Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצר אותי שוטר וחיפש אותי במשך 15 דקות.

igalkr11
שימו לב! השרשור הזה בן 5367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ללא קשר למקרה שלך (ואלוי כן..) מכוניות מצועצעות עם נהגים צעירים מושכות את תשומת לב הכחולים וטוב שכך מפני שבחלק גדול מהמקרים מדובר בילדים אידיוטים שמחפשים לעשות רושם ועושים שטויות על הכביש במיוחד בימי שישי

(אגב ברור לי שיש כאן הכללה).

אם היו לך סמים ברכב אגב חבל שהוא לא תפס אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלאו אבל יש עוד דברים שמושכים שוטרים. ואל רק נהגים חדשים או "תוספות" לרכב.

גם סוג הרכב - השוטרים כבר כמה פעמים "התעניינו" והראו יוזמה וראש גדול, כאשר חיפשו בתא המטען, תא הנוסעים וכו'.

יש להדגיש כי סגנון הנהיגה שלי הוא סגנון של סבתא, והאוטו כל כך מקורי שאפילו הנורות הקדמיות לא הוחלפו מעולם.

אז כאשר פג'ו 306 (אם הבנתי מהתמונה של פותח השרשור נכון) עם אגזוז שפיתח כמה דציבלים, אורות קסנון ושלט נהג חדש נעצרת ע"י שוטר אני לא רואה כאן שום דבר פסול. להפך, ככל שירדו יותר פראים מהכביש כן יהיה טוב.

אם נהגת כשורה, והוא סתם התחיל "לחפש" אותך או במקרים שהועלו כאן שפותחים קופסאת סיגריות אטומה, זה כבר לא בסדר...

כבר לא מחפש מנוע 2 ליטר לסיירה. פינטו או לא פינטו.

השימוש במידע הינו על אחריות המשתמש בלבד, על כל המשתמע מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר לי בגלל שהייתי נחמד הוא לא יביא לי קנס, והוא אמר שמגיע לי קנס על האגזוז בסך 150 ועל האורות גם 150 שקל אבל הוא אמר בגלל שלא היתחצפתי הוא יוותר לי 8) .

השוטרים באשדוד גועל נפש.

הוא אמר שהרעשתי עם האגזוז ושאני יסע יותר בשקט והם עזבו אותי /=

אם ב 3 הזדמנויות שונות עצרו אתכם, בכל פעם מצאו על מה לתת דו"ח ובכל הפעמים ויתרו לכם, השוטרים של אשדוד דוקא נראים לי סבבה לגמרי.

אם מדובר במשתמש שכולה חוזר הבייתה אחרי רכישה, מה האינטרס שלך שיתפסו אותו?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות, גם אני פעם שכחתי ארוחת בוקר בתא המטען..

אתה גם אוכל בתא המטען ? (לא לעשות פרורים) :wink:

ולפותח השרשור - השוטר ניסה כנראה לצאת גבר מבחינתו, כאילו וויתר לך. עדיף ככה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק 15 דק' זה לא ממש נחשב פגיעה.

יש כאלה שהופכים להם את הרכב לחלוטין וזה נמשך המון זמן.

ובקשר לפותח השרשור - על ראש הגנב בוער הזנב.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר יכול לעכב אותך עד 3 שעות :roll:

בין 20 דקות ל-3 שעות הוא חייב למלא לך דו"ח עיכוב.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי עצר שוטר על כך שהוא חשב שהאוטו שלי גנוב מסיבה כל שהיא למרות שאמרתי לו שהאוטו שייך לחברה של המשפחה גרם לי לאחר לבסיס ... זה היה קצת מבאס אבל לא נורא ככה זה שאתה נוהג על אוטו ישן עם מדבקת "החיים יפים" מאחורה :p

STi = Subaru Tecnica International

i know now !!! T_T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטרים באשדוד גועל נפש.

היה לי אותו מקרה ואני בטוח שאם אותו שוטר, רק שאצלי הוא הפך לי את כל האוטו וגם הזמין בילוש עם יונדאי גטס :roll:.

אחרי 40 דקות של כאב ראש, הוא החליט גם לפתוח קופסאת סיגריות חדשה לגמרי ולבדוק אותה (ממש חדשה,סגורה).

לפני שבועים בערך עצר אותי שוטר לבדיקת אלכוהול ליד התחנה המרכזית (עצרו את כולם, מן מבצע כזה של יום שישי). הוא דיבר אלי בטון נורמלי כל הזמן וגם השוטרת שרשמה את הפרטים שלי בסוף דיברה יפה. מסתבר שיש גם שוטרים נורמלים באשדוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך מסמכים לפנסים? ואם קניתי פנסים באיביי אנג'ל אייז אז מה יעשו לי עם אין לי מסמכים אבל למרות זאת עברתי טסט?

מאיפה אפשר להביא מסמכים לאגזוז לחץ?

האם יכול לקרות כזה מצב ששוטר יעצור בן אדם ויגיד לו שהמערכת שיש לו גנובה והבן אדם לא יכול לעשות כלום כי אין עליו קבלות.

האם יש לשוטר את האפשרות להחרים את המערכת?

Hu: Stock HU+Grom mst4 Comp: Hertz Hsk165XL Amp: TRU S44 Mono: JBL BP1200.1 Sub: Hertz HX300+Hertz HX300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אלרגיה לאנשים שמשלבים סמים+נהיגה

אבל אולי הוא רק סוחר בסמים ולא משתמש בהם אז זה סבבה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לזכור ששוטרים הם בני אדם, יש בהם אנשים ענייניים ויש בהם כאלו שהאגו שלהם כל כך נפוח

והם בטוחים שהם בסיירת מטכ"ל .

לי קרה מקרה שבו עצר אותי בלש וביקש רשיון נהיגה. אחרי שהצגתי לו את הרשיון הוא הביט בו בדקדקנות

ושאל אותי : ממי קנית את הרשיון הזה ?

לאחר מכן הוא לקח אותי בניידת לבדיקת אלכוהול בתחנת המשטרה והשאיר את הרכב שלי בצד הדרך.

התוצאה כמובן היתה שלילית, אבל הוא דפק לי שעה מהערב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך מסמכים לפנסים? ואם קניתי פנסים באיביי אנג'ל אייז אז מה יעשו לי עם אין לי מסמכים אבל למרות זאת עברתי טסט?

מאיפה אפשר להביא מסמכים לאגזוז לחץ?

האם יכול לקרות כזה מצב ששוטר יעצור בן אדם ויגיד לו שהמערכת שיש לו גנובה והבן אדם לא יכול לעשות כלום כי אין עליו קבלות.

האם יש לשוטר את האפשרות להחרים את המערכת?

לגבי הפנסים יש לך מידע פה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=141437

אם שוטר יחפש על מה "לדפוק" אותך,הוא לא יסתכל אפילו לכיוון המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...