Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגת שהזדרזה נכנסה ברכבי מאחור לפני שפיניתי את החניה

שימו לב! השרשור הזה בן 4895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום,

תאונה קלה ומעצבנת, לא יותר, אבל בכל זאת.

לפני מספר ימים יצאתי מחניה לאורך רחוב צדדי, ובטרם הספקתי לפנות את החניה נכנסה בנו מאחור נהגת שהזדרזה לתפוס את החניה.

הרכבים: שלי C5 2003, שלה קורולה SUN דגם אחרון.

אופי הפגיעה: צד ימין קדמי שלה נכנס בצד ימין אחורי שלי ולאורך הפגוש האחורי שלי (זוית של כתשעים מעלות בין כלי הרכב).

הנזק: אצלי פנס ימין אחורי שבור, פגיעה במנגנון הפתיחה של תא המטען וכן שפשופים לאורך הטמבון (היא התלבשה לי לאורך הטמבון), אצלה כנף ימין קדמית מעוכה פנימה, פנס צדי שבור.

הנהגת סירבה לקחת אחריות וטענה כי תמרנתי ב"צורה מסוכנת" וכי לא שמתי לב שהיא מאחורי. כמובן שטענתי שהיא אשמה, החלפנו פרטים והיא הזדרזה לדרכה.

מה השיקולים לקביעת אשמה במקרה כזה? האם היא יכולה לטעון שנסעתי ברוורס ונכנסתי אני בה (לא נכון ולא הגיוני, יש לי חיישני רוורס מעולים ותקינים)?

תודה על העזרה!

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה צד של הכביש חנית??

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

באיזה צד של הכביש חנית??

רחוב דו סיטרי, אם כיוון הנסיעה בנתיב הימני, אז אני בצד שמאל בתוך מפרץ חניה מתוחם, לא על הכביש.

צילמת את כל הנזקים האלו במקום?

גם שלה וגם שלך?

אין לי תמונות. גם היא לא צילמה דבר.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

רחוב דו סיטרי, אם כיוון הנסיעה בנתיב הימני, אז אני בצד שמאל בתוך מפרץ חניה מתוחם, לא על הכביש.

.

מתנצל לא מבין.

שרטוט יעזור או הסבר טוב יותר מהקודם

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק ישה, אני אנסה שנית. התייחס נא לתצלום המצ"ב.

תחשוב שאתה נוסע בנתיב הימני ברחוב, כמו המכונית שאתה רואה. לאחר כעשרה מטר אתה מבקש לחנות בצד שמאל שלך, בתוך מפרץ חניה המתוחם, כאשר ברחוב אין קו הפרדה כלשהו.

תוך שמירה על כיוון הנסיעה שלך, אתה נכנס אל מפרץ החניה וחונה.

אספת את הילדה, ואתה יוצא מהחניה בפניה ימינה אל נתיב הנסיעה המקורי שלך - ואז הפוסטמה הממהרת נכנסת בך לפני שפינית את מקום החניה. היא ביצעה בדיוק את אותו תמרון שעשיתי אני כדי להכנס לחניה - היא לא נסעה לתומה בנתיב הימני.

1C15CADC1C0C5EF4.JPG

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ההסבר מובן

ראשית ביצעת עבירת תנועה כשחנית באותו מפרץ חניה.

אם הפוסטמה רצתה לחנות כמוך היא גם עבריינית.

סיפורה יהיה כזה.

נסעתי במסלול ימין ובכביש דו סיטרי לפתע מצד שמאל התפרץ רכב מחניה מבלי לראות אותי וניסה להשתלב במסלולי.

בלמתי בכל כוחי ניסיתי להסיט את הרכב שמאלה אבל לצערי לא צלח בידי וכך נתקע החלק הימני הקדמי של רכבי בחלק האחורי הימני של הרכב המתפרץ.

גם סיפורך הגיוני ביחוד שהיא צריכה למהר לתפוס את החניה לפני שרכב ממול ייכנס בה או יתפוס את החניה .

עדים למקרה??

בוא נקווה שאין לה דמיון מפותח, כמו שלי. בכל זאת פוסטמה:lol:

ולמה עבירת תנועה, כי כך מורה לנו סעיף 72 לתקנות התעבורה

. (א) לא יעצור אדם רכב, לא יעמידנו, לא יחנהו ולא ישאירנו עומד, כולו או חלק ממנו, באחד המקומות המנויים להלן, אלא לשם מניעת תאונה או לשם מילוי אחרי הוראה מהוראות תקנות אלה או אם סומן בתמרור אחרת; ואלה המקומות:

(1) בצד שמאל של הדרך אלא אם הכביש הוא חד-סטרי, או בניגוד לכיוון הנסיעה; לענין תקנת משנה זו לא יראו ככביש חד-סטרי כביש שהוא חלק מדרך המחולקת על ידי שטח הפרדה;

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה תודה. אני חושב שמפרץ חניה מתוחם בבירור משמעו שאין מדובר בעצירה בצד שמאל של הדרך, אבל אני לא מכיר מקרה דומה וכן זהו אינו העיקר במקרה שלי.

עריכה: אגב, נראה לי שהילד\ה שלה באותו גן עם בתי, מה ש"מרשיע" אותה בנסיון נמהר לתפוס לי את החניה.

בכל מקרה, פוסטמה או לא, סוכן הביטוח או עוה"ד שלה יכול לחשוב על סיפור דומה לשלך.

נראה שכדאי לי לתת את הטיפול לסוכן הביטוח שלי, ושיישבור מולם את הראש.

על מה להקפיד בעת מילוי פרטי התאונה?

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו מפרץ תחום הוא חלק מהדרך , אולי הוא לא חלק מהכביש, אבל הבאתי את זה רק לידיעתך.

בד"כ כותבים את האמת , והיא מנצחת. גם בד"כ.

הסיפור ברור אתה גם מצייר סקיצה של מקום התאונה אז הדברים יותר ברורים.

ובוא נקווה שהגברת לא תמציא סיפורי פוגי לחברת הביטוח שלה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה.

אני אכתוב מה קרה וניתן לחברת הביטוח לשבור את הראש.

המשך שבת שלום.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...