Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שבת בצהריים - כביש 232 (עפ"י המלצתו של יותם ק.)

gmb
שימו לב! השרשור הזה בן 7478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב

לפי תאורו של יותם פה, הכביש נשמע כמו דרך מבטיחה להעביר בה איזה חצי שבת, במיוחד שבת כמו היום, שהתחיל דווקא כיום מאוד שמשי ונחמד (חוץ מרוחות קצת מעצבנות)...

העברתי לפאלם את תיאור ההגעה למקום ומהלך הנסיעה, העברתי גם את המפה הקטנה והחמודה שיותם הואיל וצירף למעננו... (תודה רבה על ההשקעה יותם ד"א)

אני יצאתי מאור-יהודה, כך שתיאורו של יותם התאים לי, שנינו מגיעים מאותו כיוון למקום...

תוך 20 דקות כבר הייתי בתחילת כביש 232 (ממש ליד הירידה לחוץ ניצנים למי שמכיר או יעזור לו למצוא את המקום)...

מבחינת הנוף, זהו באמת אחד המקומות היפים ביותר שראיתי לאחרונה, במיוחד כעת, כשיש פריחה והירוק שולט בחוץ, השדות, העצים, ממש רוגע לעיניים ולנפש...

תפסתי את החברה, לקחתי את המצלמה שלי מהחברים (כן, ממש נחמד שחבר שלך שואל את המצלמה "רק ליום אחד" ואתה צריך ללכת לקחת את זה בכוח לאחר שבוע וחצי :)) וטסתי למקום (בזהירות יתרה יש לציין... חסר לי עוד דו"ח מהירות אחד :roll: )

מבחינת הכביש, יתרונות:

מאוד מהנה, די מהיר בהרבה קטעים, מעט מאוד מקומות מתים או סיבובים מתים שקשה לראות מה יש אחרי הסיבוב ולכן צריך להאט יתר על המידה (יחסית), לא חסר ישורות גם, כך שיש הזדמנויות גם להגביר מהירות למי שאוהב (או שנוסע בלי החברה שרק מעירה לך להאט כל חצי שניה בערך בקול מעצבן ומציק שמשום מה נשמע רק בצד ימין שלי, המממ...)

חסרונות:

לא מספיק סיבובים, קצר (או שזה הייתי אני שמיהר ונסע מהר מדי), סיבובים רחבים ולא מספיק דורשניים מהנהג, אבל אולי זה טוב בתור התחלה למרות שרציתי/ציפיתי ליותר)

סיכום:

היה כיף. גם היער שם, אייבים זה נקרא? ממש כיף להעביר ככה איזה שעתיים (ציפיתי ליותר מזה...) בשבת ואולי אף אהפוך את זה להרגל... (ליותם ולאחרים: פרסמו עוד מקומות שטיילתם בהם!) טוב בעיקר לאלה שאוהבים טבע ובחוץ, וגם למתחילים שרוצים לראות על מה כל הסיפור... עכשיו, אני חושב על לעשות את זה מהר יותר, נראה איך אני אהנה אז... אולי זה יראה שונה לגמרי...

מומלץ בחום.

רמי

הקטנתי את התמונות שיועלו מהר יותר וגם תוכלו לצפות בהם ביתר קלות... איך איכות הצילום, טובה? (נעשו במצלמת CANNON A70)

IMG_2986.jpg

IMG_2984.jpg

IMG_2989.jpg

IMG_2993.jpg

IMG_2992.jpg

IMG_2991.jpg

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד.

בקצב שבו כולם יוצאים לטיול כבר עדיף לעשות משהו מאורגן.

אני מציע לארגן טיול!

אני אישית בעד תחילת פברואר טיול לצפון (פחד מהצפות בדרום הארץ בחורף :lol: ).

מי שבעד בה"פ.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד.

בקצב שבו כולם יוצאים לטיול כבר עדיף לעשות משהו מאורגן.

אני מציע לארגן טיול!

אני אישית בעד תחילת פברואר טיול לצפון (פחד מהצפות בדרום הארץ בחורף :lol: ).

מי שבעד בה"פ.

למה בהודעה פרטית?

רציתי גם להעלות את הרעיון הזה...

טיול משותף יכול להיות כיף לאללה... במיוחד עם מבחר האנשים-מכוניות שבפורום הזה...

COUNT ME IN...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו?? לפי המנורות מאחור נראית בול כמו אודי 80...

טוב,אתה יודע יותר טוב :roll:

עריכה: ראיתי עכשיו יותר טוב,אכן סובארו... :wink:

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד טיול...

יום שבת מוקדם בבוקר כולם נפגשים ברמת גן ויוצאים לצפון?

אם כן אז יאללה בואו נתארגן...

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו?? לפי המנורות מאחור נראית בול כמו אודי 80...

טוב,אתה יודע יותר טוב :roll:

עריכה: ראיתי עכשיו יותר טוב,אכן סובארו... :wink:

לא הייתי מתנגד שבאמת היא תחליף אותו כבר לאיזה אודי 80 (התקדמות גדולה מצידה)...

אבל היא בהחלט מאושרת בסובארו שלה..

יד שניה שנת 82 עם 200K קילומטר... או קצת פחות...

זה מדהים כמה שהרכב הזה אמין... בארבע שנים האחרונות היא החליפה רק ציריה אחת וזהו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...