Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חניה מלפני 3 שנים שנשלח לערעור! ועכשיו הקנס שולש-מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

הסיפור הוא כזה:

בשנת 2007 חניתי באיזור תעשיה הישן ברשל"צ.

סיבת הדו"ח-חניה כפולה.

לפי בדיקות שעשיתי בזמנו לא חניתי בחניה כפולה וכמובן שפניתי לעריית ראשל"צ במכתב ערעור.

לא קיבלתי תשובה מאז על הדו"ח, עד אתמול- קיבלתי דואר רשום ובו הודיעו לי שהקנס הוכפל ל310 ש"ח ואם לא אשלם אותו אני בתהליך של הוצאה לפועל.

התקשרתי באותו רגע לעריית ראשל"צ ואין חדש תחת השמש- הם טוענים שהם שלחו לי תשובה בקשר לערעור שלי (שנדחה כמובן), ועוד כמה תזכורות לתשלום הדוח.

אני מציין שלא קיבלתי שום מכתב מעריית ראשל"צ במהלך השנים בקשר לדו"ח הזה עד אתמול.

ואם הייתי מקבל כבר הייתי פועל לתשלום הקנס או לערעורו בשנית.

אני רק השתחררתי מהצבא ובאמת שהקנס הזה לא מוצדק.

מה אפשר לעשות בנידון?

אשמח לקבל כל עזרה!

תודה מראש,

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עכשיו אני מסתכל שוב על המכתב- והקנס הוא לא 310 ש"ח

רשום פה:

סך הכל לתשלום בגין הדו"ח- 175 ש"ח

ולמטה רשום: לסכום זה להוסיף הוצאות גביה כדלקמן: 310 ש"ח

זה אומר 485 ש"ח.

רשום שם שיש לי 48 שעות לשלם את הקנס , אם לא אשלם הם יבואו לעכל רכוש ששיך לי.

בבקשה עזרה!

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו יבוא לעכל לך רכוש אתה במצב טוב, כי לא חושב הוא יצליח להכניס הרבה למע' העיכול אבל אם יתחילו בעיקול אתה באמת בצרה.

אני ממליץ לך לגשת לעירייה ולנסות להגיע איתם להסדר, שיבטלו את הוצאות הגבייה ותשלם את הדו"ח המקורי כולל הפיגורים ושלום על ישראל כי עיקול והוצאה לפועל יהיו הרבה פחות נעימים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח להם מכתב באופן מיידי (עוד היום) שבו אתה דורש לראות את כל הדקומנטציה הקיימת ביידיהם על שליחת התשובה והתזכורות.

בינתיים דרוש מהם הפסקת הליכי גביה מידית.

את המכתב שלח להם כמובן בדואר רשום עם אישור מסירה ידני שחוזר אליך בדואר.

בגלל הדחיפות של העניין אתה יכול לשלוח כמו כן בפקס ולבקש שיחזירו לך אישור קבלת פקס.

אם תישאר שאנן אתה תגיע ציק צאק למצב של גובים דופקים בדלת.

יאשה, אם אתה בהאזנה, הנה עוד דוגמא למועצה שמזניחה דו"ח, לא שולחת תזכורות ופתאום קופצת עליך עם גובים, לצערי זה נהפך להליך די נפוץ.:-(:x

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח להם מכתב באופן מיידי (עוד היום) שבו אתה דורש לראות את כל הדקומנטציה הקיימת ביידיהם על שליחת התשובה והתזכורות.

בינתיים דרוש מהם הפסקת הליכי גביה מידית.

את המכתב שלח להם כמובן בדואר רשום עם אישור מסירה ידני שחוזר אליך בדואר.

בגלל הדחיפות של העניין אתה יכול לשלוח כמו כן בפקס ולבקש שיחזירו לך אישור קבלת פקס.

אם תישאר שאנן אתה תגיע ציק צאק למצב של גובים דופקים בדלת.

יאשה, אם אתה בהאזנה, הנה עוד דוגמא למועצה שמזניחה דו"ח, לא שולחת תזכורות ופתאום קופצת עליך עם גובים, לצערי זה נהפך להליך די נפוץ.:-(:x

לא יאשה ישה בגירע רע רע רע.

אני בעד ללכת אליהם ולבדוק מהיכן צומחות הרגליים, ומשאיר להם במקום מכתב ומחתים אותם על קבלת המכתב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן שפניתי לעריית ראשל"צ במכתב ערעור.

לא קיבלתי תשובה מאז על הדו"ח, עד אתמול- קיבלתי דואר רשום ובו הודיעו לי שהקנס הוכפל ל310 ש"ח ואם לא אשלם אותו אני בתהליך של הוצאה לפועל.

מסוג המקרים שבהם לא שולחים מכתב מקווים שיטופל וממשיכים הלאה.

מוזר שלא התקבלה הודעה אליך עד עכשיו ורק המכתב הרשום עם כפל הקנס הצמדות ופיגורים הגיע אל היעד ללא דיחוי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את צודקת.

זה באמת מוזר שרק עכשיו הם נזכרים להחזיר תשובה- ועוד שהכנס שולש.

ובקשר לכתובת מגורים- עברתי מאז 2 דירות והם לא מעודכנות בת"ז.

אבל זה לא משנה עובדה שאת הכתובת הנוכחית הם ידעו למצוא.

בבקשה תעזרו לי לנסח מכתב ואני אלך עוד היום לעריית ראשל"צ לטפל בעניין.

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נפלתי בפח שלהם ורצתי לשלם את הקנס מהבהלה.

חברה לבטחון וסדר ציבורי טענו שהחניתי במקום אסור, כמובן שדרשתי לראות תמונה או כל מסמך שמאשר שקבלתי את הדו"ח- והם דחו אותי ואמרו שאני חייב לשלם את הדו"ח, קבלתי גם מכתב התראה לפני התחלת הליכי גביית הוצל"פ, ועוד המכתב היה בצבע אדום שזה בכלל מפחיד.

בסופו של דבר נכנעתי ושילמתי, הם טענו בטלפון שדואר רשום נשלח אליי מספר פעמים :\

בהצלחה, תעדכן !

:evil:אחינו הנהג:evil:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת השיטה החדשה!

מי צריך עובדות והוכחות כשאפשר הפחדות ואיומים? :x

ניב, אל פחד, שגר להם מכתב רשום, דרוש הוכחות, דרוש הפסקה מיידית של הליך הגביה וכנס בהם ראש בראש!

קודם כל, כל עוד אתה מתעמת איתם, הם לא יכולים להמשיך בגביה האלימה ומעבר לזה, במידה ואכן הצדק איתך, אין כל סיבה שתשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה תודה על העזרה!

אוקי, ישבתי בבית והכנתי מכתב ברור ומפורט המסביר למה אני בעצם פונה אליהם.

נסעתי עם המכתב למשרדי אגף הגבייה ברשל"צ ואין חדש תחת השמש!

הפקידות לא רצו לקבל את המכתב בטענה ש "אתה כבר בתהליכי הוצאה לפועל ואי אפשר לערער על זה".

קיבלתי יחס מזעזע, ממש 5 פקידות קמו מהאשנבים והתחילו לצעוק עלי. ממש חוצפה.

אני מסביר להם שלא קיבלתי במהלך השנים שום מכתבי התראה ושום תשובה על הערעור, אבל היא סובבה עלי את המסך של המחשב והיא מראה לי מתי הם שלחו לי מכתבים ולאיזה כתובות.

לאחר שהם לא רצו לקבל את המכתב ביקשתי שיוצאיו לי את האסמכתות לשליחת המכתבים לגבי הדוח והיא אמרה לי למלא טופס. כמובן שמילאתי.

יצאתי מהמשרדים האלה ממש מיואש, ואני באמת מקווה למצוא פתרון לדבר הזה.

ציינתי בפניה שרק השתחררתי מהצבא לפני חודש ואין לי סכומים כאלה לשלם וביקשתי הוזלה- אבל כרגיל תשובה שלילית. ממש לא מעניין אותם.

אני כבר לא יודע מה לעשות.

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שהם לא רצו לקבל את המכתב ביקשתי שיוצאיו לי את האסמכתות לשליחת המכתבים לגבי הדוח והיא אמרה לי למלא טופס. כמובן שמילאתי.

נתנו לך צפי של ימי העבודה, מתי אתה אמור לקבל את האסמכתות לשליחת המכתבים?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובקשר לכתובת מגורים- עברתי מאז 2 דירות והם לא מעודכנות בת"ז.

אבל זה לא משנה עובדה שאת הכתובת הנוכחית הם ידעו למצוא.

החוק קובע שעליך לעדכן כתובת תוך 14 יום מיום שינוי הכתובת.

חובה על הרשויות לשלוח דואר לפי הכתובת המעודכנת במשרד הפנים.

רשויות מקומויות נוהגות להעביר גביית חובות לגורמים פרטיים.

מי שמצא אותך, אינה עיריית ראשון-לציון אלא חברת גביה פרטית באמצעות משרד חקירות. חברות גביה כאלה הן יצירתיות מאוד באיתור חייבים, שכן הרווח שלהן נובע אך ורק מעצם הגביה עצמה. חברה כזאת לא רק מקבלת את ה-310 ש"ח, היא גם מקבלת אחוזים גדולים מתוך ה-175 ש"ח.

גם אם תגיע לפתחו של בית-משפט, סביר שתפסיד וגם תשלם הוצאות, רק בגלל שהכתובת לא מעודכנת.

ציינתי בעבר באחד הפוסטים מקרה שבו מישהו זוכה מחובותיו ונעצרו הליכי גביה רק בגלל שהתברר שכל הזמן שלחו מכתבים לכתובת שונה מהמעודכן במשרד הפנים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי עיריית נתניה שלחה במשך 10 שנים תזכורות ואזהרות לכתובת ישנה שלא הייתה מעולם רלוונטית עבורם כי החלפתי אותה במשרד הפנים שבוע לאחר קבלת הדו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...