Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המסירה בגודל זערורי לעומת הגיבוב

TheWolf

פוסטים מומלצים

catnip

עוד לא ראיתי חתול אחד שהתייחס לקטניפ (וראיתי הרבה חתולים). אם את רוצה לצ'פר איזה גוש פרווה, תקני בבית טבע עלי ולריאן, תשימי בתוך גרב ותקשרי (זה באמת מריח כמו גרב :evil:). החתולים משתגעים על זה!

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט 4 שטיחי גומי אוניברסליים לרכב פרטי, במצב די טוב.

ספר רכב לפונטו דור ראשון.

ניתן לאסוף בראש העין או בחולון.

057-8127691 אריאל.

(נא לא להתקשר בשבת ובמועדים).

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטניפ נמסר לחתול המאושר.

:-P

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט 4 שטיחי גומי אוניברסליים לרכב פרטי, במצב די טוב.

ספר רכב לפונטו דור ראשון.

ניתן לאסוף בראש העין או בחולון.

057-8127691 אריאל.

(נא לא להתקשר בשבת ובמועדים).

נמסרו.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסך מחשב 17" LCD (מרובע, לא רחב).

מדגם סמסונג Syncmaster 740N.

יש כניסת VGA.

לא תקין (נדלק, מראה תמונה, וישר נכבה)

נמצא בחדרה.

לפנות בה"פ.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

למסירה לבית חם.

זוג נעלי ניו בלאנס לבנות מידה 46 שקיבלתי מתנה אך הם קטנות עליי במידה אחת (טעות של מביא המתנה). לא נלבשו ואפילו לא נמדדו. אני מאזור חיפה.

נא לפנות בהודעה פרטית.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

דיסקים של שירי ילדים בנושא בטיחות בדרכים.

ל'

1000.jpg

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למסירה:

1.ספר רכב לטויוטה יאריס/יאריס ורסו מהדגם שלפני התיבה הרובוטית. נדמה לי מנוע 2sz.

2.חלקי מחשב ישנים-עכבר,כרטיס מסך 3dfx,יש גם של ati rage 128 ,זכרונות,לוח אם עם המעבד עליו והמאורר ועוד מה שאוכל למצוא ב"תיבת ההפתעות" שלי בבית :roll: . טוב למי שמעוניין להרכיב מחשב למשפחות נזקקות/לילדים קטנים/לגלישה באינטרנט/אופיס ולא מעוניין להשקיע יותר מדי. אין לי מארז מתאים,לצערי. מי שמעוניין מוזמן לפנות בהודעה פרטית.

ואם אפשר להשחיל על הדרך-אני מחפש בנרות ספה/סלון לדירה של זוג סטודנטים צעירים (להלן-אני והחברה שלי). אם מישהו מעוניין למסור ספות במצב טוב, הודעה פרטית תתקבל בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסך מחשב 17" LCD (מרובע, לא רחב).

מדגם סמסונג Syncmaster 740N.

יש כניסת VGA.

לא תקין (נדלק, מראה תמונה, וישר נכבה)

נמצא בחדרה.

לפנות בה"פ.

נמסר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ברשותי שואב אבק קטן ונישא של חברת שקר כלשהו. היה בשימוש אולי פעמיים, עד שהבנתי שמה שאני צריך זה שואב אבק רציני וגדול.

השואב תקין לחלוטין ויימסר ללא כל תמורה. אם אף אחד לא יקח אותו עד יום חמישי, הוא ימצא את דרכו לפח האשפה הקרוב.

אני נמצא בקרית אונו. אנא פנו בה"פ. תודה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמצא בית חם למסך הקשיש :-P

חם חם מהתנור: למסירה מתקן מי עדן מהגדולים, קיבלתי אותו במתנה לפני כמה שנים וכיום כבר אין לי צורך בו.

ככל הנראה הגוף חימום לא עובד אבל מקרר מים מצויין.

נימסר עם כד אחד קטן חצי מלא.

אם לא יימצא בית חדש עד הקריזה הבאה של אישתי יימצא עצמו בפח הקרוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...