Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קמור מוטורס - הנחות משמעותיות בקניית רכב חדש?

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 5761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק לידיעה, בזמן האחרון יצא לי לנסוע ולנהוג על שלוש מכוניות סדרה 3 בנות שנה עד שלוש. כולן הזדקנו פשוט רע (טוב, אחת היא מכונית ההדגמה של היבואן, אז זה לא חוכמה). אני לא אומר "אל תקנה", אבל כן אומר שתהיה מודע לרמת הפנאטיות שצריך לשמור עליהן כדי שיישמרו במצב טוב.

חוזקו של המותג ב.מ.וו. מזכיר לי את הסיפור על בגדי המלך החדשים.

כל מי שבחן מקרוב את הרכב הבחין בנקודות החולשה שלו ועדיין השם כל כך חזק שאנשים מסרבים להאמין שמותג כזה יכול להיות ברמה (נמוכה) כזו.

כבר סיפרתי בשרשור נפרד על החוויות שהיו לי כשחיפשתי עם אחי ב.מ.וו משומשת בעבורו. להזכירכם: גומיות מתפוררות, ריפודי עור סדוקים, אבזור מעליב ושמועות על ראשי מנוע שאינם מאריכי ימים.

עוד אציין שמבחני דרכים שנעשים לכלי רכב בודקים את התנהגות הכביש שלהם, איש לא בוחן איך רכב כזה מזדקן. כשהזיקנה איננה מכובדת וגם שנות הבחרות "לא משהו" אז "הזוגיות" עם המכונית נפגעת, לא משנה עד כמה הרכב טוב דינאמית.

לדעתי יש הצעות טובות בהרבה מהב.מ.וו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, גם באאודי נותנים הנחות יפות מאוד, למשל על ה- A6, עוד בכלל לפני שביקשת...

בכל שוק הפרימיום יש הנחות..

יש כאלו שיש אצליהם יותר ויש כאלו פחות..

גם A6 שמגיע לט.אין מקבלת את אותו מנה כפי שהיא נמכרה..

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל שוק הפרימיום יש הנחות..

שוחחתי עם רן דנאי כשהתמנה למנכ"ל "לקס מוטורס" (יבואני לקסוס).

הוא תמך במדיניות של אפס הנחות וחשבונית אחידה לכל הלקוחות (אותו מוצר = אותו תשלום).

אינני יודע אם הוא הצליח / ממשיך במדיניות הזו, אבל נכון לסוף 2006 זו הייתה המדיניות של לקסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם A6 שמגיע לט.אין מקבלת את אותו מנה כפי שהיא נמכרה..

אתם לא מציעים ללקוחות חוזרים החלפה במחיר מחירון?

במרצדס זה לא כך. מובטח לך מחירון, במידה ותעשה טרייד-אין למרצדס חדשה (כך לפחות הובטח לאבי בכלמוביל, כשהוא קנה את הרכב).

אני מניח שבאוטודיל (שקולטים את המכונית המוחלפת) לא יקבלו מחירון כשימכרו את המרצדס המשומשת בשוק הפרטי, אבל לדעתי הם מקבלים פיצוי על זה מכלמוביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרצדס זה לא כך. מובטח לך מחירון, במידה ותעשה טרייד-אין למרצדס חדשה (כך לפחות הובטח לאבי בכלמוביל, כשהוא קנה את הרכב).

אני מניח שבאוטודיל (שקולטים את המכונית המוחלפת) לא יקבלו מחירון כשימכרו את המרצדס המשומשת בשוק הפרטי, אבל לדעתי הם מקבלים פיצוי על זה מכלמוביל.

בדיוק!

אנחנו (פולקסווגן) לא ניתן מחירון לA6. אודי יכול ליהיות שכן וככל הנראה גם מרצדס - אבל זה נהפוכו להנחת מזומן..

יש עמלה מאוד גבוהה שהולכת לט.אין...

שים לב - הכל כמובן יחסי למה שתקנה חדש.. ככל שהרכב יותר יקר בעמלה לט.אין יותר גבוהה (אני מדבר על הרכב החדש..).

וגם זה לא מחייב...

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לבדוק את הלקסוס IS250 , המחיר שלה בסביבות 340 גרסת הפרימיום (יכול להיות שהיום היא כבר יותר זולה)

חבר שלי קנה כזאת 2008 רכב מדהים והביטוח בכלל לא יקר אני עם במוו שנת 97 משלם יותר ממה שהוא משלם על הלקסוס.

גם הבנתי שלאחר 3 שנים יש אופציה לשדרג (כמו אצל כולם) או לקבל צ'ק בנקאי עם הסכום לפי המחירון באותו הזמן , במידה ולא תרצה לשדרג ללקסוס חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר"כ אני נוטה להסכים איתך אבל מהניסיון שלי וממקום העבודה שלי כל מה שרשמת הוא טעות!

אין קשר בין שער האירו להנחה על הרכב!

אין דבר כזה שככל שההנחה גדולה היותר הבונוס על הרכב קטן יותר!

1-

BMW הורידו לאחרונה, בין היתר, 80 אלף שקל במחיר הX5, לטענתם, בגלל שער היורו.

גם מי שבא שבוע לפני ההכרזה על ההורדה במחיר, קיבל את ההורדה הזו.

2-

אתה מוזמן לשאול את החבר'ה מהסוכנות באודי (לפחות ככה זה היה פעם).

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הם יקחו ממך את הרכב במחיר מחירון.

אבל אתה לא תקבל הנחה ברכב החדש - ההנחה הזאת תלך לסוכנות הטרייד-אין (במקרה הזה, אוטו-דיל) כדי לפצות על הפער שבין עלות הרכישה מהרכב ממך למחיר שהם יקבלו כשימכרו אותו הלאה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...