא שקוף לגמרי כמו שיצא פה לכולם , אלא אם טיפת עכירות, למה ?

הניירות שיוף השתמשתי בהם הם 400 , 1000 ו-2000.

עברתי טוב טוב על כל הפנסים אבל הלקה כניראה לא נתנה את המראה המבריק והשקוף ? יש למישהו פיתרון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי , עשיתי את זה , אבל זה לא יצא שקוף לגמרי כמו שיצא פה לכולם , אלא אם טיפת עכירות, למה ?

הניירות שיוף השתמשתי בהם הם 400 , 1000 ו-2000.

עברתי טוב טוב על כל הפנסים אבל הלקה כניראה לא נתנה את המראה המבריק והשקוף ? יש למישהו פיתרון ?

היי,

א. אל תעשה עם 400, 500 מינימום בלחץ ממליץ על 600.

ב. מרחת טרמפנטין, גם עם הלקה?

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנסים של הרכב שלי טיפה דהויים לא משהו רציני ,אבל זה די מכער את הרכב.

עכשיו השאלה שלי אם אני יקח אותו לבעל מקצוע וינקה לי את הפנסים אני יהיה משועבד לנקיון שלהם ?או שזה פעם בכמה שנים?

וכמה זה אמור לעלות ניקוי כזה במקום מקצועי באזור השרון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התהליך, תלוי ברמת השריפה אבל עקרונית צריך להיות שיוף (ממש שיוף, לא סתם פוליש) ע"מ להוריד לגמרי את השכבה השרופה, לאחר מכן פוליש ואז שכבת הגנה.

מה שייקבע הכי הרבה יהיה שכבת ההגנה, אני לא יכול להמליץ על חומר מסויים, יש פה מתכון למשהו שאמור להחזיק שנים (ממה שאני ראיתי הוא לא לגמרי מחזיק הרבה זמן אבל מעדויות אחרות הוא כן מוצלח אז ייתכן יישום לא נכון או ערבוב לא נכון), ואם תעשה את זה אצל בעל מקצוע זה תלוי מה שהוא יבחר לשים, יכול להיות שזה יהיה מהמתכון שיש בפורום, יכול להיות סתם איזה ערבוב של חומרים שהוא המציא באותה שניה ויכול להיות גם חומר מצויין שמחזיק הרבה שנים.

תמצא קודם כל מישהו מומלץ (אני לא מאזור השרון אז לא מכיר), תשאל באיזה חומר הוא משתמש ואז תבדוק באינטרנט (או תשאל פה). במידה ותגלה שהחומר לא טוב - תעבור לבעל המקצוע הבא.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...