Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם: חידוש פנסים עכורים והברקתם בציפוי הגנה מפני קרני UV ובזול

שימו לב! השרשור הזה בן 191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מישהו יכול לתת פרטים לחנות או ספק המוכר ניירות לטוש לצורך טיפול בפנסים עכורים. עדיף בסביבת רחובות - ראשון לציון. מסתבר אחרי לא מעט נסיונות לקנות כמה גליונות להבדיל מחבילות של 50 , התברר שמדובר במשימה לא קלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלפנתי לכל חנות שמצאתי בפרסומים, לא יאומן אבל אף אחד מהם לא מחזיק נייר לטוש המתאים לפרויקט הפנסים . מאד יעזור אם מישהו יתן כתובת ספציפית בה אפשר לקנות את הפריט הזה, רצוי באזור ראשלצ - רחובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי בטופ קולור בתל אביב ברחוב יצחק שדה. 5 שקל לדף , אני השתמשתי ב1000 , 1500 ו 2000. עדיף לך לקנות גם אחד יותר גס מ1000 נניח 600.

Polo GTI 2013 APR stage 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לתגובות, אולי בכל זאת אקבל כתובת באזור ראשלצ - רחובות. חשבתי להזמין במקביל ב EBAY, הבעיה שהמבחן השנתי של הרכב בתחילת פברואר ודי בטוח שהמשלוח מ EBAY לא יגיע בזמן.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש עוד חנויות באזור ראשלצ רחובות אשמח לקבל, המון תודות ל A_lex על פרטי החנות ברחובות

ברחוב יהודה הלוי במרכז ראשלצ יש ליד הדואר חנות קטנה של טמבור, יש שם את הניירות ליטוש האלה, עלה לי 4 שקל ליחידה (12 שקלים ל3), הלכה עולה שם 68 וטרמפנטין 15. המוכר ישר ידע שזה במיוחד לפנסים ברכב. הייתי לפני זה בטמבור ברחוב הגדוד העברי בראשלצ והמוכר שם לא הבין על מה אני מדבר וחשב שאני מפגר שאני מלטש פנסים עם נייר ליטוש ומכר לי נייר זכוכית בכלל ואמר שזה יעשה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

הפנסים ברכב שלי הפכו לעכורים ואני מעוניין לחדש את המראה שלהם,

חבר הביא לי חומר לחידוש פנסים מסדרת Formula 1 בשם "Headlight Restorer"

IMG-20150105-WA0004.jpg

בגב המוצר נרשם כי יש לבצע ניקוי של הפנסים בלבד ואז למרוח את החומר

השאלה שלי היא האם שיוף של הפלסטיקים לפני כן בעזרת נייר שיוף עדיין ייתן תוצאה טובה יותר?

ובכלל באופן כללי- האם למישהו יש ניסיון עם המוצר הנ"ל?

קראתי הרבה שרשורים בנושא חידוש פנסים אך לא מצאתי אזכור למוצר הנ"ל

סופ"ש חמים לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AdirR-

החומר הזה הוא פוליש כמו כול פוליש אחר .

הפוליש יסיר את העכירות החיצונית .

אם לא תהיה מרוצה מהתוצאה, תמיד אתה יכול לעשות את התהליך המלא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה על המידע, בטוח יעזור לרבים ובלי ספק לבעל החנות. איזה חומרים קנית, תוכל לפרט ובעיקר אם יש בחנות המסוימת נייר לטש 2500.

אני לא בטוח שיש 2500 כי לא שאלתי, אני קניתי 400,1200,2000 והיה לו. קניתי לכה ורניש לעץ מבריק וטרמפנטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...