Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב הכי משתלם?(אחוזי ניידות מביטוח לאומי)

dr-house
שימו לב! השרשור הזה בן 4781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסוזוקי SX4 רכב מוכח ובהחלט נותן תמורה מצויינת,הרכב לא ארוך אך בהחלט מרווח ואמין,תנוחת הישיבה הגבוה כמו גם הכניסה לרכב נוחים מאוד,הקיה רכב חדש ומאוד מעניין בארצנו ולכן אי אפשר כל כך להביע דעה אבל הוא בהחלט בסגנון כמו הSX4 ,באירופה הרכב מאוד מצליח ,צריך לבדוק עם יש עליו גם 7 שנות אחריות,האחזקה גם בקיה וגם בסוזוקי זולה ושני היצרנים נחשבים לאמינים.

http://www.kia-israel.co.il/CarPages/PrivateCars/Soul/GalleryOut.aspx

http://www.suzuki.co.il/?catid=%7B225AB60A-7C43-4401-8698-4187FC19B847%7D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור

אם הינך זכאי לרכב 1800 סמ"ק אז תישאר בטווח הזכאות שלך

כל רכב שתרכוש בפחות סמ"ק יוריד לך מערך המיסוי של הרכבים, קח בחשבון שרכבים כמו שמוצעים לך עם מנועי 1.2 ו1.4 רק ייפגעו בך מבחינת הטבות רכישה ומיסוי.

אם יש לך רכב לפני 3.5 שנים ועכשיו אתה זכאי למיסוי של בערך 60+ לגבי רכב 1800 סמ"ק יש לך כבר לפחות 120-130 ביד.

אין סיבה שתרד בתקציב שלך, אלא אם כן אתה באמת מוכן לוותר על סכום ניכר מהמיסוי עצמו.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד ואכן ,הסכום שיהיה ביד הוא בסביבות 120K,ההצעה שלך היא לרכוש רכב בעל מנוע גדול יותר מ1400,נכון?

אם יש רכב שמשלב מנוע כזה, חסכוני בדלק (יותר מהטידה ,למשל) ונוח לאחזקה (טיפולים,ביטוח)

מבחינתי יכל להיות הרכב שאני מחפש.

לי נראה שהשילוב בין מנוע גדול ,חסכון בדלק ובעלויות אחזקה נוספות הוא בלתי אפשרי.

אם היתה אפשרות כזאת,אפילו בסביבות 120K ש"ח,רכבי מיני וסופר מיני לא היו נמכרים בארץ.

היות והדרישה של ביטוח לאומי לרכב עד 1800 ולא קטן מ1300,רכשתי את הטיידה .

עם עליית מחירי הדלק,אני מעוניין ברכב חסכוני יותר,יכל להיות שרכב עם מנוע 1400 יהיה חסכוני יותר.

לאחר חיפוש ברשת,קריאה וצפיה במבחנים השוואתיים בין הסוזוקי לסול,אוכל לסכם ולומר :

1.העיצוב של שתיהן הרתיע את בת זוגתי-זהו מינוס גדול מאוד לשתיהן.

2.איכות החומרים בסלון לא מספיק טובה ולא תואמת רכב שמיוצר בעשור השני של שנות ה2000

3.הסול די חסכונית בצריכת דלק.

4.מדובר בשני מיקרו-וואנים בינוניים לגמרי,שלא שווים את המחיר שלהם בארץ.

אשמח לקבל המלצות נוספות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט בראבו מנוע 1.4 (1368 סמ"ק בדיוק) עוצמתי מאוד (120 כ"ס כמאת 20 קג"מ ב1750 סל"ד) זריז מהיר חסכוני מאוד, מרווח (מאוד מאוד!) איכות חומרים רמה אחת מעל הקיה והסוזוקי, עיצוב גם פנימי וגם חסכוני יפיפה, נוחות נסיע גבוהה ובטיחותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי ג'טה 1.4? או גולף 1.4? רכבים ברמה או שתיים מעל הקיה, אמינים, צריכת דלק נמוכה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לקחת בחשבון שאם כרגע יש לך 120K ביד שכוללים רכב + מיסים, אז ברגע שתרד למנוע חלש יותר כך גם המיסוי יירד לך ואז גם התקציב, כלומר ייתכן וברגע שתיגש לרכוש את הרכב הנ"ל (שהרי המיסים על הרכב נקבעים ע"פ יום השחרור ממכס ולעולם לא יהיו לפי מה שנאמר מדוייק לרגע העסקה) יהיה לך ביד בסך הכל 100K ואפילו פחות, שוב תלוי המון במיסוי על הרכב...

אולי אתה עושה פה צעד שבראיה הרחוקה של בזבוז דלק ואחזקה הוא חסכון בשבילך אך כשאתה מסתכל על התמונה המלאה אתה זורק פה כסף לפח שמוענק לך מקופת ביטוח לאומי.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט בראבו מנוע 1.4 (1368 סמ"ק בדיוק) עוצמתי מאוד (120 כ"ס כמאת 20 קג"מ ב1750 סל"ד) זריז מהיר חסכוני מאוד, מרווח (מאוד מאוד!) איכות חומרים רמה אחת מעל הקיה והסוזוקי, עיצוב גם פנימי וגם חסכוני יפיפה, נוחות נסיע גבוהה ובטיחותי.

בהחלט נראה מעניין

אבדוק

מה לגבי הונדה סיווק?

http://www.honda.co.il/Civic4D

תודה על ההמלצה

הכל תלוי במחיר שיהיה לי ביד (הפטור ממס+הכסף בו תמכר הטידה)

מה לגבי ג'טה 1.4? או גולף 1.4? רכבים ברמה או שתיים מעל הקיה, אמינים, צריכת דלק נמוכה.

אשמח לקבל נתוני צריכת דלק אמיתיים

ומחירי טיפולים

אתה צריך לקחת בחשבון שאם כרגע יש לך 120K ביד שכוללים רכב + מיסים, אז ברגע שתרד למנוע חלש יותר כך גם המיסוי יירד לך ואז גם התקציב, כלומר ייתכן וברגע שתיגש לרכוש את הרכב הנ"ל (שהרי המיסים על הרכב נקבעים ע"פ יום השחרור ממכס ולעולם לא יהיו לפי מה שנאמר מדוייק לרגע העסקה) יהיה לך ביד בסך הכל 100K ואפילו פחות, שוב תלוי המון במיסוי על הרכב...

אולי אתה עושה פה צעד שבראיה הרחוקה של בזבוז דלק ואחזקה הוא חסכון בשבילך אך כשאתה מסתכל על התמונה המלאה אתה זורק פה כסף לפח שמוענק לך מקופת ביטוח לאומי.

תודה על ההערה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר!

אל תשכח לבדוק שהכניסה היציאה והישיבה ברכב נוחים לך.

הסוזוקי SX4 טובה מאוד בכל הקשור לנוחות כניסה ויציאה, ושמירת ערך.

מהבראבו הייתי נזכר במיוחד אם אתה נוהג בעזרת מנגנוני נהיגה - הגיר שלה רובוטי והיא מחליקה אחורה בעת זינוק בעליה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפיאט בראבו מגיעה עם גיר רובוטי בלבד,בהחלט היא יורדת מן הפרק.

לאחר מספר נסיעות ב C4 ונסיעת מבחן בקורולה,הבנתי שהגיר הרובוטי לא בשבילי.

קראתי לגבי קיה פורטה,הבנתי שמדובר ברכב המאובזר בנדיבות שלא הצטיין בחסכון בדלק אך לאחרונה עודכן המנוע

וכעט הרכב מציג נתונים משופרים מבחינת צריכת דלק.

האם זה נכון?אפשר בבקשה נתונים אמיתיים?

לפורטה,חוץ מהאבזור יש יתרון נוסף,7 שנות אחריות-3 מלאה ו4 על מכלולים עקריים.

בתור אחד שמחליף רכב לאחר כ 3.5 שנים (כמו שצויין בהודעת הפתיחה),יהיה לי יתרון במעמד המכירה,אמכור רכב משומש עם

אחריות יצרן ,אמנם לא מלאה אך בכל זאת סוג של אחריות שעשוי לעודד את הרוכש הפוטנציאלי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לדעתי, קח את הרנו סיניק. היא גם כן, עומדת בקריטריונים של "ביטוח לאומי"+ היא הרבה יותר מעבר.

אני מרוצה ממנה. מאד וממש.

=> כל מי ששומע שאני נכה- (עקב פיגוע) + שעשיתי תאונה (שלא נגרמה באשמתי..) שואל אותי "למה את בחיים?!?" והתשובה שלי- היא: "רנו!" ורק בגלל זה, אני "לקחתי" את הרכב הזה, גם במכונית השנייה שלי. והנה- עוברות להן 4 שנים- אוטוטו, ואני מתלבטת האם כדאי לי לקחת אותה.- או שלא.

אבל, פייר- תיקח אותה לנסיעת מבחן. אתה תהנה מכל רגע. ויור מכך.

מקווה שעזרתי לך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, קח את הרנו סיניק. היא גם כן, עומדת בקריטריונים של "ביטוח לאומי"+ היא הרבה יותר מעבר.

אני מרוצה ממנה. מאד וממש.

=> כל מי ששומע שאני נכה- (עקב פיגוע) + שעשיתי תאונה (שלא נגרמה באשמתי..) שואל אותי "למה את בחיים?!?" והתשובה שלי- היא: "רנו!" ורק בגלל זה, אני "לקחתי" את הרכב הזה, גם במכונית השנייה שלי. והנה- עוברות להן 4 שנים- אוטוטו, ואני מתלבטת האם כדאי לי לקחת אותה.- או שלא.

אבל, פייר- תיקח אותה לנסיעת מבחן. אתה תהנה מכל רגע. ויור מכך.

מקווה שעזרתי לך..

ראשית ,רק בריאות

שתזכי לחיים ארוכים ומאושרים,טוב שיש מישהו ששומר עלייך

לכל אחד יש מעין משימה בעולם הזה,כנראה שעוד לא עמדת בשלך

תודה רבה על ההמלצה

באיזה אופן הרנו עונה על דרישותיי?

חסכונית?

שומרת טוב על ערכה?

נ.ב

בנתיים ,כנראה שמצאתי את הרכב הבא שלי,מדובר בהונדה ג'אז

קיים פוסט בו אני מתייעץ בקשר לסוג המנוע היותר משתלם

הנה לינק http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=368114

alumotek ראית ממתי השרשור?

השרשור מלפני חודשיים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...