Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב עד 60K

plissje
שימו לב! השרשור הזה בן 5150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם שוב :),

מחפש את עזרתכם בהמלצה לרכב חדש. הרכב ישמש אותי בעיקר לנסיעות לעבודה (רמת גן - הרצליה) ופעם בשבוע לאיזה טיולון ברחבי העיר.

בכל מקרה, הנה הנקודות החשובות בשבילי:

- עיצוב צעיר

- שנתון מעל 2003 לפחות

- חזק וחסכוני (אני יודע שזה נוגד את עצמו, אך אני בטוח שאפשר למצוא את הנקודה בה הצריכה לעומת הקיבולת היא הגיונית)

אין לי עדיפות ממש לבין גיר ידני או אוטומטי.

חשבתי ללכת בכיוון של ליאון שנת 2005 או משהו כזה, למישהו יש עוד הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה חזק וחסכוני, תיבה ידנית צריכה להיות בעדיפות גבוהה מבחינתך. ברגע שמוסיפים תיבה אוטומטית (לא רובוטית)

למשוואה הביצועים יורדים ותצרוכת הדלק עולה.

לגבי רכב בתקציב המדובר - הכיוון שלך טוב. ליאון 1.8 ידנית נשמעת כמו המכונית המתאימה ביותר לדרישות, כמו גם מגאן

האצ'בק 1.6 ליטר ידנית (נדיר אבל קיים). אם אתה רוצה משהו ממש חזק, או לפחות יחסית לאלטרנטיבות הללו, תמיד אפשר

לפזול לכיוון הגרסאות הספורטיביות - ליאון טורבו או רנו קליאו ספורט, למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לדעתי אם מדובר על רכב עירוני לגוש דן – רכב קטן יכול להיות מתאים, דייהטסו סיריון, שברולט אוואו וכו'.

ואם מדובר על צורך משפחתי – אז פוקוס 5 דלתות היא אחלה בחירה. גם חזקה, גם אמינה, גם תחזוקה ודלק סבירים.

וניתן למצוא מכוניות כאלה בתקציב הזה ממודל 2007.

בהצלחה.

כמו שיכור מסתובב......:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לדעתי אם מדובר על רכב עירוני לגוש דן – רכב קטן יכול להיות מתאים, דייהטסו סיריון, שברולט אוואו וכו'.

ואם מדובר על צורך משפחתי – אז פוקוס 5 דלתות היא אחלה בחירה. גם חזקה, גם אמינה, גם תחזוקה ודלק סבירים.

וניתן למצוא מכוניות כאלה בתקציב הזה ממודל 2007.

בהצלחה.

לא אין צורך במשפחתי ואני פשוט מתעב את העיצוב של הסיריון אז זאת אפילו אפשרות בחירה.

הייתי אבל שמח אם אפשר לקבל עוד קצת פרטים על הAVEO כי אני מנחש שאתה מציע את הLT הקטנה.

מה באמת חוות הדעת על הרכב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך איזה מאזדה 2 או 3 האצ'בק או מגאן האצ'בק. אם בא לך לפנק את עצמך קצת יותר אבל על רכב שהתחזוקה עליו קצת יותר יקרה תיקח איזה סיאט ליאון מכונית פשוט מדהימה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אבל שמח אם אפשר לקבל עוד קצת פרטים על הAVEO כי אני מנחש שאתה מציע את הLT הקטנה.

חוות הדעת היא שאם אינך מנהל חברת השכרה, אין שום סיבה בעולם להעניש את עצמך במכונית כל-כך גרועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אין צורך במשפחתי ואני פשוט מתעב את העיצוב של הסיריון אז זאת אפילו אפשרות בחירה.

בבקשה:

אני מדבר על גירסת ה- 5 דלתות. ה- 4 דלתות מכוערת... הרכב חמוד וזריז, מאד בסיסי, מרגיש ‏"קוריאני" אבל לפי מה שאני יודע - רכב סבבה.

כמו שיכור מסתובב......:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבינה את ההגדרה "רכב סבבה".

תסביר בבקשה במה ה"רכב סבבה"?

כי בבטיחות הוא לא.

באיכות החומרים הוא לא.

ברמת האיבזור הוא לא.

ובבטיחות הוא לא. אההה... כבר אמרתי? לא נורא, אחזור בפעם השלישית, בבטיחות הוא לא.

ואם ההתלבטות היא בין ליאון 1.8 לבין שברולט AVEO, אז לא ברור לי איך שתי המכוניות האלו מופיעות באותו משפט.

אגב, לגבי הליאון 1.8, רכב סבבה! (בגלל רוב הסיבות שה-AVEO לא סבבה)

"ת' המעדיפה לעיתים להקרא ט'"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה באמת הדיעות גם לגבי מאזדה 6 בשנתון 2003?

ועד כמה באמת ניתן להשוות אותו לליאון?

כתבת בהודעה קודמת שאתה לא צריך גודל משפחתי, אז אתה הולך לכיוון מאזדה 6 שהיא משפחתית גדולה ? בכל מקרה דעתי היא, שהליאון תהיה בחירה מצויינת במסגרת הפרמטרים שנתת.

כיום - VOLVO S-80 T-5 מודל 2011

בעבר - VOLVO S-60 T-5 מודל 2003

בעבר - SEAT LEON 1800 אוטו' מודל 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת בהודעה קודמת שאתה לא צריך גודל משפחתי, אז אתה הולך לכיוון מאזדה 6 שהיא משפחתית גדולה ? בכל מקרה דעתי היא, שהליאון תהיה בחירה מצויינת במסגרת הפרמטרים שנתת.

התכוונתי שספציפית אין צורך, זה עדין לא אומר שאני פוסל את האפשרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הקודם שלי היה ליאון 1800 אוטומטי שרכשתי מהחברה ב- 2002 , הייתי מרוצה מאוד ממנו והוא גילה אמינות גבוהה, מכרתי אותו להוריי לפני שנה וחצי. אם תמצא אחת מטופלת כראוי, ידנית או אוטומטית, אני בטוח שתהנה. את המאזדה 6 אני לא מכיר.

כיום - VOLVO S-80 T-5 מודל 2011

בעבר - VOLVO S-60 T-5 מודל 2003

בעבר - SEAT LEON 1800 אוטו' מודל 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...