Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה שקרה לי היום בז'בוטינסקי [או מקרה נדיר: חתכו אותי בכביש]

היו זמני בומבה
שימו לב! השרשור הזה בן 5910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי בנתיב הכי שמאלי, 40 קמ"ש (מה שנקרא תנועה ערה אך זורמת)

לפתע טרנזיט מגיחה מימני עם איתות שמאלה, ומתחילה להכנס לתוך הנתיב שלי בדיוק כשאנחנו מקבילים אחד לשני. עזבתי את הגז, נצמדתי לשמאל הנתיב וצפרתי. כשראיתי שהוא לא מתרגש מהעניין שהוא עומד למחוץ אותי בלמתי בהחלטיות. באותו רגע גם הוא עצר והתחיל לקלל. הטיעון המרכזי שלו היה "אבל הדלקתי וינקר". אה יופי, הדלקת וינקר אז עכשיו כל המכוניות הופכות לרוחות רפאים ואפשר לעבור דרכן.

ועכשיו שאלה: האם הייתי צריך לבלום ברגע שהוא התחיל להתקרב לנתיב שלי ? (קחו בחשבון רכב קרוב אלי מאחורה, אפשר לבלום קצת חזק אבל בלימת פתע לא באה בחשבון אלא אם כן זה 100% תאונה)

את הזכות לעבור נתיב , כמו שאר הזכויות בכביש - לא לוקחים , אלא מקבלים.

מבחינת החוק - אם לא נתת זכות קדימה - אסור לו לקחת , אם כי תמיד אפשר להדביק לך איזו עבירה של (יש איזה סעיף שמשמעותו כללית מאד והתנהגות רשלנית בכביש ואותו תמיד אפשר להדביק).

מעשית - היית צריך לבלום או להאט , ברגע שראית שיש לך עסק עם משוגע , משיקולי עלות-תועלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"תנועה ערה אך זורמת" - זה לא קצת כמו אותו דבר? פאול ועבירה?

ניסיתי לתאר מצב שבו יש המון מכוניות על הכביש - לכן יש צורך להוריד את מהירות הנסיעה, אך אין בעייה של צוואר בקבוק לכן לא נוצר פקק. בקיצור, תנועה במהירות של 40 קמ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי אותו מקרה בערך רק עם סמיטריילר, בחיפה ברח' העצמאות למי שמכיר יש 2 נתיבים לכל כיוון כאשר יש נתיב נוסף בבניה.

כאשר אני נסעתי בנתיב השמאלי והיתי באמצע עקיפה של סמיטריילר ארוך עם גרר, הנהג פתאום התחיל לעבור נתיב לכיווני ולמרות הצפירות הוא המשיך במעבר לנתיב שלי, הוא היה כל כך קרוב שלא היתה לי ברירה והיתי צריך להאיץ חזק ולנסוע עם חצי אוטו על החצי מדרכה כידי שהוא לא יפגע בי.

בנס יצאתי מזה והוא לא מחץ אותי.

מה שאתה רוצה להגיד זה שלא חסר נהגים כאלה בכבישים, וחבל שאף אחד לא עושה שום דבר כידי להוריד אותם מהכביש.

תשמרו על עצמכם בכבישים

תומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לתאר מצב שבו יש המון מכוניות על הכביש - לכן יש צורך להוריד את מהירות הנסיעה, אך אין בעייה של צוואר בקבוק לכן לא נוצר פקק. בקיצור, תנועה במהירות של 40 קמ"ש.

נסה "תנועה איטית אך זורמת".

"אך" הוא מונח שבא לומר שמה שהיה קודם שונה ממה שבא אחריו.

אבל זו סתם קטנוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...