Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההתקנה החדשה שלי :) (נוספו תמונות סיום התקנה)

שימו לב! השרשור הזה בן 5804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האודיופיל "12 חזק בצורה מפתיעה. לא למטרות SPL, אבל הוא יכול להשתדך לכל מערכת קומפוננט קדמי הגונה.

אז קל וחומר שמדובר על 2 אודיופילים. יאמי יאמי.

xxxagxxx - למה אתה חושב שלסובארו צריך לפחות 500W?

להזכירך מדובר כאן על מערכת SQ, לא אסדת קידוח בראש של השכנים :twisted:

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ל SQ ממש לא מספיק אחד.

סאב בודד בגודל סטנדרטי לעולם לא יצליל להפיק תדרים נמוכים עם נוכחות [לפעמים גם את זה צריך]

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, זה משה אני אומר. יש הפרדה מהסלון.

לגבי כמות הסאבים:

אליקו, זה ברור שהכול תלוי לא רק בסאב. גם אם תכניס שלושה סאבים אתה לא תקבל תדרים נמוכים בלי לעשות כיוונים ולהתיחס לתאבה. גם עם סאב אחד, במיוחד עם ג'נסיס (לראלי כך) אפשרי לקבל תדרים נמוכים, שאלה כן אם תשמעה את זה בחלק קדמי, ואם כן אז באיזה עוצמה DB. רצוי שזה יקבל שילוב עם שער רכיבים, שהם יותר קרובים אלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהמידבאסים שלו יכולים להשתלב עם כל דבר:p

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה יושב ברכב, במושב הנהג, זה זה המקום שמשמאל לרגליים שלך.

או לחילופין מצד ימין למושב הנוסע.

שים לב באחת התמונות למיקום הרמקול הקטן

28.jpg

DSC02306-2.jpg

מבין?

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

cocain , תקרא את השרשור שוב, מוסבר די הרבה על התרומה של הקיק פאנל למערכת.

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לשמוע את זה! עדיין יש לי בעיה ולא מסתדר לי המיקום של המידריינג'ים, הרי כל המטרה שה"במה" תהיה על הדש, ולא איפה שהוא ליד תיבת ההילוכים.

אני חייב לשמוע את זה! :brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה כשאתה מקובע:)

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לשמוע את זה! עדיין יש לי בעיה ולא מסתדר לי המיקום של המידריינג'ים, הרי כל המטרה שה"במה" תהיה על הדש, ולא איפה שהוא ליד תיבת ההילוכים.

אני חייב לשמוע את זה! :brickwall:

תראה , זה נכון שבשביל גובה במה האידיאל הוא לשים כמה שיותר רכיבים גבוה יותר וזה אומר על הדש/קורות וכו.

אבל גובה במה זה רק אחד הפרמטרים הנדרשים ממערכות ברמה הזו וברוב המקרים בשאר הפרמטרים היתרון הוא לטובת הקיקפאנלים. סתם לדוגמא (ואני מדבר פה על כללי אצבע , לא מדובר בחוקים אבסולוטים וכל מקרה לגופו) :

עומק - מרחק מהמאזין הוא אחד הפרמטרים המשמעותיים ביצירת עומק ונפח במה וקיק מספק את המרחק הגדול ביותר.

רוחב - רוחב הבמה מושפע ישירות מהמרחק של האלמנטים וגם פה בקיקים נקבל מרחק גדול.

הקטנת ההשפעה האקוסטית - כמו שכולנו יודעים , אחת הצרות הגדולות בתחום האודיו לרכב היא העובדה שמיקום המאזין החשוב (הנהג) לא נמצא ב sweet post ותמיד אנחנו קרובים יותר לאלמנטים בצד שמאל. הבעיה חריפה יותר ככל שהמרחק מהאלמנטים קצר יותר . מיקום המידים בקיק יוצר מרחק גדול יותר מהאלמנטים ובכך מקטין את האפקט השלילי הזה . כמובן שהתקנה בקיקים גורמת עקב כך להקטנת הצורך בעיבוד כזה או אחר מבחינת TC ושאר ירקות וגם פה כמה שפחות עיבוד כך טוב יותר.

פיתרונות נפח ופרקטיקה בהתקנה- עבור אלמנטים של מידים הדורשים נפח בדרך כלל יהיה מאוד מאוד קשה ויגרור פשרות ויזואליות ואקוסטיות להתקנה בקורות. התקנה בקיק פאנל קלה יחסית מבחינת התאמה אידיאלית לתנאים האקוסטים הדרושים וכמו כן היא יכולה להיות מוצנעת מאוד ביחס לבניה בקורות וזה מבחינתי משהו מאוד מאוד משמעותי (אפילו קריטי בארצנו).

גובה - אז כן , פה על הנייר יש חיסרון לקיקים. אין ספק שמבחינת גובה נטו קורות טובות יותר. אבל מסתבר שהמחיר פה לא גבוה מידי. המידים , בזכות המרחק שלהם מהמאזין יוצרים אשליה שהם נשמעים הרבה יותר גבוה ממה שהם באמת (המח יעיל יותר בניתוח מרחק מאשר גובה) ולכן הבמה לא נשמעת כאילו היא מגיעה מלמעטה ובשילוב עם הטוויטרים כמובן שהמצב משתפר עוד.

סתם לצורך המשחק , ביטלתי כבר כמה פעמים אצלי את כל הדרייברים למעט המידים בקיק ושמעתי רק אותם וזה נשמע כאילו זה מגיע מקצוות הדש בורד . ממש כך בצורה אפילו מפתיעה. שוב , אני לא טוען שזה נשמע גבוהה יותר ממידים בקורות , אבל זה בהחלט לא רחוק מזה ועניין הגובה לשניה לא מטריד אותי בהתקנה.

כמובן שיש עוד שיקולים .. אלו כמה דברים שעלו לי בראש כרגע בתור דוגמאות ..

בכל מקרה , היום בבוקר הייתי אצל יוסי , סיימנו למקם את הטוויטרים והזויות שלהם בקורות והם הושארו בידיים האומנות של יוסי לצורך בנית הקורות. מקווה שזה יהיה מוכן כמה שיותר מהר.

מעבר לקורות נשאר לסיים את הבניה למיקום של התצוגה של הפרוססור וגם זה בשלבים מתקדמים ..

זהו בינתיים ..

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...